Czaplinek 2013 – wrażenia ze zlotu

16-18 sierpnia 2013 r.

Postprzez THOR » 18 sie 2013, 21:46

Częściowe zaległości zlotowe nadrobione. Miło było po dłuższej przerwie znów się zobaczyć i poznać co nieco nowe osoby. Madzia test na trasie jak i na lotnisku przeszła wzorowo, więc tym bardziej jestem zadowolony. Organizacyjnie tak jak już większość tu napisała wyszło wszystko elegancko, ja nie mam żadnych uwag :) Trochę mi przykro, że po rozdaniu nagród nie zostałem dłużej, ale byłem padnięty, musiałem legnąć. Następnym razem obowiązkowo urlop i nie ma litości, wcześniejszy przyjazd, coby sił starczyło na cały zlot. Dziękuję organizatorom jak i osobom, które wspomagały organizację za zapewnienie nam wszystkim przyjemnego spotkania. Oby tak dalej <spoko> Oczywiście do zobaczenia na spotach i kolejnych zlotach ;)

Tak odnośnie zlotów: czas zacząć kolejne planować :P
Forumowicz
 
Od: 2 sie 2008, 13:14
Posty: 2684 (0/6)
Skąd: Płock
Auto: To już przeszłość -->> Mazda 323C BA 1,5 16V DOHC '96

Teraz Mazda 3 BK 2,0 150 KM '03

Postprzez cbr » 18 sie 2013, 21:54

No i Białystok już w domu :) Zlot jak dla mnie dopięty na ostatni guzik, tylko gdzie jest czajnik? :P Jedzenie dobre, lotnisko wyszło w 100%, a nawet przy drugiej grupie na OS to my czekaliśmy na uczestników przygotowani :) Wszystko wyszło dobrze w ramach czasowych, no i ta przerwa 2 godzinna była ciekawa bo coś się działo. No i jeszcze jak ktoś napisze, że nie wyszalał się na OS'ie to powieszę :P Pod koniec treningów to trzeba było zachęcać niektórych bo mieli już dość jazdy.
2+2=5
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 mar 2011, 01:01
Posty: 2823 (0/26)
Skąd: Białystok
Auto: Vauxhall Vectra SRI
Mazda3 109KM Y6 2004 (była)

Postprzez Bartosz_ » 18 sie 2013, 21:55

Ja również dotarłem do domku :) Dziękuje wszystkim za ten zlot, był on chyba najlepszy na jakim byłem. Fajnie by było gdyby Czaplinek na stałe zagościł na zlotach Mazdaspeed bo miejscówka jest niesamowita :D
Klubowicz
 
Od: 2 mar 2008, 17:49
Posty: 1439 (39/61)
Skąd: Grudziądz
Auto: Mitsubishi Pajero Pinin
Opel Vectra Signum

Postprzez Reiss » 18 sie 2013, 22:03

Dziekuję wszystkim za mile spędzony czas, wrażenia super wszystko na 5+ klimat Meeega nie do opisania – za wszystko inne zapłacisz karta MasterCard ;) <faja>
Prawdziwy samochód jest jak Piękna Kobieta!!
To taki, który jest wymagający w prowadzeniu,
ciasny, spala niewyobrażalną ilość benzyny,
jego utrzymanie kosztuje worek pieniędzy,
mruczy do ucha za każdym muśnięciem gazu, ma swoje kaprysy, ale wystarczy jedno spojrzenie na jego felgi/światełka/maskę i już mu się wszystko wybacza.
Japan Assassin
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 20 mar 2010, 19:09
Posty: 693 (5/28)
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 5 2.0 06'
MX-5 1.8 07'

Postprzez miro62 » 18 sie 2013, 22:20

Dziękuję Wszystkim za super atmosferę tak na lotnisku jak i w ośrodku. Zlot jak najbardziej udany <spoko> pogoda dopisała, żarełko dobre, wyrka wygodne ;) przejazd w obie strony bez problemu i niespodzianek <faja>
Do następnego :)
miro62
 

Postprzez otiks » 18 sie 2013, 22:55

Dzięki wszystkim za mega udany zlot, Otiks ze swoją ekipką już w domku.
Podsumowując:
1. Ośrodek i czas zlotu – super,
2. pogoda dopisała idealnie,
3. część lotniskowa...co tu dużo mówić....MEGA profesjonalnie. Ćwiartka, choć to nie moja domena pozwala nieźle podgrzać opony i pokręcić auto do końca skali, a próba torowa ustawiona idealnie, ciasne slalomy, szybkie proste i zacieśniające się zakręty....dla mnie ideał co było widać po wyniku <jupi>
4. imprezka wieczorna [tiiit]...karaoke wymiata <rotfl>
5. jedzonko super

