Klub MazdaSpeed

Klub MazdaSpeed zrzesza posiadaczy i fanów samochodów marki Mazda. To właśnie tutaj możesz podzielić się radością z posiadania swojego samochodu, poznać nowych przyjaciół oraz uzyskać pomoc w rozwiązywaniu różnych problemów - nie tylko tych motoryzacyjnych. Istotą naszej działalności są spotkania Maździarzy organizowane w różnych częściach Polski, dzięki którym możemy bliżej się poznać, wymienić poglądy i doświadczenia eksploatacyjne. Co więcej, takie spotkanie możesz zorganizować również Ty! Na co dzień kontaktujemy się przez forum dyskusyjne, obok którego funkcjonuje niniejsza witryna – stanowiąca kompendium informacji o wszystkich modelach japońskiego producenta oraz obszerny zapis dotychczasowych wydarzeń w dziejach Klubu.

Nasze auta wyróżniają klubowe naklejki oraz podkładki pod tablice rejestracyjne. Pragniemy, aby eksploatacja Mazdy owiana była klimatem wyjątkowości, na jaki zasługują auta tej marki. Serdecznie zapraszamy do udziału w życiu Klubu również niezrzeszonych Maździarzy.

Jeśli zechcesz wstąpić do Klubu, zapoznaj się z Regulaminem i stronami poświęconymi Rejestracji. Czekamy na Twoje zgłoszenie – możesz przyczynić się do dalszego rozwoju naszej społeczności!