MotorShow w Bolloni 2005

Pogaduchy motoryzacyjne.

Postprzez Italiano » 3 gru 2005, 09:03

Dziś rano dostałem majla z 160 fotkami z MS w Boloni (który trwa od dzisiaj) bo jestem zarejstrowany w czymś tam <jelen> .....Jak chcecie pooglądać troche nowości to macie :D : http://virtualauto.it/html/default/Spec ... index.html
W oczekiwaniu na nowy podpis...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 mar 2005, 00:40
Posty: 2682 (1/0)
Skąd: Calcinato
Auto: Renault scenic 1.6 B
Ford Galaxy 2.0 170 KM
Renault Express 1.5 dci

Postprzez GOŁY70 » 5 gru 2005, 00:30

Faaajne :) dzięki
Muszę przyznać, że z produkowanych już aut, Astra GTC naprawdę podoba mi się.
Gdybym jeszcze nie miał awersji do tej marki... :|
Nowy Civic też jest całkiem całkiem choć trochę "lipa" jest w silnikach.
Głośny (w nieprzyjemny, "szlifierkowy" sposób) 1.8 i 1.4 z konstrukcją z lat 90tych (ubiegłego wieku :P).
No Honda nie popisała się.
CTDi 2.2 140 KM będzie dopiero od połowy 2006 w Civicu a już konkurencja oferuje lepsze diesle (Toyota 2.2 177KM /teraz/ a PSA 2.0 170KM /od stycznia/).
Poza tym w Civicu nie będzie kombinacji diesel/automat.
Przedstawiciel Hondy Poland w jakimś wywiadzie tłumaczył, że "taka nietypowa konfiguracja miałaby małe szanse na sprzedaż co widać też po ofercie innych producentów"
Jakie on oferty oglądał ?? <glupek2>
Pozdr. Grzegorz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 maja 2004, 21:35
Posty: 73
Skąd: Wa-wa, BemOwo
Auto: służbowe albo TAXi ;)

Postprzez BraTeK » 5 gru 2005, 20:37

Fajne fotki :) Tylko niestety nie wiem czy ja tylko tak mam ale te nowe samochody nie ruszają mnie, nie mówiać o tych wycudaczonych bolidach, ale takie zwykłe samochody wygladają jak robione na jedno kopyty, taki uniwersalny model a potem go troszke rozciągną, skrócą, podniosą czy obniza i mowią ze to inny model :)
Forumowicz
 
Od: 24 lis 2005, 14:15
Posty: 40
Skąd: Bełchatów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Moderator

Moderatorzy Moto