Dostepne akcesoria, modyfikacje wizualne

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Lesioc » 3 sty 2018, 16:29

dareme89 napisał(a):Powiem Ci ze ta cena to jakiś kosmos. Wiadomo sam bym zamówił jakby były fundusze ale za taki kawał plastiku to kryminał sadze ze w markach premium takie pierodly są tańsze.


Oj zdarzają się różne "kwiatki", np.
Obrazek

Nie tak dawno widziałem cene na listwy progowe do Porshe Cayenne za którą dało by sie już pewnie wyjechać jakims nowym samochodem z innego salonu, teraz nie umiem się tego doszukać.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lut 2017, 19:19
Posty: 81 (14/5)
Skąd: Pilchowice/Gliwice
Auto: Mazda CX3 SkyPassion 4x2 MT 120KM

Postprzez bbogdan » 3 sty 2018, 16:40

Kilka lat temu w Infiniti FX w najmocniejszej i limitowanej wersji ,spoiler na tylną klapę kosztował ponad 40 tyś zł. ( karbonowy) :)
Forumowicz
 
Od: 14 sty 2017, 00:15
Posty: 491 (0/26)
Auto: Mazda CX-3 2016 AWD
CRYSTAL WHITE PEARL (34K)

Postprzez Sonne » 3 sty 2018, 16:48

Mam 2 pytania odnośnie akcesoriów
1. Czy jest możliwość zamówienia szyberdachu w PL ? Widziałem inne cx-3 z szyberdachem na allegro, ale były to raczej samochody sprowadzane.
2. Czym się różni spojler dachowy od normalnego? W arkuszu dostępnych akcesorii na tym małym zdjęciu nie wiele widać.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 gru 2017, 12:17
Posty: 63 (2/2)
Auto: Brak
KIA ProCeed GT 1.6 – Zamówiona
Mazda CX-3 – Skradziona
Opel Astra GTC – Sprzedany

Postprzez bbogdan » 3 sty 2018, 17:45

Szyberdachy są na pewno dostępne fabrycznie w USA ,w europie to nie wiem .
Spoiler na klapę zamówiłem ale jak wygląda na żywo to nie wiem :)
Forumowicz
 
Od: 14 sty 2017, 00:15
Posty: 491 (0/26)
Auto: Mazda CX-3 2016 AWD
CRYSTAL WHITE PEARL (34K)

Postprzez Sonne » 3 sty 2018, 17:58

Dodatkowo co do kwiatków i cen.
Mój dawny kolega z liceum, z rok temu kupił sobie porsie panamere. Pierwszy przegląd kosztował go 40 tysięcy złotych...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 gru 2017, 12:17
Posty: 63 (2/2)
Auto: Brak
KIA ProCeed GT 1.6 – Zamówiona
Mazda CX-3 – Skradziona
Opel Astra GTC – Sprzedany

Postprzez marcin_wroc » 3 sty 2018, 18:38

Sonne napisał(a):Dodatkowo co do kwiatków i cen.
Mój dawny kolega z liceum, z rok temu kupił sobie porsie panamere. Pierwszy przegląd kosztował go 40 tysięcy złotych...


powiem tak...dobrze mu tak ! chciał zacwaniakować na wiosce porsche..to niech płaci. jak go tac na porsze, to i na przeglądy. Poza tym, ciekaw skąd miał pieniądze na to porsche...ludzie zarabiają po 2 zł netto a twój kolega sobie porsze kupił..już widze ... pewnie mafia jakas... niech sie lepiej skarbówka tym zainteresuje...
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2017, 07:55
Posty: 81 (0/3)

Postprzez bbogdan » 3 sty 2018, 19:08

Marcin każdy kupuje to co chce i na co go stać ,i żeby dobrze zarabiać nie trzeba być w żadnej mafii ani być oszustem podatkowym ,a zarabiając 2 tyś to raczej nie kupuje się żadnego auta ,ani nowego ani starego ,chociaż ja osobiście nie znam nikogo kto by chciał pracować za takie pieniądze
Forumowicz
 
Od: 14 sty 2017, 00:15
Posty: 491 (0/26)
Auto: Mazda CX-3 2016 AWD
CRYSTAL WHITE PEARL (34K)

