Zapisy do Klubu MazdaSpeed

Zapraszamy wszystkich miłośników i posiadaczy aut marki Mazda do przyłączenia się do naszej społeczności, którą tworzą zarówno fani motoryzacji, jak i ludzie kompletnie nie związani z samochodami... A jednak oczarowani filozofią Zoom-Zoom. Jeśli forum jest dla Was drugim domem, a w kalendarzu macie zaznaczone terminy klubowych zlotów, to najwyższy czas pomyśleć o statusie Klubowicza. Członkowie Klubu mogą liczyć na pierwszeństwo w dostępie do organizowanych przez Klub imprez i udostępnianych zasobów oraz czynnie uczestniczyć w jego budowie i rozwoju.

Przyjęcie w szeregi Klubu

Od momentu odpowiedzi na wysłane zgłoszenie, Koordynator ds. Klubowiczów dokonuje weryfikacji kandydata według trzypunktowej oceny. Więcej szczegółów w regulaminie. Pragniemy, aby wszyscy Klubowicze czynnie uczestniczyli w życiu Klubu – poprzez udzielanie się na forum, utrzymywanie kontaktów z innymi Klubowiczami, a zależnie od możliwości obecności na zlotach i spotkaniach klubowych.

Uwaga! Aby zapisać się do Klubu MazdaSpeed, zapoznaj się dokładnie z regulaminem i wyślij swoje zgłoszenie do Koordynatora ds. Klubowiczów.

Zgłoszenie musi zawierać nazwę regionu, w życiu którego zgłaszający uczestniczy.

Warto wspomnieć, dlaczego chcesz się do nas przyłączyć. W przypadku dłuższej historii związku z marką również warto o tym napisać. Zapraszamy!

Dodatkowe szczegóły znajdują się na forum.