Witam.
Zastanawiam się nad zakupem i montażem rozpórki tylnej dolnej do GG hatchback. Czy ma ktoś w Was jakieś doświadczenia czy ta rozpórka coś da oprócz uszczuplenia portfela i zmniejszenia prześwitu?
Teoretycznie liczę na poprawę stabilności budy bo na nierównościach potrafi się bujać pomimo sprawnego zawieszenia. Jeżdżę na felgach 15 z wysokim profilem, nie planuję wymiany na większe felgi bo zawieszenie nie dostaje tak w tyłek i nie mam praktycznie z nim żadnych problemów ale czy tak wysoki profil opon nie zniweluje całego efektu, który daje rozpórka?
Rozpórka tylna dolna
Strona 1 z 1
rozpórka raczej nie zmniejszy Ci prześwitu
może trochę minimalnie zniwelować bujanie, ale przy takim balonie, to nie wiem czy jest sens, możliwe że to opona sie ugina, a w takim wypadku to nic nie da, i też za bardzo nie widzę stosowania dolnej rozpórki przy seryjnym zawiasie.
Strona 1 z 1
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Moderator
Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6