24.04.2012

Ruszył nowy konkurs – Moja Mazda

Wraz z firmą BEAN Alkomaty – właścicielem sklepu Alkomaty.net.pl mamy przyjemność zaprosić do nowego konkursu na klubowym forum.

Wspólnie będziemy wybierać najlepszy, najciekawszy, najbardziej oryginalny i najlepiej zrobiony wątek w dziale Nasze Mazdy. Do konkursu może przystąpić każdy, kto już posiada lub założy temat, w którym podzieli się wrażeniami i zdjęciami z zakupu, eksploatacji, napraw i tuningowych modyfikacji swojej Mazdy. Liczą się interesujący opis, ciekawe fotografie i niebanalny pomysł.

Na chętnych czekamy od teraz do 13 maja. Nie zwlekajcie więc, dopieszczajcie wątki i zgłaszajcie je do konkursu. W pierwszym głosowaniu wyłonimy 10 uczestników, którzy trafią do drugiego etapu, skąd wybrana przez nas wszystkich trójka przejdzie do finału, a decydujące o wszystkim głosowanie i ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się w połowie czerwca. Właściciel najlepszego tematu zostanie nagrodzony główną nagrodą w konkursie – bonem ufundowanym przez BEAN Alkomaty, uprawniającym do zakupu alkomatu w sklepie Alkomaty.net.pl.


Więcej informacji oraz lista zgłoszonych wątków...