Szwagier miał dzień stosunkowo udany

www.mazdaspeed.pl
onyx napisał(a):Nie oglądam meczy
onyx napisał(a):Czyli co mam napisać? Że mam więcej kuniów, więcej niutków, lepszy czas na Pozku – do czego ma to doprowadzić? Wtedy będziesz usatysfakcjonowany?
PeKa napisał(a):JohnnyB napisał(a): żona śmiga na bal gimnazjalny.....:/
Nie sądziłem, że masz taką młodą żonę
Neonixos666 napisał(a):Mnie bardziej od osiągów interesuje jak zmiany mechaniczne wpływają na przebieg mocy i momentu i co konkretnie składa się na to wszystko. Jak czytam projekt i widzę że ktoś nie napala się na jakieś max kreski osiągi do 100 km/h ale stara się wszystko fajnie dograć, przeliczyć i dopasować wtedy efekt końcowy sam się kreuje i zwykle w pełni zależy od włożonej pracy. Jeszcze jak ktoś coś robi np jako jedyny w PL albo na świecie to dopiero fajnie się czyta, coś nietuzinkowego albo zrobione w inny sposób.
Piotr_ napisał(a):Marcin aż pojechałem na hamownie bo upierdliwy jesteś
30 stopniowy upał ale co tam
marcinowozniako napisał(a):onyx napisał(a):Nie oglądam meczy
Cytat z Polskiego znanego filmu
onyx napisał(a):Czyli co mam napisać? Że mam więcej kuniów, więcej niutków, lepszy czas na Pozku – do czego ma to doprowadzić? Wtedy będziesz usatysfakcjonowany?
No np? Mnie takie rzeczy interesują i nie udawaj że Ciebie nie. Zapędzasz się w kozi róg po prostu w tym momencie.
W sumie nie wiem co w tym złego że mnie takie rzeczy interesują. Widzę tutaj natomiast w drugą stronę przegięcie.
Xenocyd napisał(a):Co wy tu pierniczycie?! Co tu się odbywa?! Kończyć te pogaduchy i wbijać, bo mam w zamrazalniku 2 flaszki jegera, 40 browarów w lodowce, 2 kilo wołowiny na burgery, bułki sie pięką – to się samo nie zje i nie wypije!
onyx napisał(a):Nie cytat, szczera prawda
onyx napisał(a):Żebyś już dał spokój, to zrobiłem bez męczenia auta 1:55 – na lepszy wynik muszę wyłączyć zachowawczą jazdę i częściowo myślenie. Auto miało wówczas ok 320hp i 400Nm przy 1-1,2b. Pełne wnętrze. Masa z kierowcą ok. 1320kg.
onyx napisał(a):Czyli jest lepszy czas i więcej kuniów
loockas napisał(a):Jadę za Tobą i obserwuje Twoje ruchy, chaos totalny trudno przewidzieć co zrobisz na kolejnym zakręcie bo nie wykonujesz żadnych przewidywalnych ruchów.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości