MegaZlot Tor Poznań 2016 – wrażenia ze zlotu

15-17 kwietnia 2016

Postprzez szymek mx » 18 kwi 2016, 09:21

Gratuluję organizacji <jupi>
– wszystko sprawnie + jasne zasady (kto, gdzie, kiedy)
– dużo jazdy (sporo osób zrobiło ponad 100km na torze)
Fajne było poznać nowych ludzi, których wcześniej znałem tylko przez pryzmat nicka na forum papa
Podsumowując: impreza w 100% udana <spoko>
Forumowicz
 
Od: 9 maja 2014, 10:46
Posty: 55

Postprzez Grzesiu » 18 kwi 2016, 09:38

Z mojej strony wielki ukłon za organizację. Sprawny przebieg imprezy- dla tych którzy przyjechali w celu jazdy po głównej nitce TP wyglądało to wszystko z punktu widzenia uczestnika w imprezie bardzo fajnie. Moje bliższe kontakty z społecznościa Mazdaspeed poudpały przez ostatnie lata z różnych względów, ale tym milej było spotkać znane twarze jak byśmy dopiero wczoraj powiedzieli "do zobaczenia". Wszystkich serdecznie pozdrawiam.
<spoko>

Co do ośrodka i całego jego uroku- było do zniesienia o ile poziom zmęczenia był odpowiedni, ale taki klimat mnie nie urzeka zupełnie i było bardzo blisko granicy przy której wsiadam po prostu do auta i jadę się wyspać w wygodnym łóżku po bardzo inwestywnych 36h żeby móc pojeździć po TP..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 sie 2007, 20:31
Posty: 824 (0/3)
Skąd: Ruda Śląska
Auto: Mx5 NA 93’ Canada
Rx7 SA 79'
3 BM Nakama
Mx5 ND RF
6 GJ

Postprzez jackkpl » 18 kwi 2016, 09:49

Dzieki za impreze. Organizacja na torze bardzo dobra. Atmosfera i ludzie dookola robia wielka roznice wzgledem innych imprez, gdzie jedzie sie tylko scigac.
Mam nadzieje, ze trend sie utrzyma i Mazdaspeed bedzie coraz szybszym klubem :).
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 mar 2007, 21:04
Posty: 748 (2/9)
Skąd: Gdańsk
Auto: RX8

Postprzez Rockatansky » 18 kwi 2016, 10:47

Wielkie dzięki raz jeszcze za możliwość uczestniczenia w zlocie.
Organizacja bardzo sprawna i konkretna <spoko>
Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja pojawić się na podobnym wydarzeniu <oczko>
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 5 paź 2012, 12:30
Posty: 17 (0/1)
Auto: MX-5 '02 Ines – Gone
MX-5 '09 Icptr – Gone
MX-5 '01 Sportive – Gone
Miata '92 Tweety – Gone
MX-5 '09 Tweety Jr. – Gone
MX-5 '16 ND – Gone
MX-5 '14 Cocaine – Gone

