Przeciek do bagażnika

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez symt » 21 cze 2026, 16:59

Ostatnio zauważyłem, że po intensywnych opadach deszczu w bagażniku po lewej stronie pojawia się niewielka ilość wody. Wycieka ona przez kratkę wentylacyjną tapicerki lewej strony bagażnika. Myślałem, zer może jest jakaś nieszczelność pod tylna lampą, lub może nieszczelne są śruby prowadnic tylnej klapy – i tam woda dostaje się do środka. Nie widać tak jednak nieszczelności (dla pewności śruby uszczelniłem silikonem. Uszczelniłem także obudowy wiązek przewodów, które górą przechodzą z tylnej klapy do podsufitki. Niestety, bez skutku. Czy są jeszcze jakieś możliwości, np. nieszczelne połączenia relingów z dachem?
Forumowicz
 
Od: 23 lut 2022, 13:49
Posty: 46
Auto: CX-9 2009 FWD

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Moderatorzy CX-30 / CX-50 / CX-60, Moderatorzy CX-3 / CX-5 / CX-7 / CX-9