Problem z pokretłami klimatyzacji po zmiania radia

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez fraczek86 » 6 sty 2017, 14:14

Witam wszystkich ! Jestem nowym użytkownikiem forum, i potrzebuje Waszej pomocy :) problem polega na tym że po zmianie fabrycznego radia na 2Din przestały działać mi pokrętła od ustawiania temperatury oraz siły nadmuchu, ale wszystkie przyciski działają bez zastrzezen, działa przycisk auto oraz wylaczajacy klimatyzacje, czy orientuję się ktoś gdzie tkwi problem ? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam wszystkich
fraczek86
 

Postprzez rxwawa » 6 sty 2017, 15:26

Może dolny sterownik jest popsuty albo coś jest tam nie tak -najlepiej do elektryka podjechać
SILNIK WANKLA OD A-Z ! WSZYSTKIE Japońce
Naprawa, tuning, skup i sprzedaż!
https://www.facebook.com/kojotgarage
668 824 980 – Kojot
www.kojotmagazine.pl
-------------------------------------------------
Zielonka k/ Warszawy
ul. Paderewskiego 2
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 14 paź 2007, 20:25
Posty: 287 (1/1)
Skąd: Centralna Polska
Auto: Eunos Cosmo 3Rotary --RX 7 FC Turbo --RX 8 Turbo Renesis

Postprzez Mr_Bartek » 6 sty 2017, 19:07

Jak instalowałeś? Metra kit współpracuje jedynie z klimatyzacją manualną. O ile dobrze wiem do automatycznej trzeba zachować oryginalne radio.
Avatar użytkownika
Koordynator Forum
Koordynator Witryny
 
Od: 7 kwi 2014, 13:44
Posty: 3181 (148/189)
Auto: Jest: Grey Fūjin '03
Było: Mazda6 Tamura '07

Postprzez fraczek86 » 6 sty 2017, 22:20

Mr.Bartek, dziękuję bardzo za pomoc, zapewne to o czym piszesz jest przyczyną niedzialajacych pokretel ponieważ u mnie jest klimatyzacja automatyczna, bardzo dziękuję za pomoc
fraczek86
 

Postprzez fraczek86 » 6 sty 2017, 22:22

Oczywiście Tobie rxwawa również dziękuję za podpowiedź, każda sugestia może być przydatna. Pozdrawiam
fraczek86
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy RX-8 / RX-7