Futbolowa Reprezentacja Klubu MazdaSpeed

Pomysł na założenie drużyny piłkarskiej, reprezentującej Klub MazdaSpeed, powstał na przełomie 2008 i 2009 roku, kiedy to z inicjatywy kolegów Cebuli i Myjka, a z pomocą Mazd Max’a doszło do zbudowania zespołu i odbycia pierwszych spotkań.

Od tego czasu, każdego roku rozgrywanych jest kilka oficjalnych meczów, które wciągają do zabawy kolejne osoby, a przede wszystkim są świetną okazją do doskonalenia umiejętności, zgrania i taktyki. Stały skład Reprezentacji Klubu MazdaSpeed liczy dzisiaj kilkanaście osób bezpośrednio związanych z Klubem. Mimo, że jest to drużyna amatorska, zdobywająca doświadczenie w spotkaniach towarzyskich, to do każdego meczu podchodzi z należytą powagą, posiada robiące wrażenie na przeciwnikach własne stroje, a przede wszystkim ma ambicje wystartować w profesjonalnej lidze.

od lewej: (góra) Jurastkd, Cebula, toster01, Myjk, kieszona, (dół) kajzera, AmRoZ, THOR, Mazd Max, emson85

Rozgrywki

Mecze naszej reprezentacji rozgrywane są w Warszawie – w okresie letnim na otwartych boiskach przy ul. Szaserów, naprzeciwko Wojskowego Instytutu Medycznego, a w porze jesienno-zimowej w hali WOSiR Saska, znajdującej przy ulicy Angorskiej 2. Stołeczna lokalizacja rozgrywek nie jest przeszkodą dla osób spoza terenu miasta i drużynę wspomagają osoby z Płocka (THOR i toster01), a Grupa Łódzka gorąco dopinguje rozgrywki.

W czerwcu 2011 roku klubowa reprezentacja wspomogła charytatywną akcję Klubu – „Uśmiech Mazdy dla Dzieciaków”, organizując mecz z reprezentacją Domu Dziecka nr 2 im. Janusza Korczaka. Nie zabrakło wtedy sportowych emocji i podbramkowych sytuacji, które nie raz dały wszystkim powód do śmiechu.

Zapraszamy

Zapraszamy wszystkie osoby zżyte z Klubem do przyłączenia się do naszej drużyny – grając z nami możecie liczyć na świetną zabawę w miłym towarzystwie, a także odrobinę ruchu, tak ważnego dla dobrej kondycji. Czekamy również na chcące zagrać przeciwko nam inne drużyny piłkarskie.