Wielkie podziękowania dla organizatorów, to Wam należy się największy puchar za ogrom pracy i zaangażowania.
Otiks
ObrazekMazda MPV LW 2.0 MZR-CD 136KM '02
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2012 miejsce 1
 
Od: 28 kwi 2007, 22:43
Posty: 397 (0/3)
Skąd: Wrocław
Auto: MPV '02, RX-8 '06 RIP –> GT86

Postprzez hacker » 18 sie 2013, 23:24

co do treści samego Zlotu to już wszystko zostało chyba pochwalone więc nie powielam.
ja od siebie chciałbym dodatkowo podziękować za wspólne leczenie wątroby :D i mile spędzony czas urlopowy w dniach poprzedzających zlot.
Pozdrowienia dla Tych co dopiero poznałem no i dla Tych co poznałem lepiej <rotfl>

P.S. ten plak to drogi był? bo planuję zrobić grilla na zakończenie sezonu i szukam skutecznej rozpałki ;P
awatar pozlotowy
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 cze 2011, 21:57
Posty: 380 (0/1)
Skąd: Szczecin
Auto: Mazda6 GGY1 1,8l
MZR 120KM '07

Postprzez pawcio1017 » 18 sie 2013, 23:50

Ja również z małymi i większymi przystankami zlądowałem do domu :) Ogólnie jestem pod MEGA wrażeniem MEGAzlotu :) Był to mój pierwszy zlot (na pewno nie ostatni) więc nie mam porównania, ale nie ma najmniejszej rzeczy którą mógłbym zarzucić. Część lotniskowa świetnie zorganizowana, można było się na prawdę wyszaleć (gdzie są moje opony?! <glupek2> ) a w wolnej chwili pooglądać auta. Konkursów "rodzinnych" nie było za dużo, czego niektórzy (zresztą w większości ci nieobecni) się obawiali. Ośrodek świetny – nie wiem jak udało się wam za tak nieduże pieniądze zorganizować taki nocleg i takie żarełko (wiem, wiele osób narzekało że koszta za duże, ale patrząc na to z perspektywy tego co się dostało, na prawdę widać na co poszły te pieniądze ;) ) Pokoje wyposażone i czyste, z wygodnymi łóżkami (jedynie pająki na wejściu były troche przerażające w pierwszym momencie <diabełek> ), ośrodek bardzo ładnie położony, impreza wieczorna udana (mimo, że po 4 godzinach snu nie dałem rady wysiedzieć do końca), towarzystwo pierwsza klasa (miło było poznać nowe twarze i zapoznać się choć troche lepiej z widywanymi "co któryś piątek"). No i jedzenie full wypas :) Ogólnie na zlocie niezapomniany klimat, który sprawia że już chce się jechać na następny ;)
Obrazek
Przedstawiciel Warmii i Mazur
 
Od: 21 kwi 2011, 12:31
Posty: 3867 (82/119)
Skąd: TORUŃ/BYDGOSZCZ/OSTRÓDA
Auto: jest:
Mazda MX-5 NC 2.5,
Mazda 3 BP,
była:
Mazda MX-5 NC 1.8,
Mazda 3BK,
Mazda 323f BA,
Mazda 323 BG,

Postprzez Norreca » 19 sie 2013, 00:31

Będę monotematyczny ale powiem iż wszystko wypaliło super !
Dzięki za super zabawę i oby więcej tak dobrze zorganizowanych zlotów ! <jupi>
Obrazek
Klubowicz
 
Od: 10 sty 2013, 13:17
Posty: 1915 (84/101)
Skąd: Wiesbaden / Bydgoszcz
Auto: Była:
Mazda 3 BK Y6 ‘07 1.6
Mazda 3 BL R2 '10 2.2
Mazda MX-5 NC '08 2.0
Jest:
MPS BL3 '13 2.3

Postprzez tekkenfan » 19 sie 2013, 01:17

Zlot wyszedł świetnie, próba torowa fajnie zorganizowana, a na ćwiartkę można było się wyjeździć do woli :D
Miło było poznać nowe osoby i dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2005, 14:02
Posty: 2396 (1/19)
Skąd: Gdynia
Auto: Burbo Astina
Insane Y60