Postprzez Sonne » 3 sty 2018, 19:44

Marcin trochę racji ma, legalnie to tych pieniędzy się nie dorobił. Tzn legalnie może i zarobił, ale jest to o włos graniczące z prawem.
On był szarym pracownikiem w komputroniku. Później sobie doszedł po znajomościach, że można kupić tanio paletę iphonów. Która "spadła" z Tira. Wiadomo za paserstwo w PL idzie się siedzieć. Ale w momencie gdy on te iphony sprzedawał już do komputronika, to były wyprane te iphony. Jak on to mówił, że idzie siedzieć ten co ukradł, ten co sprzedał dalej to paser, później kolejny to też paser, a ten ostatni ( czyli on ) wg prawa już nie paser.
Gdy ten procedens się ukrócił i prawo w PL zostało załatane. Czyli w myśl nowych przepisów on też byłby paserem, to przeniósł firmę na Słowacje, gdzie było po staremu. Po roku i Słowacja załatała prawo, to przeniósł się do Bułgarii i tam póki co dalej robi takie wałki.
Ja tam nie byłem blisko z nim, więc jak dokładnie się dorobił to poza tym dużo nie wiem. Wiem jednak, od mojego bliskiego kumpla który z nim tę panamere kupował, że kilkanaście baniek na tym precedensie zarobił. Nie mniej jednak wiedział, że przeglądy będą tyle kosztować. Bo tę panamere dalej posiada, a nawet ją do 1000 KM w jakiejś niemieckiej firmie potunningował. Poza tym podkreślę na koniec. Ja chodziłem z nim tylko do Liceum i widziałem kilka razy później. A jedyny kontakt obecnie to mam go w liście w znajomych w jednej z gierek online. Wiem też, że cały Internet się z niego śmieje. Wystarczy wpisać W0 Czort.


Chodzi mi po prostu oto, że ludzi co stać na takie auta, to stać też na to, by polakierować sobie kratkę za 10 tysięcy.

Edit: Z internetu właśnie wyczytałem, że ów mój kolega już pozbył się tego samochodu. Także ten, daleko do stwierdzenia, że to mój kolega :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 gru 2017, 12:17
Posty: 63 (2/2)
Auto: Brak
KIA ProCeed GT 1.6 – Zamówiona
Mazda CX-3 – Skradziona
Opel Astra GTC – Sprzedany

Postprzez marcin_wroc » 3 sty 2018, 21:51

normalni ludzie nie kupuja sobie porsze, normalni ludzie nie kupuja po kilka mieszkan na raz ,,na wynajem''. To wszystko jest po prostu za lewe pieniądze, oszukane. Taki bitcoin, to idealna szansa dla oszustów, żeby pomnożyć lewe pieniadze..bo strach ich trzymac w skarpecie.
Ok, uczciwy przedsbiorca, zeby uciec z VAT-u kupi sobie w okresie prosperiti auto za 150 tyś, ale nie za 0,5 mln....

Nie ma takiej opcji. Kto dziś zarabia po 15-20 tyś zł ? same dyrektory, albo znajomosci. Z konkursu sie nie dostaniesz. Nie ma szans.

Mam nadzieję, że ci ludzie się doigrają. Nie jestem za pisem, ale wiem co robi platforma...wszystko obstawiają swoimi, bez kompetencji, doświadczenia. Pis robi to samo...nie ma na to rady chyba...taka natura ludzka.... no i zawsze ten sam argument ,, że każdy chce otaczać się ludźmi zaufanymi'' ale czemu nie ,,kompetentnymi '' ? czysty nepotyzm...

Dopisano 3 sty 2018, 21:53:

Sonne napisał(a):
Edit: Z internetu właśnie wyczytałem, że ów mój kolega już pozbył się tego samochodu. Także ten, daleko do stwierdzenia, że to mój kolega :)


ale daleko od stwierdzenia, że to twój kolega, bo sie dawno nie widzieliście, czy dlatego, że się pozbył porsze ? przerażasz mnie Sonnie...słyszałem, że pupy lecą na drogie auta..ale faceci ?

swoją drogą...ostatnio przewiozłem dupcie nowpoznaną moją nową mazdeczką, ale jakos chyba nie zrobił to na niej wrażenia, że wsiadła do nowego pachnącego nowością auta...bo jakos nie zabolcowałem od tego czasu :(

a koledzy przekonywali, że laski będa lecieć na cx3..... <cisza>
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2017, 07:55
Posty: 81 (0/3)

Postprzez dareme89 » 5 sty 2018, 20:42

Prosze Cie gdzie Ty zyjesz? 15-20tys to tylko po znajomosci? wystarczy wiedziec w czym sie wyksztalcic i pracowac i gwarantuje Ci ze mozna nie miec 30 lat a zarabiac po 20-30tys :) i teraz pytanie czy jak zarabiasz 30 to 10 nie oddasz miesiecznie na leasing panamery?
Ostatnio edytowano 7 sty 2018, 09:05 przez Koci@k, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Nie cytujemy całości poprzedniego postu. Regulamin.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 mar 2016, 10:02
Posty: 482 (2/28)
Auto: Mazda CX-3 2.0 160km by DiSiTune SkyPassion

Postprzez marcin_wroc » 6 sty 2018, 12:44

Prosze cie..ziomuś kochany...ile osób poniżej 30 roku zycia zarabia 30 tyś ? może jedna jakaś by się trafiła. Ludzie zarabiają po 2-3 na reke, a ty bajdurzysz i bujasz w obłokach...sam pewnie masz może ze czwórke i ci się włączyło marzenie...który jestes rocznik ? ile zarabiasz? na pewno grosze
Ostatnio edytowano 7 sty 2018, 09:06 przez Koci@k, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Nie cytujemy całości poprzedniego postu. Regulamin.
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2017, 07:55
Posty: 81 (0/3)

