Konektor 7-pinowy do podłączenia przedniego kierunkowskazu.

Mazda CX-30 2019–

Postprzez dine » 26 maja 2026, 15:25

Cześć,

Szukam 7-pinowego konektora do podłączenia przedniego lewego kierunkowskazu LED. Nigdzie poza aliexpress czegoś takiego nie widziałem. Może ktoś z Was wie gdzie to dostać lub odpowiednio mnie pokieruje? Ten oryginalny się przegrzał, a w środku został jeden pin.
Załączniki
image_2026-05-26_162211664.png
image_2026-05-26_162526398.png
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2020, 21:37
Posty: 674 (80/33)
Skąd: Brodnica/Warszawa
Auto: CX-30|SkyActiv-X|2019

Postprzez Palmer » 26 maja 2026, 21:44

Spróbuj zapytać o dostępność tego elementu w tym japońskim sklepie, wskazując dokładny symbol/nr części oraz VIN.
https://www.amayama.com/en
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 lip 2020, 08:21
Posty: 562 (114/41)
Skąd: woj. dolnośląskie
Auto: Mazda3 BP 110 kW, AT '20

Postprzez darrecki » 26 maja 2026, 22:26

Nie ma tego na allegro w "wiązkach lampy"? To już jest chyba za główną dużą wtyczką wiązki auta?
Avatar użytkownika
Moderator Globalny
 
Od: 14 cze 2006, 00:01
Posty: 3309 (60/177)
Skąd: UK - Worcs, PL - Rzeszow
Auto: 1. Mazda CX60 KH PHEV
2. Mazda 3 BM Skyactiv-D

Postprzez dine » 27 maja 2026, 14:44

To jest gniazdo, w które wchodzi wtyczka zamontowana bezpośrednio w lampie kierunkowskazu. Wisi to sobie tuż przy zderzaku. Przeszukałem całe allegro i jedyne co znalazłem to gniazdo "samoróbkę" polskiego producenta za ponad 50PLN. Zamówiłem z aliexpress ale czas dostawy trochę długi. Poza tym, nigdzie tego nie ma. Wysłałem wiadomości do kilku sprzedawców na allegro oferujących szrot CX-30. O dziwo, każdy z nich napisał, że nie mają...

Dopisano 27 maja 2026, 14:48:

Palmer napisał(a):Spróbuj zapytać o dostępność tego elementu w tym japońskim sklepie, wskazując dokładny symbol/nr części oraz VIN.
https://www.amayama.com/en


Mają, lecz czas dostawy prosto z JP, to ponad miesiąc.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2020, 21:37
Posty: 674 (80/33)
Skąd: Brodnica/Warszawa
Auto: CX-30|SkyActiv-X|2019

Postprzez kaguars » 1 cze 2026, 09:21

I jak? Udało się w 100% samodzielnie?
Początkujący
 
Od: 7 paź 2025, 09:52
Posty: 18

Postprzez dine » 2 cze 2026, 20:52

Kupiłem oryginalną wtyczkę razem z zaprawionymi kablami. Jutro odstawiam auto do speca, bo sam nie mam narzędzi by to polutować. Poza tym on zrobi to lepiej.
Załączniki
image_2026-06-02_215211594.png
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2020, 21:37
Posty: 674 (80/33)
Skąd: Brodnica/Warszawa
Auto: CX-30|SkyActiv-X|2019

Postprzez darrecki » 2 cze 2026, 22:27

Ja nie wiem czemu ludziska lutują wiązki w autach. Tam nie ma grama cyny, wszystko jest zaciskane. Ja również jak coś grzebię, naprawiam przerwane wiązki zawsze używam tulejek zaciskowych i odpowiedniego narzędzia do ich zgniatania. Tanie, szybkie, solidne, nie utleni się, nie trzeba do tego żadnego wręcz skila. Jak widzę tych znanych youtuberów jak łączą wiązki to mi oczy krwawią.
Avatar użytkownika
Moderator Globalny
 
Od: 14 cze 2006, 00:01
Posty: 3309 (60/177)
Skąd: UK - Worcs, PL - Rzeszow
Auto: 1. Mazda CX60 KH PHEV
2. Mazda 3 BM Skyactiv-D

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderatorzy

Moderatorzy CX-30 / CX-50 / CX-60, Moderatorzy CX-3 / CX-5 / CX-7 / CX-9