Reklama na stronach Klubu MazdaSpeed

Reklama na stronach serwisu i forum Klubu MazdaSpeed to możliwość dotarcia do ponad 200 tys. osób miesięcznie. Naszymi czytelnikami są pasjonaci motoryzacji, w szczególności przywiązani do marki Mazda. Umieszczając ogłoszenie u nas macie Państwo pewność, że trafi ono do właściwego odbiorcy – zainteresowanego usługami branży motoryzacyjnej, zakupem części i akcesoriów a także poszukującego samochodów nowych i używanych.

Budowanie świadomości marki

Reklamy na naszych stronach wyświetlane są 2,7 mln razy w ciągu miesiąca. Gwarantuje to utrwalenie istnienia Państwa Firmy oraz świadczonych przez nią usług w świadomości naszych odbiorców. Zapewniamy przy tym atrakcyjne ceny, dzięki czemu nawet długoterminowe kampanie są efektywne pod względem kosztów.

Inne formy współpracy

Klub MazdaSpeed jest organizatorem ogólnopolskich imprez motoryzacyjnych. Dwa razy do roku kilkudziesięciu kierowców startuje w pucharze MazdaSpeed Cup, walcząc o tytuł zwycięzcy. Fundatorom nagród oferujemy atrakcyjną, niedostępną w inny sposób, reklamę, która towarzyszy temu cyklowi imprez. Oprócz informacji o sponsorach publikowanych na stronie i forum, reklamie na flagach, banerach i pamiątkach zlotowych, zapewniamy miejsce w okolicznościowym mailingu kierowanym do 25 tys. osób, a także promocję marki poprzez klubowy fanpage na facebook’u. Hojnym sponsorom oferujemy dodatkowo pakiety emisji reklam na stronie i forum – do wykorzystania także poza terminem imprezy. Gwarantuje to promocję, adekwatną do poniesionych kosztów sponsoringu oraz zwiększa zasięg reklamy. Zapraszamy również do współudziału przy organizacji konkursów, które odbywają się na klubowym forum. Atrakcyjne nagrody przyciągają uczestników i widzów, budując przy tym świadomość marki oraz zwiększając zainteresowanie produktem.

Kontakt