Konkurs Moja Mazda 2018 – wyniki głosowania.

Zapisy, wydarzenia, akcje społeczne i konkursy, czyli społeczność MazdaSpeed w akcji.

Konkurs Moja Mazda 2018

Ankieta wygasła 7 sty 2019, 12:49

1. KMBak
10
30%
2. drozdo
15
45%
3. Danmazda
8
24%
 
Liczba głosów : 33

Postprzez stachan » 14 gru 2018, 10:03

Ostatni dzień starego roku i ostatnie konkursowe zmagania <serduszka>

Tradycyjnie pozostało nam wyłonić triumfatora konkursu Moja Mazda. Przypominamy, że każdy Forumowicz i Klubowicz ma prawo zaprezentować swoją Mazdę w dziale Nasze Mazdy. Sposób prowadzenia wątku jest dowolny, można korzystać w różnych form graficznych i tekstowych. Dokumentacja może być nawet bardzo szczegółowa – dzień po dniu. Dla niektórych prowadzenie takiego swoistego dziennika pokładowego, to świetna okazja do pokazania historii samochodu, która może być szczególnie przydatna na przykład przy jego zmianie. Aliści ad rem – w tym roku kandydatów do Alei Sław jest trzech – KMBak, drozdo i Danmazda. Ależ jesteśmy ciekawi który z nich wygra w ankiecie – można oddać jeden głos, a głosujemy przez 7 dni. Zatem pretendentom do tytułu pozostaje życzyć powodzenia a wszystkich czytelników zaprosić do lektury wątków konkursowych <ok>

1. KMBak
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '16 SkyPassion 赤 侍 by KMB

2. drozdo
Mazda6 GG L3-VDT MPS 2006, ~450KM/608Nm P0 BULKI by drozdo

3. Danmazda
Mazda6 GG LF-DE '07 2,0 163 KM/191Nm/4511rpm [Sedan Rules] by Danmazda



Witamy serdecznie wszystkich Klubowiczów oraz Forumowiczów i zapraszamy do zgłoszeń w tegorocznej odsłonie konkursu Moja Mazda. Jest on skierowany do autorów wątków w dziale Nasze Mazdy, w których właściciele na bieżąco przybliżają swoim przyjaciołom i forumowiczom ważne wydarzenia z życia ich ukochanych samochodów. Przypominam, że konkurs nie obejmuje pojazdów zastępczych.

Skrzynka pocztowa otwarta w dniach 14 – 23 grudnia <ok>

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: konkurs@mazdaspeed.pl

Chętnych gorąco zapraszamy do udziału <serduszka>

Zainteresowanym przypominamy, że nagrodą w tym konkursie jest miejsce w Alei Sław na naszej stronie głównej w zakładce Klub > Konkursy. Dodatkowo wątek laureata będzie posiadał stały atrybut wyróżniający <spoko>



Zgodnie z wymogiem formalnym proszę o zapoznanie się z regulaminem tego konkursu <nauka>

Regulamin Konkursu Moja Mazda 2018

Przepisy ogólne
1. Organizatorem konkursu jest Klub MazdaSpeed.
2. Konkursowi przewodniczy Jury reprezentowane przez użytkowników forum: Wojtek, stachan.
3. W konkursie udział może wziąć każda osoba zarejestrowana na forum, z wyjątkiem Jury.
4. Zgłoszenie wątku do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
5. W przypadku sporów i reklamacji dotyczących przebiegu konkursu stroną rozstrzygającą jest Jury.

Przebieg konkursu
1. Konkurs odbywa się cyklicznie, w terminach ogłaszanych na forum przez Jury.
2. Uczestnicy biorą udział w konkursie poprzez nadsyłanie zgłoszeń na adres konkurs@mazdaspeed.pl
3. Jurorzy mają prawo odrzucić tematy nie nadające się do publikacji ze względu na niedziałające zdjęcia, błędy ortograficzne oraz treści naruszające dobra osobiste.
4. Ustalenie wyników konkursu odbywa się poprzez głosowanie na najlepszy wątek w ankiecie na forum klubowym.
5. Ankieta rozpoczyna się w ciągu 72 godzin od zakończenia zbierania zgłoszeń i trwa 7 dni.
6. W ankiecie udział biorą wszyscy zarejestrowani użytkownicy forum, oddając w danej turze do 3 głosów na wybrane wątki.
7. Zwycięskie tematy wcześniejszych tur konkursu Moja Mazda (wszystkie edycje) nie mogą być zgłaszane ponownie.
8. Liczba wątków biorących udział w każdej turze jest ograniczona do 15 – decyduje kolejność zgłoszeń.

Nagrody
1. Nagrodą w konkursie jest dedykowany zwycięzcy artykuł na stronie klubowej, zawierający opis i zdjęcia zwycięskiej Mazdy oraz wywiad z jej właścicielem.
2. Nagrodzonym laureatem zostanie osoba, której wątek otrzyma najwyższą ilość głosów w ankiecie.
W przypadku uzyskania identycznej ilości głosów przez kilka osób, co uniemożliwiłoby automatyczne określenie laureata, decyzja o wyborze zwycięzcy należy do Jury.
3. Nagrodzeni uczestnicy konkursu zobowiązują się w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników do przesłania na adres organizatora wiadomości zawierającej minimum 5 wybranych przez siebie zdjęć wraz z krótkim opisem samochodu i jego historią.
4. W ciągu 14 dni od dostarczenia zdjęć oraz opisu samochodu organizator skontaktuje się ze zwycięzcą w celu przeprowadzenia krótkiej rozmowy na temat samochodu i jego historii, która trafi do dedykowanego artykułu na stronie klubowej.
5. W przypadku niedostarczenia wymaganych regulaminem zdjęć i informacji z przyczyn leżących po stronie laureata, traci on prawo do nagrody, a zwycięzcą zostaję kolejna osoba z największa liczbą głosów wyłoniona w ankiecie.