Postprzez Koci@k » 18 kwi 2016, 11:04

Noo to kilka słów ode mnie :)
Na wstępie chcę podziękować wszystkim organizatorom za naprawdę udaną współpracę, kawał swojego czasu, który poświęcili by przygotować naprawdę udany zlot, osobom, które dzielnie pomagały mi na wjeździe (Nightfall, Maksiu, Bolo i Reiss), wszystkim uczestnikom zlotu no i firmom sponsorującym nasze przedsięwzięcie oraz partnerom zlotu <spoko> Muszę też przyznać, że zaskoczyła mnie ilość dzieci na tym zlocie bo naprawdę fajne to było :)
Do zachowania kierowców nie mogę się doczepić-było naprawdę bezpiecznie i z głową-oby tak zawsze <spoko> Dużo nowych ludzi się też pojawiło na zlocie-super <jupi>
Co do ośrodka:
-wieczorne rozdanie nagród, ogłoszenie wyników-super!
-dziękuję za uśmianie towarzystwo ekipie z wlkp, lubuskiego oraz Damiano i Sylwo-brzuch mnie boli od śmiechu do teraz <lol> , Bartoszowi za piątkową kawę-umarłabym bez niej :)
-dziękuję ekipie z Łodzi za przekazanie prezentu od Franka1974 :D
-I kilka słów co do samego ośrodka. Jest to jedyny taki ośrodek, który póki co udało się znaleźć w miarę sensownej odległości od toru (chociaż te 60km to i tak nie tak blisko), który jest w stanie pomieścić tyle osób. Domki nie były złe (bywały już gorsze) a cześć hotelową również widziałam i moim zdaniem była ok :) Parking jedynie trochę mały ale jakoś udało się pomieścić wszystkich. Co do jedzenia-lepsze niż w Rykach, ale do Czaplinka to brakuje wieeeele. Szczerze mówiąc miałam tyle roboty, że jakoś nie skupiałam się aż tak na jedzeniu i na tym gdzie śpię i myślę, że reszta organizatorów ma trochę podobnie :) Jeżeli uda się zorganizować zlot w Poznaniu za rok to postaramy się coś zmienić jeżeli się uda-jak nie ośrodek to chociaż jedzonko :) (zobaczymy jak to wyjdzie). Zimną wodę przemilczę <nie powiem>
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział, za dobre słowa i do zobaczenia w Rykach papa

P.S: szczerze powiem, że od grudnia nie było dnia kiedy w domu nie poruszany by był z Xedem temat tego zlotu i tak myślimy, że trochę będzie nam tego brakowało <czarodziej>
Aśka
Avatar użytkownika
Koordynator ds. Klubowiczów
 
Od: 15 wrz 2011, 11:04
Posty: 5496 (435/228)
Skąd: Poznań
Auto: Grey Fūjin

Postprzez Maksiu921 » 18 kwi 2016, 11:53

Mimo ze bylem tylko pasazerem, dziekuje za mila impreze i gratulacje za tak udany zlot, brakowalo 1/4 ale mini oes z Tefalkiem i runda z Sylwo naprawde dala mi duuzo wrazen. Ciesze sie, ze moglem pomoc na bramie i na koniec zadam takie pytanko, od kiedy sa zapisy na Ryki? :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 paź 2014, 13:56
Posty: 561 (47/9)
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Auto: Mitsubishi Galant 2.5 V6

Postprzez Dawidoski » 18 kwi 2016, 12:56

Siemaaa. Kilka słów ode mnie. Zlot megaa udany, pomimo kilku przeszkód wyszalalem się za wsze czasy. Dokończyłem moje hamulce, na mokrym zaliczyłem baardzo dużo spinow :D
Miło było zobaczyć Wasze twarze, pośmiać się, powspominać. Wieczorne pogaduchy zawsze na propsie. Reiss Ty świrze :P :P Ekipa z gaz partsu i Wasze dowcipy <spoko>
Dzięki całej wlkp za extra towarzystwo, zresztą na każdym zlocie jest zawsze tak tak samo, ale muszę to napisać :P Gronek dzięki za kompresor ;p Tomek i Ala, dziekujemy z Sonia za dobre towarzystwo w pokoju. Zjawimy się na pewno u Was kiedyś to sprawdzisz czy rx wchodzi do garage. :P
Dziękuję wszystkim, pozdrawiam i do zobaczenia na następnych zlotach ;)
Młody.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 mar 2008, 14:50
Posty: 861 (2/7)
Skąd: Pniewy
Auto: RX8!

