Dziwne dżwięk przy zmianie biegów z 1-2

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez Am30 » 6 cze 2026, 19:16

Dziwny dźwięk /dźwięki słyszę przy zmianie z jedynki na dwójce, bardziej przy zrzucaniu jedynki jakby coś nagle robiło się luźne/chrobotneło i obijało się prze moment. Przebieg 75 tys. Auto rozgrzane przy zimnym jest spokojniej .Coś podobnego już ktoś zaobserwował ?
Początkujący
 
Od: 24 lut 2026, 23:22
Posty: 4 (1/0)
Auto: CX-30
e-Skyactiv X 2021

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Moderatorzy CX-30 / CX-50 / CX-60, Moderatorzy CX-3 / CX-5 / CX-7 / CX-9