POLECANE auta / sprzedawcy.

Tutaj zadajemy pytania na temat opinii o konkretnych egzemplarzach.

Postprzez AndrzejCarpasja » 9 sie 2012, 22:26

eMiZet napisał(a):Tak czytam i z przerażeniem rzucają sie posty ktorych autorami sa osoby co maja po kilka-kilkanascie postow. Później znikoma aktywność na forum. Raz na 2-3strony trafia się ktoś z większym stażem. Przepraszam ale ciężko w to uwierzyć, że ktoś daje kilka a moze i kilkanascie tyś euro obcej osobie, której nawet nie zna na forum no bo jak się nie ma nawet konta? Chyba zbyt wielu tu tajniaków czyta forum. Aut brak, same suche opinie. Takich ludzi w kazdym komisie mozna trafic, mowie tu o stopniu zaufania do nieznanej osoby.

eMiZet, większość osób odwiedzających forum , to są ludzie którzy szukają porady,informacji oraz chcą uzyskać pomoc w zakupie normalnego auta.Tzn , posiadają świadomość ryzyka zakupu auta na allegrozłomie i otomotozłomie i zagrożenia jakie z tego wynika.
Zwracając się o pomoc i opinie na forum nie będą czekać z nabijaniem postów.Walą prosto z mostu!
Szukasz dobrego i sprawdzonego samochodu? Dobrze trafiłeś!
http://www.carpasja.com +48 662 04 96 98 andrzej@carpasja.com
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 31 paź 2011, 20:22
Posty: 254 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: 323 BF GTX 4x4 1,6 T 140 KM 1988 r
Subaru WRX STI 1998 300 KM

Postprzez Carpasja » 9 sie 2012, 22:38

a żeby być już do końca precyzyjnym to trzeba dodać, że mówimy o dziale polecane auta/sprzedawcy więc się tu poleca auta i sprzedawców, taka sama sytuacja (jeśli idzie o ilość postów postującego) jest w dziale niepolecane auta/sprzedawcy więc ja nie widzę niczego nadzwyczajnego. Ważne jest, żeby zarówno w jednym i drugim dziale posty dało się w jakiś namacalny sposób zweryfikować. A to nie jest trudne jeśli ktoś ma zamiar skontaktować się z tym czy innym sprzedającym.
pzdr
Bartek
Szukasz porządnego auta? Zadzwoń lub napisz do mnie
https://www.carpasja.pl/
bartek@carpasja.pl

+48 691 180 000
Zobacz jak pracuje w TVN Turbo w programie Zawodowi Handlarze w I edycji, dostępne na http://player.pl
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 20 cze 2010, 21:25
Posty: 87 (2/2)
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Auto: Skoda Superb III 2.0 TSI 272KM SportLine
BMW E65 745i
BMW E38 725 TDS
Saab 9000 3.0 V6

Postprzez rpromin » 12 sie 2012, 20:48

Napisze jak bylo w moim przypadku, jedzilem mazda 323F przez wiele lat i bylem mega zadowolony, forum czytalem od czasu do czasu, nadszedl czas na zmiane auta i odezwalem sie do Blackyego, bo mysl kupowania po polskich komisach mnie paralizowala i odpychala zarazem. Kasy oczywiscie nikomu nie dalem tylko razem pojechalismy do niemiec. Co wiecej Blacky nawet nie wspomnial o tym abym polecil go na forum, sam to zrobilem po miesiacu uzytkowania auta bo poprostu uwazam ze mu sie to nalezy.

W calym procesie nie ma nic dziwnego, jesli ktos chce kupic mazde to gdzie ma czytac opinie jak nie tutaj i niekoniecznie wczesniej musial mazde posiadac, sam polecilem Blackiego kilku osobom ktore planuja zakup auta i z pewnoscia predzej czy pozniej ktos sie do niego zglosi i tez bedzie mial 0 postow na koncie bo zwyczajnie to tej pory mazda nie jezdzil..

A jak kolega ma taka teorie spiskowa to zapraszam na ogledziny auta i niech sam oceni, :) pewnie inni ktorzy kupili tez nie odmowia prezentacji...
Ale niektorzy we wszystkim widza spisek...rowniez w zwyklych katastrofach lotniczych ;)
Początkujący
 
Od: 18 kwi 2005, 19:31
Posty: 11

Postprzez RobsonC » 24 sie 2012, 22:35

AndrzejCarpasja napisał(a):
eMiZet napisał(a):Tak czytam i z przerażeniem rzucają sie posty ktorych autorami sa osoby co maja po kilka-kilkanascie postow. Później znikoma aktywność na forum. Raz na 2-3strony trafia się ktoś z większym stażem. Przepraszam ale ciężko w to uwierzyć, że ktoś daje kilka a moze i kilkanascie tyś euro obcej osobie, której nawet nie zna na forum no bo jak się nie ma nawet konta? Chyba zbyt wielu tu tajniaków czyta forum. Aut brak, same suche opinie. Takich ludzi w kazdym komisie mozna trafic, mowie tu o stopniu zaufania do nieznanej osoby.

eMiZet, większość osób odwiedzających forum , to są ludzie którzy szukają porady,informacji oraz chcą uzyskać pomoc w zakupie normalnego auta.Tzn , posiadają świadomość ryzyka zakupu auta na allegrozłomie i otomotozłomie i zagrożenia jakie z tego wynika.
Zwracając się o pomoc i opinie na forum nie będą czekać z nabijaniem postów.Walą prosto z mostu!