Postprzez deejay27 » 18 kwi 2016, 13:03

Krótko , ode mnie.
Organizacja na bardzo wysokim poziomie , Tor Poznań oczywiście wow, pierwszy raz byłem na takim obiekcie.
Ogromne podziękowania dla Tych , którzy to zorganizowali . Frekwencja, jak chyba nigdy wcześniej. Super pomysł z zaproszeniem Demo Carów i możliwości odsłuchu ( tu brak słow jak to puka :) a będzie jeszcze więcej 'mięsa' po rozmowie z właścicielem Bas Cytryny:)
Szkoda, że nie zaryzykowałem i nie zabrałem grillowego prowiantu , bo nie do końca było wiadomo czy można , czy nie, a na te wszystkie kateringi paczę z przymrużeniem oka , i jednak wolę zjeść coś swojego:)
Co do ośrodka to nie było najgorzej , owszem było zimno na początku , ale po włączeniu grzejnika można było saunę w pokoju zrobić:)
O prysznicu i ciśnieniu wody pisać nie muszę , bo chyba każdy miał podobnie:)
Jedzenie -no szału nie było i do Czaplinkowego nie ma wg porównania.
W każdym razie każdy zdrowy i cały wrócił do domu , a to najważniejsze.
Ogromne podziękowania za towarzystwo i na torze i w ośrodku , niestety tego weekendu byłem obecny tak na 60 % gdyż byłem jakoś potwornie zmęczony .
Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i oby do następnego.
Obrazek
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 6 gru 2009, 12:35
Posty: 3100 (13/54)
Skąd: Barlinek
Auto: Mazda Xedos 9 TA Kl 95 r. +LPG
Xedos 9 TA KL 99 r. LPG :)

Postprzez Piotr_ » 18 kwi 2016, 14:38

To teraz kilka słów ode mnie :)

Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tego, aby ta jakże zacna impreza się odbyła :) A więc :

– Pawle, dziękuję za Twój spokój, porady, doświadczenie, czas który poświęciłeś na niezliczone rozmowy czy to telefoniczne czy przy okazji spotkań i cierpliwość do mojego marudzenia :)

– Rafał za doświadczenie, kupę czasu, porady które mi przekazałeś, ogarnięcie wpłat i wiele wiele innych spraw których nie jestem w stanie tu wymienić :)

-Koci@kowi mojej kochanej żonie, która już od grudnia znosiła wieczne telefony i moją nieobecność, przez wieczne załatwianie jakichś spraw związanych ze zlotem, a także za pomoc w tym co tylko mogła ogarnąć :)

– Trolix, Speed, Bo_Lo, Reiss, Nightfall, Sewo, Josh, Crenshaw, Capazo, Bartosz, Szyna, Danmazda i pewnie wielu innych o których zapomniałem ( za co bardzo przepraszam ), za nieocenioną pomoc bez której nie bylibyśmy w stanie zorganizować tego zlotu na tak wysokim poziomie.

– Sponsorom i partnerom za przybycie, porady i liczne nagrody, czyli firmie :

Mazda Motor Logistics Europe

Voyager Club oficjalnemu dealerowi Mazdy

Gaz-Parts wraz z AC-właścicielem marki STAG

AutoNaBlask

Shiny Garage

ENEOS

CARSPEED

Agma Chip Tuning

WTC






– A na końcu Wam wszystkim, UCZESTNIKOM zlotu za liczne przybycie, uśmiechnięte, zadowolone i rozradowane twarze które wynagradzają nam organizatorom wszystkie trudy przez które trzeba przebrnąć aby taka impreza się odbyła :)
Jeżeli to ma zawsze tak wyglądać... TO JA W TO WCHODZĘ :D

Co do samego zlotu i jazdy po torze, niestety zabrakło mi czasu aby pojeździć swoim autem i zrobiłem tylko trzy kółka, ale i tak zabawa była przednia :D
Paweł, Capazo dziękuję za sesję na prawym, było bardzo szybko <spoko>
Szkoda tylko, że kilka osób miało problemy z autem i niektórzy nawet do domu nie dojechali :( Mam nadzieję że w przyszłym roku sobie to odbiją <spoko>

Jeżeli chodzi o ośrodek, hmmm no nie jest to to czego bym chciał, ale wierzcie mi że strasznie ciężko coś znaleźć w okolicach poznania, abyśmy się wszyscy pomieścili a do tego w przyzwoitych pieniążkach.
Jedzenie takie se ( nic więcej nie dodam <lol> ).

