Dysuksja nad organizacją megaspota '05

Postprzez mbmaster » 18 cze 2005, 21:37

No i pomysl taki mi sie podoba.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 sie 2004, 23:26
Posty: 1101 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda RX-8

Postprzez nemi » 18 cze 2005, 21:46

mbmaster napisał(a):No i pomysl taki mi sie podoba.

mi też, bo mam blisko. Niestety ci, którzy mieszkają w województwach zachodnich na pewno nie będą szczęśliwi i prawie nikt z tych okolic nie przyjedzie.

Ustalmy jeszcze jedną rzecz: czy potrzebne jest nam lotnisko? Jeśli tak, to czy musi być dostępne przez dwa dni, czy też możemy zgodzić się na taką opcję, że jedziemy na lotnisko, kto ma się ścigać, ten się ściga, a po powiedzmy 5 godzinach jedziemy wszyscy w jakieś konkretne miejsce w promieniu np. 50-60 km.
Gdyby zrobić według mojego scenariusza mogłoby na przykład to wyglądać tak:
– spotykamy się w Rykach
– jedziemy do Kazimierza/Janowa itp
– gril.......
– następnego dnia rano Mazdowicze mogą pojechać sobie do Nałęczowa, Puław, Kazimierza czy Lublina celem zwiedzenia tych miejsc
– o wyznaczonej godzinie znów się spotykamy i organizujemy jakoś czas
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7485 (100/271)

Postprzez nemi » 18 cze 2005, 21:50

Zastanówcie się nad tym:
Achemenid napisał(a):A wlasciciel tego miejsca wyrazil checi zorganizowania spotkania
http://www.janowiec.com/manes.html


Achemenid napisał(a):I tu masz najwazniejsze
http://www.janowiec.com/pejzaze.html
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7485 (100/271)

Postprzez LoB » 19 cze 2005, 00:09

nemi napisał(a):jedziemy do Kazimierza/Janowa itp
– gril.......
– następnego dnia rano Mazdowicze mogą pojechać sobie do Nałęczowa, Puław, Kazimierza czy Lublina celem zwiedzenia tych miejsc



to jest klub samochodowy, czy turystyczno krajoznawczy ??
Obrazek
6,2s –> 100km/h
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 lut 2004, 00:59
Posty: 463
Skąd: Gliwice
Auto: Coupe R6

Postprzez Achemenid » 19 cze 2005, 01:14

i znowu malkontent
A masz lepsza propozycje to jest na 100 % realne i do zrealizowania natychmiast , a innej niema propozycji i tak sie obudzilismy z reka w nocniku
Tu juz nie jest pora na dyskusje czy opinie. >
Tylko czy mozna zrobic spota w tym KLUBIE
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 cze 2004, 15:39
Posty: 354
Skąd: Wieden/Zamosc
Auto: Mazda 626GW FS 2.0L 98.

Postprzez spec » 19 cze 2005, 01:44

nie no , wreszcie się włączę!!!!!!!!!!!!
[tiiit] mać!!!!!!!!!!!!!!!!! jechać na ryki i zero dyskusji , ltonisko jest?????????????
[tiiit] jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
powściekać sie gdzie jest?????????????????????
[tiiit] jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
baza noclegowa jest??????????????
[tiiit] jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!
więc o co chodzi?????????????? miało być gdzie indziej??????????? miało ale zdechło więc nie przyjmuje pierdolenia że znowu RYKI , ale nie tam , nie tu , tylko nie ryki , mieliście czas , chęci i zapał i co????????????????????????????????????????
właśnie::::::::::::::::::::::::::::::::::::



"badziewie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"



więc albo ryki albo


megaspMAZDASPEED.PL PIŻDZIKŁAKI 2006


POZDRO
P.S. JAK KTOŚ STRZELI FOCHA O TO CO JA NAPISAŁEM TO NIECH....( TU SOBIE WPISZCIE CO CHCECIE :D )
ŚWIECĄC WŁASNYM PRZYKŁADEM POPRWAWIASZ BILANS ENERGETYCZNY KRAJU!!!!!!!!!
"nie ma takiego miasta LONDYN , jest Lądek , Lądek Zdrój..." hehehehe
?????????????FAJNY MAM AVATAR, NIE ??????????????
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 sty 2004, 16:52
Posty: 245
Skąd: RADOM
Auto: FORD FOCUS 1.8 16V KOMBI

