Oferta dla pracowników salonu Mazdy – prośba o potwierdzenie

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez dawid2711 » 14 kwi 2014, 17:37

Witam,
jestem na kupnie samochodu i trafiła się Mazda 3. Sprzedawca twierdzi, że jest mechanikiem, pracuje w autoryzowanym serwisie Mazdy w Krakowie i że sprzedaje (po pół roku użytkowania), bo ma możliwość skorzystania z bardzo okazyjnej oferty dla pracowników na kupno nowej Mazdy 3. Czy ktoś jest w stanie potwierdzić taką informację?
Początkujący
 
Od: 13 kwi 2014, 20:34
Posty: 14

Postprzez dopawcia » 15 kwi 2014, 10:18

Powiem tak, kiedyś kupiłem samochód od pracownika autoryzowanego serwisu – nigdy więcej nie kupię "niby taniej i sprawdzone" bo z doświadczenia wiem że Ci ludzie lubią robić różne wałki (mogą faktycznie kupić taniej ale może być uszkodzone tu i tam wcześniej).
Oczywiście wnioski z mojego doświadczenia, mogą być też uczciwi i ta oferta dla Ciebie może być prawdziwa i uczciwa jednak polecam sprawdzenie auta i tak w innym serwisie.
dopawcia bo tak pamiętam login ale wolę Paweł :]
Forumowicz
 
Od: 2 sie 2012, 18:54
Posty: 199 (0/1)
Skąd: Lublin
Auto: Mazda 626 1.8 1999

Postprzez Marianek » 15 kwi 2014, 10:39

To tylko zależy od właściciela salonu gdzie pracuje na jakiej zasadzie mu sprzeda auto. Cena może być pomniejszona o marze dilera i tyle. Jak w MMP jest nie wiem w MMB dostają samochody jako służbowe ( nie wszyscy) a potem trafiają one do sprzedaży. Przeważnie z przebiegiem do 18000km max 18 miesięcy.
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 14:31
Posty: 7010 (210/247)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez blaszczu » 16 kwi 2014, 00:10

Nikt Ci raczej takiej informacji nie potwierdzi. Sprawdź samochód jakbyś kupował samochód od zwykłego Kowalskiego – sprzedawca może mówić Ci prawdę albo wciska jeden wielki kit :)
Początkujący
 
Od: 22 sty 2014, 20:46
Posty: 20
Auto: Avensis T25

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy Moto