Jeszcze raz dziękuję w imieniu organizatorów za tak liczne przybycie i trzymanie się zasad i regulaminów, jesteśmy z Was dumni <spoko>

JUŻ ZAŁATWIAMY TERMIN NA PRZYSZŁY ROK :)
XED
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 28 paź 2010, 20:14
Posty: 5118 (218/231)
Skąd: Poznań
Auto: Było dużo mazd... jest łaciate turbo :D

Postprzez DARO MAZDA 323 » 18 kwi 2016, 15:13

Myślę , że zabrakło toastu za Piotra i Koci@ka gdyby nie oni to Mazda nie postawiła by nogi w Poznaniu. Organizując podobne imprezy na mniejszą skalę wiem ile to czasu , telefonów i znajomości trzeba użyć aby dopiać temat na przysłowiowy ostatni guzik .

Za to wielkie brawa <spoko>

Ja mam niedosty do Poznania i wrócę tam jeszcze raz w tym roku 2 minuty musi pęknąć jak nic !
VW GOLF VII TDI – 115 KM
Mazda BG 323 2.2 TURBO
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 8 mar 2013, 11:44
Posty: 2865 (9/62)
Skąd: Wrocław
Auto: GOLF VII Kombi TDI CR-115 KM

Postprzez ravo » 18 kwi 2016, 15:42

Darek dawaj znać bo mam dokładnie to samo i 2min musi być przekroczone w dół :-P
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez barney 626 » 18 kwi 2016, 17:34

Hejka

Naprawdę jestem pod wrażeniem organizacji całej imprezy, co prawda brałem udział jedynie w sobotniej części eventu ale w przyszłości nie obędzie się bez wspólnego noclegu :D :D :D Był to mój pierwszy zlot także chylę czoła przed organizatorami i sposorami za zorganizowanie imprezy na takim poziomie. W niedługim czasie odwdzięczę się skromnym aftermovie.

Pozdrawienia dla Piotra i całej załogi,
barney 626 ;P
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 4 sty 2011, 12:10
Posty: 26 (0/1)
Skąd: Kalisz
Auto: Mazda 626 16v 1.8 105km
MAZDA 3 BK 2.0 150km

Postprzez Tomado » 18 kwi 2016, 17:48

Siemaneczko był to mój pierwszy zlot motoryzacyjny w którym brałem udział i muszę powiedzieć że jestem mega zadowolony. Podziękowania dla organizatorów za zorganizowanie tego na tak dobrym poziomie. Myślę być na kolejnych zlotach jeśli tylko czas pozwoli ;) i fakt dawka śmiechu często przekraczała jakie kolwiek normy :P hahaha
Klubowicz
 
Od: 16 paź 2015, 23:19
Posty: 127 (0/4)
Auto: Mazda 3 SEDAN 150 KM LF-DE

Postprzez zemoj » 18 kwi 2016, 17:55

Dzięki wszystkim za super zlot! Ukłony dla organizatorów za ogarnięcie tej całej imprezy. Super było pojeździć na prawdziwym torze, jednak to zupełnie inne doznania, niż na naszych mini oesach. Zabawa naprawdę przednia, można było poznać granice auta i swoje własne. Pogoda może nie pozwoliła wszystkim na wywindowanie czasów, ale za to wrażeń było co nie miara.

pawcio1017 napisał(a):Tito dzięki za przejażdżkę i te 360

Ze mną było 720 <diabełek>

Dziękuję wszystkim towarzyszom wieczornych hulanek ;)

Atmosfera jak zawsze genialna – na tym jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Co do ośrodka, to cóż, na pewno bywaliśmy już w lepszych, ale warunki, to tylko dodatek do zlotu, który jest mało istotny, kiedy spędza się czas w towarzystwie takich ludzi :) Tym niemniej, jeśli za rok uda się powtórzyć zlot w Poznaniu, to można się rozejrzeć za jakimś innym ośrodkiem, choć rozumiem, że nie łatwo może być upchać taką ilość ludzi w okolicach Poznania w ludzkich pieniądzach.