Postprzez RULES » 19 cze 2005, 02:04

Jerry napisał(a):Dla mnie to juz jest dupa!!!Nie bede pisał "a nie mówiłem" kto organizuje miesiąc wczesniej zlot który ma sie odbyć w środku sezonu!!!Takie imprezy trzeba przygotowywac na pare miesięcy wczesniej ale jak zwykle władze klubu były mądrzejsze....


Wyobraz sobie w takim razie reakcje ludzi jesli kilka miesieczy temu ustalilibysmy spot w Bednarach wszystko byloby przygotowane i 2 tygodnie przez wchodzi na stolek jakis "pedal" i wola za wjazd na lotnisko 120 zl zamiast ustalonych 30?

Wtedy bylby dym
Prawdziwy mężczyzna powinien posiadać wał a nie jakieś tam przeguby :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 lis 2003, 12:35
Posty: 899
Skąd: Bydgoszcz
Auto: CLS320 CDI

Postprzez nemi » 19 cze 2005, 08:38

LoB podaj propozycję rozwiązania tematu. Wszystkim się nie dogodzi !! Był czas na przygotowania i badziewie – teraz to polega na wymyśleniu planu B.
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7485 (100/271)

Postprzez Jerry » 19 cze 2005, 10:50

RULES napisał(a):Wtedy bylby dym


Wtedy trzeba byłoby zapłacic i nie byłoby problemu!!!Dla mnie to i tak cena rozkładając na ilość uczestników nie byłaby taka tragiczna!!!


LoB napisał(a):to jest klub samochodowy, czy turystyczno krajoznawczy


No ja żesz nie [tiiit], to siedz w domu i nie ruszaj dupska,jak dla mnie to [tiiit] pomysł!!!Mozna najpierw jechać do Ryk a potem http://www.janowiec.com/pejzaze.html
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez mbmaster » 19 cze 2005, 11:05

Pewnie i kolumną np. do Kazimierza. Trzeba sie wkońcu reklamowac. A jakie fajne zdjecia bysmy porobili sobie i mazda. No to "Mili Panstwo" jak gadal Walesa ustalmy czy robimy cos czy nie? Władze klubowe niech sie okresla czy sa za. Jesli lotnisko da sie zalatwic to bedzie git. Pozdro
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 sie 2004, 23:26
Posty: 1101 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda RX-8

Postprzez Crimer » 19 cze 2005, 11:06

Jerry napisał(a):Mozna najpierw jechać do Ryk a potem http://www.janowiec.com/pejzaze.html

Popieram w 100%
Obrazek
Mazda Xedos 9 – jeszcze zawita...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 kwi 2004, 19:43
Posty: 861
Skąd: Rzeszów
Auto: Mazda 3

Postprzez Grzyby » 19 cze 2005, 11:51

mariusz.grzyb napisał(a):Witam
To i ja przyłączę się do propozycji.
Proponuję, już chyba było ale troszkę dokładniej:
Masłów (8km od Kielc) – jest lotnisko (zorientuję się jakie koszty i czy jest w ogóle możliwość użytkowania)
Niedaleko Masłowa ok. 5 km jest niezły hotel Ameliówka http://www.ameliowka.pl/pol/index1.htm
83 miejsca w pokojach (50-60zł) i 100 w pawilonach (35zł) – ceny dla pobytów indywidualnych. Sprawdzę jakie są dla grup i kiedy ewentualnie mają wolne terminy.
Z hotelu jest ok. 5 km do 2 zalewów.
Propozycja chyba niegłupia – jest i lotnisko i woda i las.
Nie wiem tylko (dzisiaj – może jutro już będę wiedział) jak jest z dostępnością lotniska i hotelu.
Co wy na to ??????!!!!!!