Postprzez malutka » 19 sie 2013, 02:53

My również wreszcie dotarliśmy do domu.
Dziękujemy wszystkim za MEGA fajny klimat i dobrą zabawę.
Może i było kameralnie, ale przynajmniej wszyscy wyjeździli się do bólu i nawet funkcyjni mieli czas na rozrywkę.
Jestem pod wielkim wrażeniem, że udało nam się tak dobrze zgrać i zorganizować wszystko na wysokim poziomie <spoko> Mam nadzieję, że na kolejnych zlotach będziemy wszyscy dalej działać tak zgraną ekipą :D W kupie siła <lol>

Nynuch – dzięki za dziś :* ;)
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5103 (266/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez aLechu » 19 sie 2013, 08:16

My również dziękujemy za mile spędzony czas, Otiksowi i naszym znajomym za wspólną jazdę na zlot, Plaster i Xionc umilili chwile przy wspólnym czwartkowym grillu. Zaś Malutka z Onyx'em, Gadulą i CBR'em towarzyszyli w piątkowy wieczór.
Organizacja oczywiście również na ogromny plus choć nie doczekaliśmy ogłoszenia wyników na sobotniej imprezie, bo dzieciaki musiały już iść spać. Dziękuję wszystkim za udany zlot i do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnych imprezach.
szofer fochowozu
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Opolszczyzny
 
Od: 3 sie 2009, 12:39
Posty: 2062 (19/15)
Skąd: Namysłów
Auto: Mazda Premacy
1,8 114KM 1999

Postprzez SiN4don » 19 sie 2013, 08:17

Ja też niczego nowego nie napiszę, ale zlot był bardzo udany. Organizacyjnie, co też już inni pisali było świetnie. Chociaż w tym roku w niczym nie startowałem, ale jako widz też dało się to zauważyć – następnym razem tylko muszę pamiętać, żeby grill zabrać :D

Niestety musieliśmy już w sobotę ok. 16 wracać do Poznania, także ponownie ominęła nas impreza – ale myślę, że do 3 razy sztuka i za rok się w końcu uda zostać :D

Miło było poznać kolejne osoby z klubu. I jeszcze raz – organizacyjnie wyszło profi <spoko>
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing...

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 kwi 2011, 09:32
Posty: 429 (1/1)
Skąd: Wlkp
Auto: Mazda 3 BK Y6 '04 Hatchback
Golf MK 7,5 1.4TSI '18

Postprzez trzydziech » 19 sie 2013, 10:29

+ 1 do wszystkich opinii. Było super <jupi> ...

chociaż, jak nikt się do niczego nie czepiał to będę pierwszy:
otóż woda w zlewie za wolno zlatywała <glupek2>
Klubowicz
CUP 2011 miejsce 2
 
Od: 9 wrz 2009, 10:02
Posty: 2232 (44/33)
Skąd: Toruń
Auto: Mazda Mx5 NBfl B6 02r.

Postprzez Fasola » 19 sie 2013, 10:47

No ja już tez w domu <rotfl>

Dziękuje wszystkim za obecność, stare jak i nowe ryjaki umilały towarzystwo przez 3 dni <spoko> . Jestem pod wielkim wrażeniem próby sprawnościowej, jej ułożenia oraz ogarnięcia całego zamętu – profi robota.
Ćwiartki nie widziałem, bo nie miałem siły na chodzenie w te i z powrotem ale wiem ,że Gaduła to nie byle kto i temat był ogarnięty od A do Z <spoko>
Wszystko przebiegało sprawnie, sklepik, konkursy, fajnie, ze wreszcie udało się zorganizować konkurs w przeciąganiu mazdy – nie jest to łatwe o czym przekonali się niektórzy, ja zadowolony jestem z wyniku bo taki mały karakan jak ja "wyciągnął" bodajże IV czas :D.
Były nawet śmietniki na lotnisku :D (worki), namiotu tym razem wiatr nie porwał :D – także ze zlotu na zlot mamy coraz więcej doświadczenia.

Dziękuję wszystkim za to ze byli, Jarkowi, Mateuszowi oraz "browarowi" za przejazd ze mną na oesie – wiecie jak to się robi <spoko> Julkowi za wspólne śpiewy (gratki majka) no i Banditowi za to tempo przy 0,7 pitej z plastikowych przykrywek od spreji <cisza>

Przyczepić by się można w sumie tylko o te rowery i dwa auta które wjechały prawie na oes ale interwencja obsługi była na tyle szybka, że można przymknąć oko.

