Pod zbiornikiem paliwa masz korek sruba chyba klucz 15 albo 17 tam spuszczasz caly chlam, nastepie sciagasz kanapke i dostajesz sie do zbiornika jak co to pomoge pozdro znam mazde na pamiec
da sie jeszcze wypompowac paliwo poprzez pompe – w zlaczu diagnostycznym laczy sie dwa "styki" (nie pamietam ktore ), wezyk podprowadza sie do jakiegos naczynia i pompa wypompuje cale paliwo.