POLECANE auta / sprzedawcy.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez c-zar » 18 paź 2012, 18:17

Witam.

Chciałbym gorąco polecić Krystiana lepiej znanego jako Blacky24. Ponad 2 miesiące temu zdecydowałem się na podjecie współpracy w temacie sprowadzenia Mazdy 626. Od początku Krystian "zainteresował" się sprawą i muszę przyznać że był bardzo pomocny w kontakcie ze sprzedającymi. Moje wymagania odnośnie specyfikacji auta były dość wygórowane (patrząc na cenę auta) lecz w końcu udało nam się znaleźć ciekawe auto za mniejsze pieniądze niż wcześniej założyłem. Pojechaliśmy zobaczyć auto i po oględzinach powróciłem nowo zakupionym autem do domu. Kontakt ze sprzedawcą oraz wszelkie formalności za granicą załatwiał w moim imieniu Krystian. Jestem super zadowolony ze współpracy i gorąco polecam innym zainteresowanym!

Pomysł aby skontaktować się w tej sprawie wpadł mi po lekturze właśnie tego forum i wcześniej nie znałem Krystiana. Dodam jeszcze że również kontaktowałem się w tej sprawie również z Panem Andrzejem z Carpasji ale nie podjął on tematu.

Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 22 kwi 2012, 09:43
Posty: 4
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 626 2.0 2001

Postprzez avis21 » 26 paź 2012, 12:50

Witam,

Nie podajecie skąd są polecane osoby. Faktem jest że można jakoś to wyszukać. Ja jestem z Wrocka i szukam M6, a np polecany Pan Andrzej z Wawy czy Pan Krystian z Myslowic. Zatem chciałbym zapytać się czy ktoś z Was skorzystał z pomocy na odległość?

Pozdrawiam.
avis21
 

Postprzez matthies » 26 paź 2012, 17:18

wielu tutaj na forum skorzystalo z pomocy tych panów. jest jeszcze faraon.
poszukaj , poczytaj sobie o tych uzytkownikach a zauwazysz ze warto wejsc z nimi w komitywę.
Obrazek
Moderator GJ
Avatar użytkownika
Moderator
 
Od: 10 cze 2012, 17:04
Posty: 6358 (61/116)
Skąd: Toruń
Auto: M6 GY-L3 2,3l 122kW '04

Postprzez FOBOS » 27 paź 2012, 15:16

avis21 napisał(a):Witam,

Zatem chciałbym zapytać się czy ktoś z Was skorzystał z pomocy na odległość?



witam.
Ja Szczecin, Krystian Mysłowice. Piękna 6 stoi pod domem <faja>


Poprawiłem kody php, cytowanie. Marianek
navigare necesse est, vivere non est necesse
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 gru 2011, 18:39
Posty: 133
Skąd: Szczecin
Auto: M6 GY 1.8 120 KM '05

Postprzez Alex_G » 27 paź 2012, 21:46

Witam wszystkich,

Chciałbym wszystkim polecić AndrzejCarpasja. "Poznaliśmy się" na forum i przez dobre dwa miesiące Pan Andrzej poszukiwał dla mnie odpowiedniego samochodu za naszą zachodnią granicą. Przez cały czas utrzymywaliśmy kontakt mailowy i telefoniczny. Z racji odległości (Katowice – Warszawa) – wszystko było załatwiane w ten sposób. Osobiście poznałem Pana Andrzeja dopiero przy odbiorze samochodu i nie żałuję decyzji. Dodam tylko, że ostatecznie nie stałem się posiadaczem M3, ale innej marki na tej samej płycie (i nie jest to ford). Zależało mi przede wszystkim na tej konkretnej płycie podłogowej i zawieszeniu, więc nadwozie było kwestią wtórną. Pan Andrzej podjął wyzwanie i przywiózł samochód w bardzo dobrym stanie i po naprawdę atrakcyjnej cenie (+ciekawe wyposażenie). Samochodem przejechałem już ponad 2kkm (jeżdżę nim od połowy września br.), odwiedziłem nim ASO, gdzie autko zostało konkretnie przetrzepane. Panowie z autoryzowanego serwisu byli zaskoczeni tak dobrym stanem samochodu.

