Przeciek do bagażnika
Strona 1 z 1
Ostatnio zauważyłem, że po intensywnych opadach deszczu w bagażniku po lewej stronie pojawia się niewielka ilość wody. Wycieka ona przez kratkę wentylacyjną tapicerki lewej strony bagażnika. Myślałem, zer może jest jakaś nieszczelność pod tylna lampą, lub może nieszczelne są śruby prowadnic tylnej klapy – i tam woda dostaje się do środka. Nie widać tak jednak nieszczelności (dla pewności śruby uszczelniłem silikonem. Uszczelniłem także obudowy wiązek przewodów, które górą przechodzą z tylnej klapy do podsufitki. Niestety, bez skutku. Czy są jeszcze jakieś możliwości, np. nieszczelne połączenia relingów z dachem?

- Od: 23 lut 2022, 13:49
- Posty: 46
- Auto: CX-9 2009 FWD
Strona 1 z 1
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
Moderatorzy
Moderatorzy CX-30 / CX-50 / CX-60, Moderatorzy CX-3 / CX-5 / CX-7 / CX-9