Dużo mógłbym jeszcze pisać o pozytywnych wrażeniach ze zlotu... Z dużą niecierpliwością czekam na kolejny! Do zobaczenia w Rykach! papa
z kropką nad z
Klubowicz
 
Od: 4 sty 2010, 22:12
Posty: 3195 (146/240)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: Jest: MX-5 NC 2.5 + M5 CR

Było: MX-3 B6-D, 626 GF FS, 6 GY L3, Lancer CX_3A, 323F BA Z5, Maxima A32 VQ30, Logo, Ave T22 2.0

Postprzez Danmazda » 18 kwi 2016, 18:30

Odpocząłem, więc kilka zdań od mnie :)

Na wstępnie ukłony dla Piotra za zorganizowanie Mega zlotu na torze w Poznaniu <uklon> Jak i
oczywiście wszystkim osobą które były mocno zaangażowane w tak wielkie przedsięwzięcie. Szkoda tylko że tak krótko cała impreza trwała, a niby od piątku :P ale mam niedosyt :D
To co działo się na torze to było mega super! choć pogoda trochę nie dopisała. Impreza w ośrodku na bardzo duży plus....
Co do samego ośrodka, w części hotelowej było bardzo dobrze, woda ciepła nawet o 4 rano :D
Widoki jakie mnie witały po przebudzeniu były <spoko>
Co do samego jedzonka nie mam dużych zastrzeżeń.

Raz jeszcze wielkie dzięki za zlot, i do zobaczenia w Rykach :)
Obrazek
Daniel
Avatar użytkownika
Koordynator Regionów
Przedstawiciel Mazowsza
 
Od: 21 paź 2009, 20:04
Posty: 6380 (52/239)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 GG 2.0 163km/191Nm 2007 rok
Mazda 626 GE FP 1,8 90 km 1996 rok
Opel Omega 2,6 V6 180 km 2002 rok

Postprzez martin-waw » 18 kwi 2016, 19:49

Hej,
wielkie podziękowania dla organizatorów. Zlot był mega fajny a do tego super ludzie.
Był to mój pierwszy zlot ale na pewno nie ostatni :P
Już się zaczynam szykować na Ryki :D
W takim towarzystwie i takiej atmosferze to sama przyjemność.
Jeszcze raz dzięki za super zabawę i do zobaczenia w Rykach :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 sie 2015, 23:21
Posty: 52
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6; 2.0 147KM; LF-DE; prod. 2006 r.;

Postprzez pawcio1017 » 18 kwi 2016, 20:33

Grzesiu napisał(a):Co do ośrodka i całego jego uroku (...) taki klimat mnie nie urzeka zupełnie i było bardzo blisko granicy przy której wsiadam po prostu do auta i jadę się wyspać


Nie przesadzajmy, bo zaraz poszukam i wstawię zdjęcie jaszczurki wychodzącej z odpływu pod prysznicem w Kąkolewie 2014 <lol> Poza jedzeniem ośrodek był na prawdę przyzwoity według mnie ;)
Obrazek
Przedstawiciel Warmii i Mazur
 
Od: 21 kwi 2011, 12:31
Posty: 3867 (82/119)
Skąd: TORUŃ/BYDGOSZCZ/OSTRÓDA
Auto: jest:
Mazda MX-5 NC 2.5,
Mazda 3 BP,
była:
Mazda MX-5 NC 1.8,
Mazda 3BK,
Mazda 323f BA,
Mazda 323 BG,

Postprzez Yoki » 18 kwi 2016, 20:35

Długo mi się zbierało na napisanie czegoś bo w sumie nie mam na co ponarzekać. <rotfl>