Ten wpis to wyłącznie moja inicjatywa w ramach podziękowania za dobrze wykonaną pracę. Po prostu, nie często się spotyka uczciwych i tak bezpośrednich ludzi jak Pan Andrzej. Stąd też uważam, że warto o tym napisać. Warto też skorzystać z doświadczenia innych osób w tematach, które nam nie są bliskie. Ja tak zrobiłem i jestem z decyzji i efektów zadowolony.

Pozdrawiam,
Alex
Początkujący
 
Od: 7 sie 2012, 16:55
Posty: 4
Auto: Accord VI 1.8 VTEC '00
S40 2.0 D '09

Postprzez brencik » 27 paź 2012, 23:14

Alex_G napisał(a):Panowie z autoryzowanego serwisu byli zaskoczeni tak dobrym stanem samochodu.

Oni są zawsze zaskoczeni... najczęściej usterkami których nie potrafią naprawić i tym że wógole ktoś do nich przyjechał...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 cze 2011, 13:42
Posty: 356 (1/23)
Skąd: Osielsko
Auto: Mazda 5, 2.0 Pb, 145KM, 2007.

Postprzez Alex_G » 27 paź 2012, 23:17

brencik napisał(a):
Alex_G napisał(a):Panowie z autoryzowanego serwisu byli zaskoczeni tak dobrym stanem samochodu.

Oni są zawsze zaskoczeni... najczęściej usterkami których nie potrafią naprawić i tym że wógole ktoś do nich przyjechał...


Bez "znajomości" bym tam nie pojechał, bo pewnie by było tak, jak piszesz. Samochód został rzetelnie sprawdzony.
Początkujący
 
Od: 7 sie 2012, 16:55
Posty: 4
Auto: Accord VI 1.8 VTEC '00
S40 2.0 D '09

Postprzez brencik » 28 paź 2012, 11:53

Dokładnie jak rzeczesz, niestety w ASO pracuja najwieksze matoły, bez komputera i telefonu do producenta amba. A najgorsi i najdrozsi sa w Mercedesie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 cze 2011, 13:42
Posty: 356 (1/23)
Skąd: Osielsko
Auto: Mazda 5, 2.0 Pb, 145KM, 2007.

Postprzez DDrogba » 2 lis 2012, 13:51

Witam :)
Chciałem się dowiedzieć czy możecie polecić mi jakiegoś sprzedawce z Wrocławia lub okolic.
Początkujący
 
Od: 21 paź 2012, 10:17
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Auto: Aktualnie: Opel Astra I 1.6i

PostTen post został usunięty przez Marianek 4 lis 2012, 05:17.
Powód: Reklama

Postprzez buczos » 7 lis 2012, 18:53

Chciałbym gorąco polecić znanego Krystiana vel Blacky24. Profesjonalista w każdym detalu! Ciężko opisać w słowach jego profesjonalne podejście do zakupu samochodu za granicą <spoko>. Jego znajomość języka, procedur rejestracyjnych a przede wszystkim samochodów marki mazda jest nieoceniona. Śmiało mogę powiedzieć, że dzięki niemu spełniły się moje marzenia i jestem posiadaczem całkiem ładnej trójki w sedanie top sport z pakietem gta i innymi wieloma modyfikacjami <diabełek>, które przykuwają wzrok innych kierowców, nie wspominając o przyjemności jaka płynie z prowadzenia tego samochodu :)
Jeszcze raz wielkie dzięki!
Kamil
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 wrz 2007, 15:20
Posty: 3447 (23/39)
Skąd: Rzeszów
Auto: 2019 Mazda 6
2008 Peugeot 107
Było:
Laguna 3 GT
Mazda 3 Sedan BK Top Sport 323F BA