Mam już kilka konkretów i sytuacja wygląda następująco:
Pawilony są 4 w każdym po 4 pokoje z 4 łóżkami (możliwa dostawka piątego), czyli +/– 64 – 80 miejsc. Pawilony są z łazienkami.

– w terminie 15-17.07. jest kiszka bo pawilony (wszystkie) są zajęte przez jakichś rehabilitantów/emerytów
– ewentualnie wolne są pokoje hotelowe. wg ustaleń z recepcją cena od głowy (uśredniona) to ok. 55zł do negocjacji z szefową (akurat jej nie było) do poziomu 50zł – bez wyżywienia.
– ceny wyżywienia to: śniadanie 15zł (lub przy dużej grupie szwedzki stół w tej cenie), obiad 20zł; kolacja 15zł – ale istnieje możliwość wyboru.
– jest możliwość organizacji ogniska zamiast kolacji cena od 30zł w zależności co w menu bigos, udka, kiełbacha itp. (mieli mi dosłać mailem ale jeszcze nie mam)

– w terminie 22-24.07. jest organizowany Świętokrzyski Rajd skuterowy :P . Z tego co wiem na dziś mają rezerwację jednego pawilonu z opcją na drugi. Namiar na organizatora skuterów to: Marcin Majewski tel. 692862235. Na razie nie dzwoniłem bo nie wiem co z lotniskiem. Patrz dalej.

Co do lotniska to nie mogłem się dodzwonić, ale mam namiar od kumpla lotniarza :)
Aeroklub kielecki
tel. 41-3110893
dyrektor:Grzegorz Szczodrak tel. 41 3110706
wg info od intruktora spadochronowego którego złapałem to pracują głównie w soboty i niedziele. Tak więc jest szansa że będę jutro coś wiedział.

Stan na dzisiaj rano – 18.06.05.
1. Byłem w aeroklubie, niestety dyrektora nie zastałem, zaraz spróbuję jeszcze raz. Z rozmowy z jakimś instruktorem na lotnisku wiem jedno – aeroklub robi bokami finansowo i tylko czeka na takie okazje jak możliwość wynajęcia lotniska. Tylko muszę cholera złapać tego dyrektora !!!!

2. Byłem w Ameliówce, oblukałem jak to wygląda, pogadałem – w terminie 15-17.07 nie powinno być problemów w hotelu – niestety pawilony zajęte. W hotelu mają w chwili obecnej w tym terminie ok. 50 miejsc. Jest możliwość rozbicia namiotu – ok. 10zł.

3. Oprócz Ameliówki jest też drugi hotel Przedwiośnie (700m dalej – nie wiedziałem wcześniej). www.samrelaks.pl
Standard wyższy, wyższe ceny. Standardowo pokój 2-osobowy kosztuje 200zł, ale już na dzień dobry dają 160zł – i jeszcze coś można zjechać. W cenie pobytu za friko basen, korty tenisowe, bilard.
Nie ma problemów z noclegami dla grupy w terminie 15-17.07. mają wolne pokoje. Jak spytałem o możliwość rozbicia namiotu popatrzyli na mnie jak na ufoludka :D ale powiedzieli że no problemo.

Teraz o odległościach:
Z Ameliówki na lotnisko w Masłowie jest dokładnie 6,4 km; z Przedwiośnia 7,1 km.
Do zalewu w Cedzynie jest (częściowo tą samą drogą co na lotnisko) 6,8km; do drugiego zalewu (ledwie go znalazłem taki mały :P ) jest 3,5km ale w przeciwną stronę niż lotnisko.

Mam parę zdjęć ale nie wiem jak je wrzucić, zresztą nie piszę ze swojego kompa (a ten jest marniutki)

MAM, MAM zdobyłem komórkę do dyrektora aeroklubu, ale cholera akurat ma wyłączoną :(
będę próbował dalej. Rozmawiałem z szefem wyszkolenia aeroklubu – jest możliwość wynajęcia lotniska – szczegóły dyrektor <killer>


Ze względu na konieczność rozmowy o konkretach w sprawie lotniska z dyrektorem aeroklubu, przekazałem namiary tco. Miał rozmawiać o szczegółach. Nie wiem czy udało mu się skontaktować i nie znam wyników rozmów.

