Tylne światło przeciwmgielne – skąd sygnał

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez lukpcn » 12 lip 2019, 10:01

Witajcie,
zdechło mi tylne światełko przeciwmgłowe. Sprawdziłem przekaźniki i bezpieczniki pod maską i są ok, natomiast światło nie pali... w międzyczasie miałem dodawany hak do auta i możliwe że coś tam zaorali z kabelkami...
Czy wiecie może skąd w okolicy bagażnika wychodzi jakieś złącze od którego mógłbym zacząć szukać kabla odpowiedzialnego za tą lampę ?

pozdrawiam
Łukasz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 paź 2009, 11:38
Posty: 134
Skąd: Bydgoszcz
Auto: M6 2.0 147KM

Postprzez TonSiL » 14 lip 2019, 22:00

Hej. Masz kombi znaczy GY?
TonSiL
 

Postprzez Madziol » 17 lip 2019, 09:46

Witam
Też założyłem hak w GH samodzielnie i na mojej nieelektrycznej głowie po objazdowej wycieczce po najdroższych parkingach przed warsztatami samemu z zięciem i jego genialnym miernikiem musiałem ogarnąć podłączenie. Z informacji jakie posiadam przy 13-pinowej wiązce przeciwmgłowe sterowane jest przekaźnikiem, żeby świeciło się tylko w przyczepie po jej podłączeniu. Czeka Cię rozebranie całej tapicerki w bagażniku. Ze schematu gniazda odszukaj kolor jaki odpowiada przeciwmgłowemu i po wiązce z tym kolorem znajdziesz przekaźnik. Istotne jak masz ten hak podłączony, ile pinów, jaki sterownik (w sterowniku też są przekaźniki). Spróbuj jescze podłączyc przyczepę i czy przeciw mgłowe jest.
PZDR
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2014, 19:48
Posty: 230 (2/5)
Skąd: Łódź
Auto: M6 II 2,2D 185kM Poprzed M 626 GW 2.0 turbo DI 74kW 350tyś
Poprzed M 626 GD 2D 550tyś

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6