Drodzy Klubowicze i Forumowicze – witamy wszystkich serdecznie i tradycyjnie spieszymy z dobrymi wieściami!

Rok zbliża się ku końcowi, za nami dziesięć tur Konkursu Fotograficznego i mnóstwo nadesłanych zdjęć, a zatem czas rozpocząć zapisy na zakup naszego wyjątkowego kalendarza klubowego MazdaSpeed w edycji limitowanej na rok 2020. Tym razem grupa robocza postanowiła nieco odświeżyć projekt i na poniższych wizualizacjach zobaczycie finalną wersję przykładowej karty miesięcznej – ufamy, że spodoba się Wam ta zmiana.

Tradycyjnie należy wspomnieć, że nasz klubowy kalendarz powstaje dzięki poświęceniu naszego kolegi Mr_Bartek. Ogromne dzięki Bartku za wkład pracy i czasu!

Podziękowania płyną również do Koci@ka oraz Wojtka, którzy swoim krytycznym okiem dbają o całokształt tego projektu.

Teraz najważniejsza sprawa: cena – w tym roku wynosi ona 21,50 złotych za sztukę.

Dodatkowo należy uwzględnić wysyłkę krajową przesyłką rejestrowaną – koszt 18,50 złotych (obejmuje usztywnianą kopertę tekturową 3,5 oraz nadanie jako paczka gabaryt B 15,00 – polecony jest w tym przypadku nieopłacalny).

Przesyłka wyliczona dla zakupu dwóch sztuk kalendarza. Przy większej ilości trzeba liczyć się z niewielką dopłatą. Możliwa wysyłka za pomocą Paczkomatów.

Koszt wysyłki zagranicznej liczymy wg cennika Poczty Polskiej – zależy od kraju adresata.

Odnośnie wykonania przypomnę, że jak zawsze poprzeczkę stawiamy wysoko – format A3 w układzie poziomym o 14 kartach (druk kolorowy jednostronny) na papierze kreda mat o gramaturze 350 (g/m2). Całość spięta spiralą.

Oczywiście kalendarz obejmuje okres styczeń 2020 – styczeń 2021.

Więcej szczegółów w wątku globalnym na naszym forum.

Opracowanie: (st)