Co do Janowca i Kazimierza, to mam małe ale. Z tego co wiem to:
1. Raczej nie znajdziemy noclegów w jednym miejscu dla wszystkich (a zakładam że byłoby min. ok. 50 osób), a bez tego raczej cięzko będzie się zorganizować – są zresztą dosyć drogie;
2. Nie wiem czy znacie Kazimierz, ale na pewno nie zaparkujemy tam nigdzie w jednym miejscu (malutkie, rozrzucone po całej miejscowości parkingi z bandyckimi cenami!!);
3. A w takiej sytuacji będzie to impreza "popołudniowa", wszyscy się gdzieś porozjeżdżają, i problem z zebraniem się w jednym miejscu.
4. Co do kamieniołomu, owszem jest fajny ale do połażenia i jeżdżenia terenówką!!. Z centrum Kazimierza trzeba jechać (ze względu na dziury) jedynką ponad 2 km (zero asfaltu) i tam jest zawsze mnóstwo spacerujących turystów z dziećmi!!!! Zresztą teoretycznie na teren kamieniołomu jest ZAKAZ WJAZDU!!
Nie żebym był malkontentem, ale Kazimierz i Janowiec to można sobie "prywatnie" pozwiedzać, a organizacji zlotu tam nie widzę (sorry moje zdanie), byłem parę razy w Kazimierzu i nie widzę takiej możliwości.
Tereny są cudowne do turystyki pieszej i zwiedzania – to fakt, ale nie do organizacji zlotu.
pozdrawiam
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17087 (111/178)
Skąd: KIELCE
Auto: Peugeot 508 Hybrid4 '13
Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez chudy » 19 cze 2005, 12:00

Może i nie jestem klubowiczem, ale dość żywo :) boirę udział na forum i mam pewne spostrzeżenie... każdy sie martwi o cene noclegów, domków, osrodków itp. A przecież porównując zloty choćby motocyklowe – czegoś takiego tam nie ma! Ogólnie wiadomo że śpi się pod namiotami i jest git. Do tego wszystko wychodzi znacznie taniej – wystarczy znaleźć miejsce tudziesz lotnisko, wynając je na określony czas.... i już. Trawy mnóstwo, na pole namiotowe... Osobiście mogę dodać że moje mozliwości ograniczają sie do wspomnianego wcześniej Borska bo tylko tu mógłbym brać udział w spocie, nie raz jeszcze gdy posiadałem motor odwiedzałem to lotnisko, ale nie chcę ukierunkowywać tego co piszę na zorganizowanie spotu właśnie w Borsku. Chciałbym tylko zasugerować, że ciężko jest liczyć na to, aby spot zorganizował jakiś ośrodek.. wyżywienie itp. Przecież Jedzenie można przywieźć i zorganizować we własnym zakresie, każdy sobie i wszyscy wszystkim :D. Imprezka – wystarczy agregat no i troche sprzetu nagłaśniejącego... Może nie byłby to ideał, ale po pau łykach złocistej nalewki wszystko samo by się poukładało :). Jedyne co dodatkowo trzeba by zorganizować to jakieś konkurencje itp. dla umilenia wolnego czasu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sty 2005, 12:07
Posty: 1016
Skąd: Kościerzyna
Auto: Xedos CA KF i Pastuch B3 :)

Postprzez mbmaster » 19 cze 2005, 12:07

Coraz lepsze propozycje padaja. ;) Ja obstaje za namiotem ale z sanitariatami...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 sie 2004, 23:26
Posty: 1101 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda RX-8

Postprzez Grzyby » 19 cze 2005, 12:34

chudy napisał(a):Chciałbym tylko zasugerować, że ciężko jest liczyć na to, aby spot zorganizował jakiś ośrodek.. wyżywienie itp

