To jeśli orientujesz się w tych sprawach to może doradzisz mi. Czy ten zestaw (urządzenie podłączane do komputera przez USB + przejściówka do mazdy) będą pasowały do takiego nietypowego – zubożonego w niektóre piny gniazda jak u mnie (jest w moim poście na poprzedniej stronie niniejszego wątku)?
Z góry dziękuję za radę. Muszę odwiedzić serwis, bo autko stoi na parkingu i nie ani mu się śni odpalić, więc może cokolwiek zdiagnozowałbym sam na początek – może wyskoczy jakiś błąd. To urządzenie to praktycznie koszt podpięcia pod komputer w warsztacie.
Opis mojej usterki (Kręci rozrusznik, ale nie odpala) tu:
Problem z odpalaniemAha i jeszcze jedno pytanie. Czy będzie dało się odczytać wszystkie błędy tym urządzeniem z takiego "ubogiego" gniazda diagnostycznego jak w przypadku pełnego ODB lub ODB II (sam już nie wiem jakie mam – za dużo rozbieżnych informacji naczytałem się).
A jeśli nie będzie dało się to czego dokładnie muszę szukać (może być nawet model czy jakaś aukcja, żebym wiedział o co chodzi).