Wymagania i odpowiedzialność
1. Zgłaszany wątek powinien zawierać działające zdjęcia i odnośniki.
2. Zgłoszony wątek może dotyczyć wyłącznie samochodu marki Mazda.
3. Uczestnik konkursu przez zgłoszenie wątku oświadcza, że jest jego twórcą oraz właścicielem prezentowanego samochodu.
4. Przekazanie wybranych zdjęć i opisu samochodu do opublikowania na klubowej stronie jest jednoznaczne z udzieleniem przez zwycięzcę nieograniczonej czasowo, bezpłatnej i niewyłącznej licencji do ich wykorzystania i reprodukcji w materiałach elektronicznych i drukowanych wydawanych przez Klub MazdaSpeed.
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 16:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Postprzez makmarc » 2 sty 2019, 13:11

3 zgłoszenia a wybór do łatwych nie należał. Zobaczymy co z tego wyjdzie
makmarc
 

Postprzez stachan » 2 sty 2019, 13:46

Wizytówką każdego ze zgłoszonych wątków jest pierwszy post – zachęcam wszystkich forumowiczów do zapoznania z wkładem pracy włożonym przez uczestników konkursu w swoje samochody. Naprawdę warto zerknąć, choćby dla samych zdjęć <spoko>

Wtedy oddanie głosu będzie tylko formalnością <serduszka>
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 16:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Postprzez KMBak » 2 sty 2019, 20:58

Głos poszedł na Mazdę 6 jednego z oponentów. <spoko>
>> Facebook: Konrad >> Forum: Moja obecna Mazda 6 >> Forum: Moja była Mazda 3 Obrazek
Blue inside & red outside!
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 12 lis 2011, 13:36
Posty: 3818 (129/80)
Skąd: Wrocław
Auto: Jest: Mazda 6 2.5 Sky-G SkyPassion 2016
Była: Mazda 3 1.6 MZR Kirei 2011

Postprzez macvas » 2 sty 2019, 21:43

Fajne zestawienie – godni siebie rywale.
Nie mogło być inaczej i głos poszedł na Mazdę 6 i nie będę oponował na którą <faja>
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 19:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez makmarc » 7 sty 2019, 21:21

Gratulacje dla wszystkich, wybór był ciężki ze względu na fakt, że startowały same szósteczki.

Wstyd dla nas, jako klubowiczów czy forumowiczów ... 33 oddane głosy?? To chyba jakiś żart. Niemniej jednak gratulacje szczególnie dla zwycięzcy ankiety :)
makmarc
 

Postprzez macvas » 7 sty 2019, 21:41

makmarc napisał(a):33 oddane głosy?? To chyba jakiś żart.


Fakt, ciężko mi jest pojąć co na tyle absorbującego o tej porze roku forumowicz/klubowicz/fan marki/etc. ma do roboty zimą jak nie zajrzeć na forum i oddać głos w ankiecie <co?>

Gratulacje wszystkim biorącym udział.
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 19:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez KMBak » 7 sty 2019, 21:41

No frekwencja słaba... Gratulacj dla zwycięzcy.

A co do mnie. :D
>> Facebook: Konrad >> Forum: Moja obecna Mazda 6 >> Forum: Moja była Mazda 3 Obrazek
Blue inside & red outside!
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 12 lis 2011, 13:36
Posty: 3818 (129/80)
Skąd: Wrocław
Auto: Jest: Mazda 6 2.5 Sky-G SkyPassion 2016
Była: Mazda 3 1.6 MZR Kirei 2011

Postprzez drozdo » 7 sty 2019, 22:17

Oo raz coś wygrałem – dzięki! :D
I gratulacje za pięknie zadbane sztuki dla całego podium :)
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 4 cze 2006, 19:11
Posty: 381 (7/19)
Skąd: Szczecin/Poznań
Auto: 500+KM 6MPS: https://fb.com/drozdo.6MPS

Postprzez Koci@k » 7 sty 2019, 22:55

Gratuluję :) Zadbane macie i auta i ich wątki – dobrze się czyta <spoko>
Aśka
Avatar użytkownika
Koordynator ds. Klubowiczów
 
Od: 15 wrz 2011, 10:04
Posty: 5496 (435/228)
Skąd: Poznań
Auto: Grey Fūjin

Postprzez stachan » 8 sty 2019, 13:02

Gratulacje dla laureata <spoko>

Na dniach prześlę pytania do naszego wywiadu w Alei Sław <ok>
Obrazek
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
Koordynator Finansów
Koordynator Konkursów
 
Od: 21 wrz 2006, 16:09
Posty: 5603 (328/453)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GH 2.0 LF-DE

Postprzez Wojtek » 9 sty 2019, 14:54

Gratki dla wszystkich uczestników!
Skoda Rapid Obrazek , Mii FR-line 1.0 Obrazek
byly: Mazda 323 BG, Tribute, M6 GG, M5 CR i M2 DE, SEAT Mii SE 1.0, Seat Toledo NH S 1.2
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
 
Od: 21 gru 2013, 12:44
Posty: 17490 (109/470)
Skąd: UK
Auto: Rapid 1.2 SE-L 110KM
Mii FR-line 1.0 75KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Zarząd