Prośba o opinie o poniższym egzemplarzu. Tym razem przebieg wydaje się być o wiele bardziej realny...
http://otomoto.pl/C31933127.htmlDziękuję i pozdrawiam
www.mazdaspeed.pl
http://otomoto.pl/C31933127.html

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 6 gości