Transmiter a zmiana utworów

Mazda3 2003–2008

Postprzez mokrymw » 28 lis 2018, 19:27

Witam. Pewnie mój problem jest głupi, ale nie znalazłem rozwiązania. Zakupiłem transmiter, w którym ustawiamy odpowiednią fale radiowa i możemy się podłączyć przez bt lub przez USB. Przez telefon wszystko normalnie działa, przez USB też do momentu, w którym chce zmienić piosenkę. Nie wiem czy w elektryce jest coś pomieszane czy nie widzę prostego rozwiązania, ale każdy przysisk, który mógłby służyć do zmiany czegokolwiek zmienia stacje radiowa zamiast utworu, a jak wiadomo zmiana stacji oznacza rozlaczenie. Jest jakaś kombinacja, albo proste rozwiązanie, którego nie widzę? Transmiter nie ma ekranu, tylko porty USB. Mazda 2004, 3 sedan.
Początkujący
 
Od: 28 lis 2018, 19:22
Posty: 3
Auto: Mazda 3, 2003, 2.0 150km, sedan

Postprzez chmielu_KL » 28 lis 2018, 19:50

Bo musisz zmieniać muzykę na telefonie jak np. słuchasz czegoś na youtubie to musisz klikać na telefonie inną bądź następną itp...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2014, 16:51
Posty: 1834 (8/18)
Skąd: Łódź
Auto: Mazda3 BK 2.0 LF '07 Kintaro True Red

Postprzez mokrymw » 28 lis 2018, 20:17

Ale można albo z telefonu albo tak jak powiedziałem z USB. Nie da się połączyć jakby telefonu z USB, jak mam podłączony pendrive to przecież nie zmienię z telefonu, no chyba musi gdzieś się zdać zdalnie to zrobic
Początkujący
 
Od: 28 lis 2018, 19:22
Posty: 3
Auto: Mazda 3, 2003, 2.0 150km, sedan

Postprzez Cake » 29 lis 2018, 15:25

Przyciskami na kierownicy czy radiu nic nie przestawisz przy transmiterze, ponieważ transmiter działa na określonej wcześniej częstotliwości sparowanej z radiem na ustawieniu *radio* . Czyli klikając zmieniasz częstotliwość na radiu a nie piosenkę.

Jak chcesz przełączać muzykę sobie przyciskami w kierownicy to albo kup coś porządnego łączącego się po bluetooth (o ile radio posiada taką możliwość i nie.. nie transmiter), albo zmień radio. To, że wkładasz pena do transmitera totalnie nic nie zmienia w tym na jakiej zasadzie działa transmiter.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 25 lis 2018, 00:33
Posty: 7
Skąd: Bydgoszcz
Auto: Audi A4 B5 1.8T
Poważnie zastanawiam się nad 3 BK :)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323