06.02.2013

Ruszają klubowe konkursy

Już tylko dzień dzieli nas od pierwszej tury konkursu fotograficznego. W tym roku nieco zmieniliśmy jego formułę i każdy z etapów będzie odbywał się pod hasłem przewodnim – pierwszy z nich nosi tytuł "Zimowy duch Zoom-Zoom".

Patrząc za okno i prognozy pogody przeczuwamy, że może być to najtrudniejsza tura w tym roku. Liczymy jednak na Waszą pomysłowość oraz wcześniej zrobione fotografie, które trzymacie specjalnie na tę okazję. Na zdjęcia mazd wśród śnieżnych klimatów czekamy od jutra do następnego piątku.

Nagrodami w konkursie będą klubowe kalendarze, które otrzymają od nas osoby, których prace zostaną wybrane na jego łamy – zobaczcie jak wyglądają te na rok 2013, które powstały ze zdjęć z zeszłorocznej edycji konkursu. Mamy również niespodziankę – pięć dodatkowych kalendarzy rozlosujemy pośród osób, które wezmą udział w ankiecie i oddadzą głos na najlepsze ich zdaniem zdjęcia. Szansę na nagrodę ma każdy, zapraszamy więc do wspólnej zabawy. Sprawdźcie harmonogram konkursu...

Konkurs wirtualnego tuningu i na najlepszy opis Naszych Mazd

W przyszłym tygodniu startuje również kolejna edycja konkursu na wirtualny tuning (VT). Będziecie mieli dwa tygodnie na wirtualną modyfikację dostarczonego przez nas pojazdu. Zapraszamy do tej zabawy wszystkich entuzjastów tuningu optycznego. Technika wykonania rysunku jest dowolna.

Namawiamy również do udziału w nowym wydaniu konkursu Moja Mazda. 1 marca 2013 r. rozpoczniemy cykl konkursów polegających na wyłanianiu najciekawszych, najoryginalniejszych i najlepiej dopracowanych wątków z działu Nasze Mazdy. Oprócz technicznego opracowania liczymy również na interesujące auta i historie ich właścicieli. Nagrodami w konkursie będzie wyróżnienie zwycięzców, poprzez utrwalenie opisu ich aut, wraz z krótkim wywiadem na stronie klubowej.

Życzymy dobrej zabawy i powodzenia w zdobywaniu podium.