18.06.2012

Konkurs Moja Mazda rozstrzygnięty!

Po dwóch turach i rundzie finałowej nadszedł czas na ogłoszenie wyników. Wszystkim uczestnikom i osobom głosującym dziękujemy za wspólny udział w zabawie. W konkursie wzięło udział 21 wątków, z których wybraliśmy ten najlepszy. Jego autor otrzymuję nagrodę główną – bon na zakup alkomatu w sklepie alkomaty.net.pl.

I miejsce – Lukas007

Mazda 626 GE FS (Lukas007)

Zwycięski wątek Lukasa007 jest ikoną działu Projekty. Mogliśmy podziwiać go od 2007 roku i na bieżąco śledzić zmiany dokonywane w samochodzie. Zaczęło się od "stożka" i zmodyfikowanego wydechu, później było kilka kompletów kół, obniżenie zawieszenia, wałki rozrządu i tłoki z Japonii, nowy lakier, zmiany we wnętrzu i budzący szacunek sprzęt audio...

Nie ma możliwości, żeby wymienić wszystkie zmiany, którymi właściciel odmienił tę pierwotnie niepozorną Mazdę 626 GE – ponad 70 stron dyskusji mówi jednak samo za siebie. Zwieńczeniem projektu, oprócz wygranej w klubowym konkursie, był udział Lukasa w programie Operacja Tuning na TVN Turbo. Gratulujemy!

II miejsce – Radex

Mazda 626 GF Lift '01 2.0 FS HP 100kW - Czarnulka Radex'a (Radex)

Drugie miejsce zdobył wątek Radexa. Jego Mazda 626 GF, choć nie została wcielona do działu projektów tuningowych, może pochwalić się licznymi zmianami i wieloma godzinami wsadzonej weń pracy rąk właściciela. W naszym konkursie nie mniej ważne na pewno były dbałość o graficzną oprawę wątku i plenerowe sesje zdjęciowe. Najważniejszy pozostaje jednak kolor czarny, którego obsesja stała się znakiem rozpoznawczym autora. Przeczytajcie, co pisze o swoim samochodzie:

Chciałbym przedstawić Wam swoją Czarnulkę. Jest to "GF-ka" z 2001r. w kolorze czarna perła. Auto darzę ogromnym uczuciem co chyba widać na każdym kroku, zawsze dbam o jej stan techniczny, regularne wymiany eksploatacyjne oraz czystość z zewnątrz jak i wewnątrz. Myślę że na pierwszym rzut oka widać pasję i serce jakie wkładam w to auto. Jest to efektem ducha zoom-zoom, który poczułem odkąd siadłem za kółkiem pierwszej Mazdy. Miłość trwa do tej pory, zresztą przekonajcie się...

III miejsce – Marianek

Mazda 6 GH 2.0 140 Diesel (Marianek)

Trzecim wątkiem ścisłej czołówki wybraliśmy opowieść Marianka, który dowodzi reguły, że 8 na 10 użytkowników Mazdy zmienia stary samochód również na Mazdę. W tym przypadku piękna Mazda6 GH zastąpiła ciekawy model Premacy, nie dając podczas zakupu szans autom innych marek.

Nagrody

Uczestnicy II i III etapu konkursu otrzymują nagrody ufundowane przez firmę BEAN Alkomaty i Klub MazdaSpeed w postaci bonu o wartości 300 zł na zakup alkomatu w sklepie alkomaty.net.pl oraz klubowych upominków – kubków i breloków.

Prosimy o skontaktowanie się z organizatorami i przekazanie adresów, pod które mają zostać wysłane nagrody. Przypominamy, że ich odbiór możliwy będzie również podczas MegaSpotu w Rykach.

Nagrody w konkursie Moja Mazda

Konkursy Klubu MazdaSpeed

Wszystkim dziękujemy za udział w zabawie i zapraszamy do startu w kolejnych, organizowanych przez nas konkursach.