Czateria 2025

Coś dla zabicia czasu – zjawiska śmieszne i ciekawe.

Postprzez zadra » 20 cze 2026, 14:24

ja też żyję, więc dopiszę posta LEWICĄ, bo prawica od 21 dni w gipsie.
Uczę się życia na nowo począwszy od mycia zębów po smarowanie kromki masłem <lol>
nie jest łatwo, najtrudniej umyć lewą pachę i ramię, ale nie marudzę :P

Korzystając z okazji wróciłem do czytania książek <spoko>
Ostatnio edytowano 24 cze 2026, 23:41 przez zadra, łącznie edytowano 2 razy
Historie mojej młodości :
[url]https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=102&t=151548&start=140[/url]

staraj się nie rozlewać zbyt dużo przelewając z pustego w próżne...
Klubowicz
 
Od: 27 cze 2007, 17:07
Posty: 3407 (42/93)
Skąd: z odmętów
Auto: HONDA civic VIII
1,8 Stoczterdzieścikuniów z maską gazową na pyskach ciągnących sedana :-P

Postprzez MrShaleck » 20 cze 2026, 17:48

Beny napisał(a):Tak przeglądam internety i chłop pisze ze może by mazde sprzedał 788hp/855nm <glupek2>


Kurde te MPSy się nie starzeją <serduszka>
Mazda 626 coupe '90 / Mazda 626 Coupe '89 / Mazda 323 BA GT '94
Mazda 6 2.0 MZR-CD '04 / Mazda 6 1.8 ELPIDŻI '03 / i inni... :D
------------------------
Marcin / aka Roxygenium
Marcin
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 29 cze 2011, 20:56
Posty: 2629 (10/41)
Skąd: PRAUST
Auto: CLK 55 AMG W209
Kurczak El Rapido 1.6 TDI

Postprzez Neonixos666 » 21 cze 2026, 10:43

zadra napisał(a):Korzystając z okazji wróciłem doczytania książek


O i są tego pozytywne strony, ja ostatnio też przeczytałem grubą książkę i zastanawiam się nad następnymi pozycjami bardziej dla nauki niż dla rozrywki.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 wrz 2009, 23:21
Posty: 9505 (54/244)
Skąd: Szczytno
Auto: Grand Scenic III PHII R9M

Postprzez Neonixos666 » wczoraj, 19:39

Ha w końcu postawili mi kolejny paczkomat bliżej bloku, już nie mam 200m tylko 100m <lol>. Swoją drogą u was też tak ich gęsto? mam wrażenie że co wolna przestrzeń to paczkomat a przy galeriach itp to masakra.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 wrz 2009, 23:21
Posty: 9505 (54/244)
Skąd: Szczytno
Auto: Grand Scenic III PHII R9M

Postprzez Krzemol » wczoraj, 22:22

A i tak przepełnione jak się nagle chwilę przed świętami ludzie budzą :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 mar 2010, 22:11
Posty: 1573 (273/88)
Skąd: Ruda Śląska
Auto: Lexus IS200t 245KM '15r

Postprzez Szyna » dzisiaj, 21:55

Ja Paczkomaty mam 3 każdy rozmieszczony na bazie trójkąta wokół mojego domu w odległości 500m.

A jak już tu taka nuda to Tiggo za chwile pyknie 9000 km i wszystko nadal działa ;)
Ostatnie średnie spalanie z 1200km 6,7L wiec się dociera :D
To, co łatwe, nie prowadzi do niczego.
GD – Generacja Doskonała
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 20 lut 2008, 20:59
Posty: 3375 (90/161)
Skąd: Krotoszyn
Auto: Mazda 626 GD 2.0i 90 km '92r + LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Moderatorzy Hyde Park