Chciałbym bardzo podziękować pomysłodawcom tego zlotu, dawno nie miałem takich wrażeń. Trochę się obawiałem po tych wszystkich ostrzeżeniach na forum, filmikach itp. a nie było tak źle, co nie nie oznacza, że było lekko.
Emocje jakie się pojawiły były tak pozytywne, że człowiek bardzo zmęczony mimo wszystko chciał jeszcze i jeszcze. Chciałem przeżyć przygodę i spróbować czegoś nowego, co jeszcze nie dane mi było, bo z całym szacunkiem dla Ryk to jednak nie to samo dlaczego?
Między innymi dlatego, że w Rykach się jeździ samemu a tu widzisz kolegę wchodzącego w zakręt, adrenalina buzuje i nagle w łeb dostajesz plikiem dziesięciu banknotów 100 zł ale też z szacunku dla organizatorów odpuszczasz choć wiesz, że jesteś szybszy. Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy warto to tak naprawdę nie liczyło się czym jedziesz czy kombi czy automatem ale to, żeby się dobrze bawić i sprawdzić siebie i auto w kontrolowanych warunkach. Ja polecam!

Szczególnie też chciałem podziękować dla Dejneks-a za super fotki :)
https://www.facebook.com/BippuPoland
https://www.facebook.com/LS4HVIP/
Wsparcie przy wyszukaniu oraz pomoc przy sprowadzeniu części z Japonii
Tomek grupa rozwoju forum
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 kwi 2008, 15:18
Posty: 1813 (55/50)
Skąd: Olsztyn/Szczytno/obecnie Łódź
Auto: Lexus LS400 4.0 V8 1998

Mazda6 GG LF`06 2.0 156,5KM@6676RPM 196,3Nm@4218RPM Noblessgrau

była Mazda Xedos 9 TA KL 2001 AT
była Mazda 323f 2.0 V6 BA
była Mazda 323f 1.6 BG

Postprzez Rafał_ » 18 kwi 2016, 20:55

Również dziękuję bardzo wszystkim osobom, które pomagały w organizacji tego eventu. Wielkie podziękowania dla uczestników za liczne przybycie i bezpieczną zabawę. Zloty MS rosną w siłę! oby tak dalej <spoko>
Kaizen Sushi Racing Team Polub nasz FP :)
jarek.ZE
Avatar użytkownika
Klubowicz
CUP 2014 miejsce 3
CUP 2013 miejsce 2
 
Od: 25 lis 2008, 01:19
Posty: 3760 (180/234)
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Auto: Mazda MX-5 NA B6 '93
Była:
Mazda3 BM PE 120KM '14
Rajdowe Clio F7P '91
Mazda mx-3 EC KLZE '91
Subaru Impreza WRX MY05
Mazda6 GG AJ '04

Postprzez kinki » 18 kwi 2016, 21:06

Ja przed dzień przed zlotem dowiedziałem się, że jakimś cudem nie było mnie na liście która poszła do drukarni, przez co nie miałem ori identyfikatora jak również numeru startowego :(
Na szczęście następnych minusów nie było :D no może poza cateringiem który był słaby na maksa :(
Atmosfera jak zwykle bajka. Pomimo wielu godzin spędzonych na torze nie udało mi się pogadać ze wszystkimi którymi planowałem :( ani obejrzeć na spokojnie aut
Tor najlepszy w PL, pogoda do jeżdżenia super. Fajnie że popadało, dzięki czemu na prawym fotelu rx8 dawidowskiego banan nie schodził z gęby :D
Hamownia była dla mnie mocno optymistyczna gdyż wypluła 14KM ponad serie <lol>
Pomimo jedynie 2 przejazdów na kartingu okazało się że niemieckie kombi w dieslu wykręciło 2 czas. Podejrzewam że 2 przejazdy więcej i bym Was tam ograł chłopaki. Bierzcie się do roboty bo wstyd że was kombi w dieslu objeżdża :P
Przepraszam że nie zdążyłem się ze wszystkimi pożegnać na torze ale moja 4 tygodniowa pociecha tak tęskniła że musiałem do niej pędzić.
Mam nadzieję że mi się uda dojechać na Ryki :)
PS. podziękowania oczywiście dla Xeda i jego ekipy za sprawne ogarnięcie zlotu <spoko>
Oby w przyszłym roku również się udało <serduszka>
Wladca ognia
Avatar użytkownika
Moderator Globalny
 
Od: 28 lis 2006, 23:08
Posty: 6079 (454/183)
Skąd: Poznań
Auto: A4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości