26.12.2014

Szczęśliwego Nowego Roku!

Drodzy Klubowicze! Drodzy Forumowicze! Drodzy miłośnicy Mazdy! Święta już za nami, choć jeszcze każdy z nas czuje ich nastrój. Dużymi krokami zbliża się Sylwester - dzień, w którym powitamy Nowy Rok. Dziękujemy Wam za ten wspólny 2014, który odchodzi. Dziękujemy za to, że byliście razem z nami. Dla naszego Klubu był to rok pełen zmagań, wyzwań i działań u podstaw. Jednak dzięki naszej współpracy udało się zrealizować wiele zadań, których osiągnięcie postawiliśmy sobie za cel - ich realizacja była niezwykle ważna dla naszego Klubu. Również nadchodzący rok będzie dla nas z pewnością kolejnym okresem ambitnej i ciężkiej pracy ale dzięki temu z każdym dniem będziemy dostrzegać jej efekty. Przyda nam się wiara, wytrwałość i solidarność! Dla wszystkich pasjonatów marki Mazda mamy w nadchodzącym Nowym Roku serdeczne życzenia wszystkiego, co najlepsze oraz zdrowia, szczęścia i radości. Niech ten Nowy rok obfituje dla Was w sukcesy i pozwoli spełnić wszystkie marzenia. Niech Wam nie zabraknie miłości i życzliwości ludzi, których spotkacie na swojej drodze. Niech Wam nie braknie sił do pokonywania codziennych trudności. Niech rok 2015 przyniesie same spokojne i szczęśliwe dni spędzone z tymi, których kochacie lub darzycie przyjaźnią. Wszystkim Wam jeszcze raz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i szampańskiej zabawy sylwestrowej :)

(st)