PostTen post został usunięty przez Speed 7 lis 2012, 21:39.
Powód: ot

PostTen post został usunięty przez Speed 7 lis 2012, 21:38.
Powód: ot

Postprzez polocolo » 12 lis 2012, 18:50

Czy ktoś kupił mazdę od sprzedawcy z wrocławia , który umieszcza zdjęcia wykonane z salonów z Niemiec . Można prosic o opinię. Z góry dzięki.
Początkujący
 
Od: 29 paź 2012, 18:04
Posty: 7

Postprzez Zigi86 » 16 lis 2012, 18:57

a można prosić o przykładowy link do oferty, bo inaczej to trochę ciężko ...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 lip 2012, 13:58
Posty: 274
Skąd: Łdz
Auto: Była: Mazda 6 Sedan 2006 2.0 Pb 147 KM

Postprzez polocolo » 17 lis 2012, 18:42

Początkujący
 
Od: 29 paź 2012, 18:04
Posty: 7

Postprzez piolsm » 18 lis 2012, 23:49

Witam
wiem że powtarzam posty innych ale naprawdę wielkie podziękowania dla Krystiana/blacky24 za pomoc w przygotowaniu do zakupu poszukiwanej M6/GH. Takich ludzi jest niezwykle mało szukanie, analizowanie, telefonowanie ciągły kontakt mailowy i telefoniczny ze względu na dużą odległość, jednym słowem pełen profesjonalizm w temacie. Jest to mój drugi czy 3 post na tym forum ale tylko dlatego że przygodę z Mazdą dopiero zaczynam jak tylko znajdę więcej czasu założę temat w odpowiednim dziale przedstawiając nowy nabytek

pozdr.....
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 lip 2012, 00:43
Posty: 126 (0/2)
Skąd: kujawsko-pomorskie
Auto: Mazda 626 FL 1999

Postprzez elloco » 20 lis 2012, 13:52

Polecam Pana Andrzeja z Carpasja – na forum jako AndrzejCarpasja. Od lipca cieszę się swoją Mazdą 6 której bez niego pewnie do dziś bym nie kupił. Przejechałem już ponad 5 tys. km i jak na razie auto sprawia tylko i wyłącznie radość z jazdy :–) Bardzo dziękuję Andrzej za pomoc ! Jeśli ktoś szuka dobrego auta to polecam z pełną odpowiedzialnością. Pełen profesjonalizm, cierpliwość ale przede wszystkim życzliwość. Polecam !!!
Początkujący
 
Od: 5 kwi 2012, 06:59
Posty: 4
Auto: Mazda 6 2.0 MZR-CD 143 KM GG Hatchback 2006 r.

Postprzez creamono » 21 lis 2012, 09:06

Podbijam do postu @polocolo
Ktoś coś słyszał o tym sprzedawcy z Wrocławia? Mnie chodzi o akurat o inne autko :)
creamono
 

Postprzez Andrzejigorr » 1 gru 2012, 01:47

Krótko i na temat dwóch osób z którymi miałem kontakt jak szukałem M6.
Pan Andrzej (Carpasja) podjął temat, ale miałem wrażenie że zapomniał o temacie. Jednak w[url]kluczowym momencie[/url], podesłał mi plik serwisowy, który był mi bardzo pomocny. Dziękuję !
Pan Krystian (Blacky24) – szybki kontakt, szybka reakcja. Wyglądało to obiecująco, pomimo że finalnie nie skorzystałem, dobre wrażenie.

Kłaniam się obu Panom, może kiedyś wrócimy do tematu przy kolejnym zakupie.
Początkujący
 
Od: 29 paź 2012, 23:46
Posty: 13
Auto: Mazda 6, 147 KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Moderator

Moderatorzy Moto