Chudy, jeśli to do mnie to podkreślam: nie pisałem o tym żeby jakiś ośrodek organizował spot !!
Chodzi o to żeby zebrać wszystkich w jednym miejscu, a nie szukać się na kilku/kilkunastu kwaterach. W przypadku zorganizowanego noclegu odpada martwienie się o to kto i co zje, czy kiedy sobie przygotuje żarełko. W praktycznie każdym ośrodku można zażyczyć sobie grilla lub ognisko i tylko czekać na papu.
Co do namiotów to nie wiem jak inni, ale mnie to już nie bawi (co prawda na każdy wyjazd wakacyjny wrzucam namiot do bagażnika ale nocuje na różnych kwaterach i nie uzywam go od paru lat).
pozdr
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17087 (111/178)
Skąd: KIELCE
Auto: Peugeot 508 Hybrid4 '13
Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez nemi » 19 cze 2005, 13:12

mariusz.grzyb napisał(a):2. Nie wiem czy znacie Kazimierz, ale na pewno nie zaparkujemy tam nigdzie w jednym miejscu

Nie wiesz jak jest w Janowcu ?? Masz 100% racji z parkowaniem w Kazimierzu, bardziej myślę o tym Janowcu, choć przyznam się szczerze, że byłem tam 10 lat temu i nie patrzyłem jak to wygląda pod kątem spota...
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7485 (100/271)

Postprzez nemi » 19 cze 2005, 13:22

nemi napisał(a):Achemenid napisał:
A wlasciciel tego miejsca wyrazil checi zorganizowania spotkania
http://www.janowiec.com/manes.html

Achemenid czy to znaczy, że kontaktowałeś się z nimi? Zawsze można spytać jak widzą możliwość pomieszczenia w Janowcu ok. 50 aut i zorganizowania noclegu. Czy jest ktoś z Puław, żeby się tam wybrać i oblukać teren? Ja mam ponad 100 km w jedną stronę :(

Acha – jeszcze są Puławy, jeśli chodzi o nocleg...

Jerry napisał(a):
to jest klub samochodowy, czy turystyczno krajoznawczy



No ja żesz nie [tiiit], to siedz w domu i nie ruszaj dupska,jak dla mnie to [tiiit] pomysł!Mozna najpierw jechać do Ryk a potem http://www.janowiec.com/pejzaze.html


!!
Mamy siedzieć na pupie przez dwa dni, żreć tylko kiełbasę i żłopać piwsko ?? Ja bym wolał robić coś innego oprócz dwóch dni grillowania...

Jerry i inni zainteresowani tematem – zawsze możemy zrobić taki zlot makroregionalny, skoro nie jesteśmy w stanie zorganizować ogólnopolskiego. Łódź, Lubelszczyzna, Mazowsze i Podkarpacie = dużo aut.
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7485 (100/271)

Postprzez Grzyby » 19 cze 2005, 13:24

Co do Janowca nemi to nie wiem. Ale tak jak pisalem wczesniej – to jest wg mnie super miejsce ale nie na spot. Zresztą w Kazimierzu i okolicach (Janowiec) na bank są już pozajmowane miejsca noclegowe do końca wakacji (znam z autopsji).
Podtrzymuję swoją propozycję Masłowa (rozeznałem teren, szczegóły noclegowe, wszędzie blisko – zamykamy się w 7km). Pozostaje tylko czekać co tco ustalił/lub nie z dyrektorem aeroklubu.
PS. W maju na lotnisku był zlot Toyoty Corolli.
Ostatnio edytowano 19 cze 2005, 13:40 przez Grzyby, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17087 (111/178)
Skąd: KIELCE
Auto: Peugeot 508 Hybrid4 '13
Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez nemi » 19 cze 2005, 13:26

mariusz.grzyb napisał(a):to jest wg mnie super miejsce ale nie na spot

skoro tak mówisz...
Dla mnie mogą być i te Kielce...
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7485 (100/271)

Postprzez chudy » 19 cze 2005, 15:14

mariusz.grzyb napisał(a):Chudy, jeśli to do mnie to podkreślam: nie pisałem o tym żeby jakiś ośrodek organizował spot


Nie, ja pisałem tylko tak – ogólnie :) i nie kierowałem tego co napisałem do żadnej konkretnej osoby. pozdrowienia!!
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 sty 2005, 12:07
Posty: 1016
Skąd: Kościerzyna
Auto: Xedos CA KF i Pastuch B3 :)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów