Wrażenia z trasy.

Mazda CX-30 2019–

Postprzez Paolo » 21 wrz 2022, 10:55

krabdul napisał(a):Przy leasingu na 3-5lat podwyżka WIBOR podbiła go o jakieś 10%

A to ciekawe? Bo mam inne wrażenia. I gdzie ja cisnę? – przeczytaj jeszcze raz.

Co do postów kolegi nie było wiele tych postów i wielu problemów tak jak to napisałeś.
Co do problemów to największe znalazłem te:

Mam zrobione akcje serwisowe AM 005A, 006A, 007A, oraz AL035A. Jak klekotał i szarpał tak dalej szarpie i klekocze. Z ciekawostek 1-szy przegląd przelatane 14k i do wymiany tylne amortyzatory, miesiąc temu napinacz paska klimatyzacji też wyciek oleju i do wymiany. Jakiś mało szczęśliwy egz. mi się ...

Akcje serwisowe jak dla mnie normalna rzecz – każda marka i każdy model może lub przechodzi przez to. Druga sprawa, że silnik skyactivX początek choroby wieku dziecięcego. Co do reszty nie ma dużo danych może gwarancja objęła nie opisane dokładnie.

Krabdul trochę więcej luzu bo Ci gumka strzeli ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 mar 2012, 13:46
Posty: 1832 (106/48)
Skąd: Kraków
Auto: Grafitowe

Postprzez paww » 23 wrz 2022, 10:28

krzychun napisał(a):
paww napisał(a):moje wrażenia po roku jeżdżenia tym samochodem są takie że chętnie go sprzedam/odstąpię leasing <faja>


No to napisz co rozczarowało?[/qu

to że to suv, nie lubie i nie polubie

Dopisano 23 Sep 2022, 10:30:

Paolo napisał(a):krzychun pewnie cna raty leasingowej :D ;)


:) upraszczasz- nie chodzi o pieniądzę

Dopisano 23 Sep 2022, 10:39:

Paolo napisał(a):
krabdul napisał(a):Przy leasingu na 3-5lat podwyżka WIBOR podbiła go o jakieś 10%

A to ciekawe? Bo mam inne wrażenia. I gdzie ja cisnę? – przeczytaj jeszcze raz.

Co do postów kolegi nie było wiele tych postów i wielu problemów tak jak to napisałeś.
Co do problemów to największe znalazłem te:

Mam zrobione akcje serwisowe AM 005A, 006A, 007A, oraz AL035A. Jak klekotał i szarpał tak dalej szarpie i klekocze. Z ciekawostek 1-szy przegląd przelatane 14k i do wymiany tylne amortyzatory, miesiąc temu napinacz paska klimatyzacji też wyciek oleju i do wymiany. Jakiś mało szczęśliwy egz. mi się ...

Akcje serwisowe jak dla mnie normalna rzecz – każda marka i każdy model może lub przechodzi przez to. Druga sprawa, że silnik skyactivX początek choroby wieku dziecięcego. Co do reszty nie ma dużo danych może gwarancja objęła nie opisane dokładnie.

Krabdul trochę więcej luzu bo Ci gumka strzeli ;)


to nie moje problemy ;P, na marginesie większość z tych które miałem (dotyczących elektroniki) została naprawiona, a jeśli Was ciekawi to tak jak napisałem- to suv, myślałem że się przekonam/y do tego rozwiązania a jednak nie, samochodem miała głównie jeździć żona a że jeździ mało to samochód nie jest mi potrzebny, nic poza tym. Mam także samochód z kurą na masce który kopci dieslem :) i na moje potrzeby jest w sam raz. pozdro
Forumowicz
 
Od: 11 wrz 2021, 07:03
Posty: 40 (12/0)
Auto: CX30/eX'21/186KM/AT

Postprzez Paolo » 26 wrz 2022, 16:30

paww napisał(a):upraszczasz- nie chodzi o pieniądzę

W tych czasach to taki czarny humor ;)

paww ale wiesz, że taki z tego suv jak ....., pewnie ledwo wyższy od Twojej kury ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 mar 2012, 13:46
Posty: 1832 (106/48)
Skąd: Kraków
Auto: Grafitowe

Postprzez paww » 27 wrz 2022, 07:04

Paolo napisał(a):
paww napisał(a):upraszczasz- nie chodzi o pieniądzę

W tych czasach to taki czarny humor ;)

paww ale wiesz, że taki z tego suv jak ....., pewnie ledwo wyższy od Twojej kury ;)


pewnie tak, jednak różnica w prowadzeniu jest duża, poza tym kura jest z innego segmentu i to robi największą różnicę. :D
Forumowicz
 
Od: 11 wrz 2021, 07:03
Posty: 40 (12/0)
Auto: CX30/eX'21/186KM/AT

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9