Belka [jaka?]
Strona 1 z 1
Witam wszystkich. Szukalem jakis informacji na temat belki ale po wielu stronach forum nic nie znalalem. Mam problem z belka od cx30 4x4. Mam lewe kolo skrzywione bo auto dostalo lekko w [jaki?] blotnik. Z tego co sie dowiedzialem to ten element nie jest do naprawy i nie da sie tego bezpiecznie robic. Pytalem w ASO bo uzywek w Pl nie ma bo schodza na pniu. ASO wola 7 tys zl za belke. Moze ktos sie orientuje czy np. od cx3 z napedem na 4 by pasowala? Moze od cx3 bylb by bardziej do zdobycia jakas uzywka sprawna. Ewentualnie czy ktos probowal naprostowac taka belke?

- Od: 21 paź 2018, 13:00
- Posty: 4
- Auto: mazda 3 bl 2009r
Przypasować może co najwyżej z 3 BP albo MX30, nie ma opcji żeby cokolwiek innego było nawet wirtualnie podobne.
Ale naprawdę ciężko skrzywić tylne sanki, tam jest masa innych rzeczy które powinny się poddać jako pierwsze. Jesteś pewien, że wszystko co jest przykręcone do belki jest proste?
Ale naprawdę ciężko skrzywić tylne sanki, tam jest masa innych rzeczy które powinny się poddać jako pierwsze. Jesteś pewien, że wszystko co jest przykręcone do belki jest proste?

- Od: 14 cze 2006, 00:01
- Posty: 3308 (60/177)
- Skąd: UK - Worcs, PL - Rzeszow
- Auto: 1. Mazda CX60 KH PHEV
2. Mazda 3 BM Skyactiv-D
Auto na dniach dopiero do mnie dotrzec. Ze zdjec widac ze kolo lewe [jakie?] jest przestawione. Wczesniej innej opcji poza krzywa belka nie bralem pod uwage, ale z drugiej strony skoro kolo ewidentnie widac ze jest przestawione to coz innego jak nie belka na to wskazuje.

- Od: 21 paź 2018, 13:00
- Posty: 4
- Auto: mazda 3 bl 2009r
szukalem, uwierz mi ze w Pl taka belka schodzi jak swieze buleczki. Na belke z USA sa juz zapisy i trzeba w kolejkach czekac. Sa na Litwie czy w innych krajach, ale dac 3 tys plus 700 za wysylke i kupowac kota w worku bo nie wiadomo czy dalo by sie oddac nie mowiac o kosztach to juz chyba lepiej dolozyc i kupic nowa, ale ten koszt boli mocno. Sprobuje dolozyc zdjecie, ale jak kolo krzywe to co innego by moblo byc jak nie belka. Widac wyraznie ze kolo jest cofniete i lekko odstaje od osi no i blotnik dostal nad kolem.

- Od: 21 paź 2018, 13:00
- Posty: 4
- Auto: mazda 3 bl 2009r
Strona 1 z 1
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości
Moderatorzy
Moderatorzy CX-30 / CX-50 / CX-60, Moderatorzy CX-3 / CX-5 / CX-7 / CX-9