Do następnego.
Fasola
 

Postprzez PLaster » 19 sie 2013, 11:59

hej, to i ja napiszę kilka słów jak mam wolniejszą chwilę w pracy ;)

A więc tak: zlot jak najbardziej udany i mimo dość małej frekwencji impreza była przednia, a najważniejsze że się odbył (wisiało na włosku).
Nawet moja połówka nie mówiła że się nudzi, znalazła zajęcie ;) pod moja nieobecność.

Ekipie organizatorskiej nie ma co dziękować :P, każdy kto był wie jak było, a było super. Dzięki za to wam uczestnikom zlotu za miłą i bezpieczną zabawę, bez żadnych incydentów i nieprzyjemności.
Chce tylko jeszcze podziękować osobom za dopożyczenie brakującego sprzętu do nagłośnienia i za projektor oraz pomoc/towarzyszenie przy nagłaśniani i karaoke <uklon>

malutka napisał(a):Jestem pod wielkim wrażeniem, że udało nam się tak dobrze zgrać i zorganizować wszystko na wysokim poziomie <spoko> Mam nadzieję, że na kolejnych zlotach będziemy wszyscy dalej działać tak zgraną ekipą :D W kupie siła <lol>

Dokładnie, ekipa się już zgrała i kolejne zloty powinny być już tylko lepsze.

Dzięki wszystkim towarzyszom za mile spędzony czas od środy/czwartku zarówno w ośrodku jak i na lotnisku. Fajnie było was spotkać, pogadać, pogrillować i napić się <piwo> .
Z którymi się nie pożegnaliśmy osobiście to przepraszamy, jakoś tak się szybko zabraliśmy. nadrobimy następnym razem ;)

PS. tylko trochę daleko, bo w sumie zrobiliśmy prawie 1300km, ale było warto ;)
Do następnego ...
www.czelej.net
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 4 lut 2008, 02:41
Posty: 2351 (22/37)
Skąd: Mark k. Warszawy/Podlasie
Auto: GH '10 L5 125KW
CR '08 LF 107KW

Postprzez nynuch76 » 19 sie 2013, 12:37

Ja dotarłem co prawda wczoraj (o własnych siłach) ale nie miałem chwili wiec zrobię to teraz
wielkie słowa uznania dla obsługi i organizatorów wyszło wszystko jak planowano i....... nawet zgodnie z harmonogramem
"Karpaczio" za jazdę białasem i wskazówki na torze.
Wszystkim za atmosferę

Było zaje fajnie do zobaczenia na przyszłym.

Z galaktyki III
Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! ;–)Obrazek
Kto wymyślił downsizing ?
Forumowicz
CUP 2011 miejsce 1
 
Od: 31 sie 2005, 12:42
Posty: 632 (24/26)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: Mazda 6 sportkombi 2.2 diesel
Mazda wy"Miata" 2.5 benzyna

Postprzez krzychsolt » 19 sie 2013, 13:22

Organizatorzy dostali już dużo pozytywnych opini i nie ma się co dziwić bo naprawdę staneli na wysokości zadania i zlot bez wpadek odbył się znakomicie. Za co bardzo im oczywiście dziękujemy, dzięki wszystkim za mega zabawe, dobre towarzystwo. Dzięki Capazo za nie zapomnianą przejażdżkę białym szatanemmmm i za cenne wzkazowki na torze, dzieki którym mam 5 miejsce w klasie nippon:D 3miejsce w mojej klasie na 1/4 też mnie bardzo cieszy:)
Forumowicz
 
Od: 2 mar 2010, 01:57
Posty: 806 (1/5)
Skąd: Izbica Kujawska
Auto: MX-6 GE

Postprzez Justyśka » 19 sie 2013, 18:12

Ja również chciałam podziękować za kolejny udany zlot, za wspaniałe towarzystwo i wyśmienitą zabawę. Myślę, że ze wszystkich zlotów, na których miałam przyjemność uczestniczyć, to ten udał się najlepiej. Bardzo dobra organizacja na lotnisku i ogólnie super. :P
Życie jest jak rejs i choć istotne dokąd gnasz, to najważniejsze być w odpowiedniej załodze.

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostaje.
Oj tam, oj tam :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2011, 11:17
Posty: 1210 (2/9)
Skąd: UK / Białystok
Auto: Mazda3

Postprzez gadula » 19 sie 2013, 21:48

W końcu mam chwilę, aby na spokojnie napisać :) Zlot mega udany, chyba po raz pierwszy wszystko było o czasie. Dziękuję wszystkim za pomoc przy ćwiartce :)
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 10 lip 2006, 23:30
Posty: 2909 (3/25)
Skąd: Białystok
Auto: GE6 KL, RF7J

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Koordynatorzy, Przedstawiciele Regionów, Zarząd