Arturr0 napisał(a):Jak się komuś nie podobają nadmiernie "obrobione" fotki (jak np. mi ), to niech zwyczajnie na nie nie głosuje i po sprawie.
radzi89 napisał(a):W dzisiejszych czasach fotografia to nie tylko miejsce, aparat i fotograf. Mysle, ze chodzi tu o to aby zdjecia byly ladne, a to czy obrabiane czy nie powinno byc sprawa mniej istotna.
Myślę, że Panowie powiedzieli wszystko na temat. Zrobiło się zupełnie niepotrzebne zamieszanie.
Niech nadal będą sobie przesadzone HDR'y, sepie, czarno-białe fotki.... komu to przeszkadza ?
Najwięcej głosów zbiorą naturalnie najlepsze zdjęcia wg oceniających. To w końcu MazdaSpeed.pl, a nie Fotoryzacja.pl, żeby wytykać tuzin błędów technicznych. Tutaj zdjęcie ma się (chyba) po prostu podobać i cieszyć oko.
Inna kwestia, że pojawiają się względnie fajne pstryki, ale z ufajdanym autem, albo z datą w jednym z rogów. Akurat to są takie niedopatrzenia które KAŻDY może poprawić i podnieść delikatnie poziom swojego zdjęcia.
No offence.
