Dziwne dżwięk przy zmianie biegów z 1-2
Strona 1 z 1
Dziwny dźwięk /dźwięki słyszę przy zmianie z jedynki na dwójce, bardziej przy zrzucaniu jedynki jakby coś nagle robiło się luźne/chrobotneło i obijało się prze moment. Przebieg 75 tys. Auto rozgrzane przy zimnym jest spokojniej .Coś podobnego już ktoś zaobserwował ?
Strona 1 z 1
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
Moderatorzy
Moderatorzy CX-30 / CX-50 / CX-60, Moderatorzy CX-3 / CX-5 / CX-7 / CX-9
