04.02.2013

Zimowe wyprzedaże w salonach Mazdy

Mazda zaprasza do autoryzowanych stacji obsługi na zakupy oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i kosmetyków w obniżonych cenach. W promocji znalazły się aluminiowe felgi, bagażniki, światła do jazdy dziennej, gumowe dywaniki, wycieraczki, akumulatory i zimowe kosmetyki.

Rabaty w niektórych przypadkach sięgają połowy katalogowych kwot. Szczególnie ciekawie wyglądają oryginalne felgi z modelu RX-8 po ostatnim liftingu, które można nabyć już za 492 zł. Promocja potrwa do końca lutego lub wyczerpania zapasów.

Lista oferowanych akcesoriów i kosmetyków...

Wyprzedaż rocznika 2012

Trwa również wyprzedaż samochodów z rocznika 2012. W okazyjnej cenie można nabyć: Mazdę2, Mazdę3, MX-5 i Mazdę6. Obniżki cen niezależnie od wersji i wyposażenia wynoszą odpowiednio: 4, 8, 10 i 18 tys. złotych. Ostatnia propozycja wymaga głębszego zastanowienia i podjęcia decyzji, czy lepiej wybrać o 40 tys. złotych tańszą, ale nieprodukowaną "szóstkę" poprzedniej generacji z zeszłego roku, czy dopłacić tę niemałą różnicę i wyjechać z salonu autem, które swoim projektem deklasuje konkurencję. Samochody w promocyjnych cenach można nabyć za gotówkę, w kredycie 50/50 lub leasingu.

Lista egzemplarzy Mazdy6 objętych wyprzedażą...