18.02.2013

Klub MazdaSpeed w Familiadzie

Niespodzianka dla wiernych fanów Karola Strasburgera – Klub MazdaSpeed wziął udział w programie telewizyjnym "Familiada", emitowanym w soboty i w niedziele na antenie TVP2.

Klubowa drużyna wystąpiła w trzech odcinkach, za każdym razem dochodząc do finału i wyczerpując w ten sposób ilość możliwych startów. Klub przed telewidzami reprezentowali: gromaciek, Waterlive, arjot, LookR i Mazd Max, a ich zmagania mogliśmy obejrzeć w telewizji 10, 16 i 17 lutego br.

Choć udział w programie miał być wyłącznie rozrywką i zabawną promocją klubu, to jak przyznali po emisji programu nasi dzielni delegaci, przed kamerami towarzyszył im stres, a przygotowania do programu pochłonęły sporo czasu i z większą wyrozumiałością patrzą teraz na innych uczestników tego teleturnieju, którym do pytań prowadzącego przytrafi się dopasować niezwykłe skojarzenia.

Emocje oraz trickowa taktyka kiksów okazały się jednak skuteczne, więc możemy pogratulować chłopakom wygranej oraz chwalić się przed światem wszechstronnością naszej klubowej rodziny. Jeśli nie widzieliście nas w boju, zapraszamy do obejrzenia poniższych nagrań: