
"Panie, nówka od dziadka z Niemiec" – słowa te można usłyszeć na każdej giełdzie samochodowej. Kojarzą się oczywiście nader wszystko z ociekającymi tłustym "plakiem" pojazdami z fikcyjnym przebiegiem i wątpliwą historią.
Czy dziś każde zadbane auto musi być odpicowane tylko "na sprzedaż"? Na szczęście nie! Prawdziwi fani motoryzacji, którzy szanują swoje pojazdy wychodzą naprzeciw tej tendencji i walczą z tego typu stereotypami.
Błyszczący lakier bez rys, zadbana tapicerka i wszystkie elementy deski rozdzielczej. Car detailing bo tak nazywają się te zabiegi to – mówiąc w skrócie – proces mający na celu doprowadzenie i utrzymanie pojazdu w jak najlepszym stanie wizualnym. Dzięki temu wydłużamy żywotność pojazdu oraz podnosimy jego wartość rynkową (Więcej o detailingu).
O własnej satysfakcji nie trzeba wspominać, bo chyba każdy z nas najlepiej czuje się w estetycznym i zadbanym aucie...
Jeśli również uważasz, że warto dbać o auto – zapraszamy do dyskusji na Forum.CarDetail.pl – Bo przecież diabeł tkwi w szczegółach!
Forum jest w pierwszej fazie "tj. świeżo otworzone", także również od Was zależy jaką ono przybierze formę w przyszłości. Zachęcam do rejestracji i zadawania pytań i udzielania się – nie koniecznie na tematy związane z detailingiem
Pozdrawiam,
Hubert
For Mod: Globy wyraził zgodę na post reklamowy.
/andariel- chciałeś się odróżniać ale nic z tego
For Andariel: Ja Ciebie też