Postprzez aaawww » 6 sty 2018, 14:35

Wątek robi się dość luźno związany z tematem pierwotnym. Może czas otworzyć nowy i tam wylewać swoje żale i frustracje.
Forumowicz
 
Od: 18 mar 2016, 11:27
Posty: 49 (2/1)
Skąd: Lublin
Auto: Mazda CX3 AWD SkyEnergy + LED, 6MT, 150KM

Postprzez toruńczyk » 6 sty 2018, 15:35

Masz rację @aaawww !
Do niektórych Twoje życzenia noworoczne chyba nie dotarły... :(
Przydałby się może ktoś – kto " zmodernizuje" nam to forum ;) ... bo jakoś brakuje "weny " dla liftingu naszych aut ?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lis 2015, 20:02
Posty: 501 (16/40)
Auto: Mazda CX-3 – 2016r. , 2.0Pb – 120KM , AT , Sky Passion , Soul Red .

Postprzez dareme89 » 6 sty 2018, 16:39

marcin_wroc napisał(a):
prosze cie..ziomuś kochany...ile osób poniżej 30 roku zycia zarabia 30 tyś ? może jedna jakaś by się trafiła. Ludzie zarabiają po 2-3 na reke, a ty bajdurzysz i bujasz w obłokach...sam pewnie masz może ze czwórke i ci się włączyło marzenie...który jestes rocznik ? ile zarabiasz? na pewno grosze


mam nadzieje ze Ty zartujesz i to nie jest tak na serio :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 mar 2016, 10:02
Posty: 482 (2/28)
Auto: Mazda CX-3 2.0 160km by DiSiTune SkyPassion

PostTen post został usunięty przez chmielu_KL 8 lip 2018, 18:19.

Postprzez bbogdan » 6 sty 2018, 19:48

Nie pisz że zarabiasz 3-4 tyś zł ,bo nie uwierzę ,jak bym tyle zarabiał to rozglądał bym się za rowerem a nie za nowym samochodem ,nie mówiąc już o rodzinie
Forumowicz
 
Od: 14 sty 2017, 00:15
Posty: 491 (0/26)
Auto: Mazda CX-3 2016 AWD
CRYSTAL WHITE PEARL (34K)

Postprzez marcin_wroc » 6 sty 2018, 19:58

czyli co, jak ktoś zarabia 3-4 to nie powinien się żenić zakładac rodziny i kupowac samochodu ?

znam takich, co zarabiają 2 k, i kupuja auta, 20-30 letni,e żeby chociaz dojechac do pracy.

w du..sie wam poprzestawiało, bo poczuliście zapach świeżego samochodu....ciekawe ile zarabiacie...
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2017, 07:55
Posty: 81 (0/3)

Postprzez cinek78 » 6 sty 2018, 21:00

Tak czytam Twoje posty marcin_wroc i mam wrażenie, że masz jakiś problem z osobowością...
Każdy zarabia tu ile zarabia, kupuje co chce , lub nie kupuje.
To prywatna sprawa każdego z nas na jakim poziomie finansowym/materialnym żyje.
I jeszcze na forum techniczno-mechanicznym wplatasz politykę... <nie>
To nie miejsce na takie docinki.
Forumowicz
 
Od: 23 lip 2013, 08:08
Posty: 340 (4/8)
Skąd: Oleśnica/Wrocław
Auto: Mazda cx5 , Alfa Romeo Giulietta
, Ducati MTS 1200

Postprzez bbogdan » 6 sty 2018, 21:02

<jupi> <jupi> <jupi> brawo cinek78

Żona wykonała wczoraj telefon do serwisu w sprawie zamówionych spoilerów ( miesiąc temu ) i informacje nie są pozytywne ,brak i nie wiadomo kiedy będą <nie> ,szukam innego miejsca zakupu ,ktoś coś wie gdzie ?
Forumowicz
 
Od: 14 sty 2017, 00:15
Posty: 491 (0/26)
Auto: Mazda CX-3 2016 AWD
CRYSTAL WHITE PEARL (34K)

Postprzez szczepciki » 6 sty 2018, 22:52

Takze uwazam ze kwestie zarobkow trzeba zakonczyc, to nie miejsce na to. Poza tym tutaj wszyscy sa rowni a laczy nas CX 3! A do marcin _wroc...musimy obojetnie gdzie umiec sie za chowachowac i troche kultury nawet w internecie powinno byc. Mam nadzieje ze w realu nie mowisz ze jezdzisz pizdeczka.
Forumowicz
 
Od: 7 sie 2016, 11:54
Posty: 62 (0/5)
Skąd: Edlach an der Rax
Auto: Fiat Linea 1,4 t-jet, 2010r,
w drodze
Mazda CX-3 2.0 150KM AWD Revolution Top

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9