Witaj.

Zarówno Allegro jak i otomoto są platformami do wystawiania samochodów dla firm, osób prywatnych i przedsiębiorców takich jak Ty. Gdybyś chciał zachować ścisłość – to na rynku występuje jeszcze gratkozłom, autozłom itp.
Jeśli wystawiany jest w ogłoszeniach złom – to nie dlatego, że Allegro czy Otomoto to robią – tylko dlatego, że robią to użytkownicy. Jestem użytkownikiem wszystkich wspomnianych portali i pilnym "czytaczem" tego forum. Fajnie byłoby nie zaniżać jego poziomu.

Pozdrawiam
Robson
-----------------------------
Nie ważne ile masz pomysłów, ważne ile z nich zrealizujesz....

Obrazek
Początkujący
 
Od: 24 sty 2012, 09:16
Posty: 10
Skąd: PGN
Auto: Mazda 5 CR Diesel 143 KM 2008R.

Postprzez AndrzejCarpasja » 25 sie 2012, 23:39

RobsonC napisał(a):
AndrzejCarpasja napisał(a):
eMiZet napisał(a):Tak czytam i z przerażeniem rzucają sie posty ktorych autorami sa osoby co maja po kilka-kilkanascie postow. Później znikoma aktywność na forum. Raz na 2-3strony trafia się ktoś z większym stażem. Przepraszam ale ciężko w to uwierzyć, że ktoś daje kilka a moze i kilkanascie tyś euro obcej osobie, której nawet nie zna na forum no bo jak się nie ma nawet konta? Chyba zbyt wielu tu tajniaków czyta forum. Aut brak, same suche opinie. Takich ludzi w kazdym komisie mozna trafic, mowie tu o stopniu zaufania do nieznanej osoby.

eMiZet, większość osób odwiedzających forum , to są ludzie którzy szukają porady,informacji oraz chcą uzyskać pomoc w zakupie normalnego auta.Tzn , posiadają świadomość ryzyka zakupu auta na allegrozłomie i otomotozłomie i zagrożenia jakie z tego wynika.
Zwracając się o pomoc i opinie na forum nie będą czekać z nabijaniem postów.Walą prosto z mostu!


Witaj.

Zarówno Allegro jak i otomoto są platformami do wystawiania samochodów dla firm, osób prywatnych i przedsiębiorców takich jak Ty. Gdybyś chciał zachować ścisłość – to na rynku występuje jeszcze gratkozłom, autozłom itp.
Jeśli wystawiany jest w ogłoszeniach złom – to nie dlatego, że Allegro czy Otomoto to robią – tylko dlatego, że robią to użytkownicy. Jestem użytkownikiem wszystkich wspomnianych portali i pilnym "czytaczem" tego forum. Fajnie byłoby nie zaniżać jego poziomu.

Pozdrawiam
Robson


Robson , ale do kogo kierujesz tego posta.Do mnie czy do eMiZet-a?
Bo jeżeli do mnie to nie rozumiem Twojej aluzji.
Czytaj ze zrozumieniem.Zgadzam się z Tobą w 100% , że należy trzymać poziom tego forum.
Szukasz dobrego i sprawdzonego samochodu? Dobrze trafiłeś!
http://www.carpasja.com +48 662 04 96 98 andrzej@carpasja.com
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 31 paź 2011, 20:22
Posty: 254 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: 323 BF GTX 4x4 1,6 T 140 KM 1988 r
Subaru WRX STI 1998 300 KM

Postprzez bizu42 » 30 sie 2012, 16:53

Witam,

Nasza przygoda z poszukiwaniem nowego auta- (mazdy 3 2.0 benzyna,sedan) zaczęła się ponad miesiąc temu- najpierw polski rynek wtórny i tu totalna porażka, nic kompletnie nie znaleźliśmy wartego uwagi.
Cena, albo była wygórowana, albo dziwnie mała, co od razu było dla nas podejrzane. Zjeździliśmy kilka komisów też nic sensownego. Ok był tylko (ok, w znaczeniu, że nie był bity!!!) jeden egzemplarz już nawet skłanaliśmy do zakupu zmęczeni poszukiwaniami. Machnęliśmy ręką, że był to silnik 1.6 i hachtbag- niestety czar prysł jak Pan z komisu odpalił maszynę i nasza wizja zakupu legła w gruzach.
Zrezygnowani postanowiliśmy dać ogłoszenie na forum o chęci zakupu, trafiliśmy na słynnego Pana Bartka z Carpasji i równie słynnego Pana Krystiana-blacky24 :) Niestety poszukiwania były trudne (ze względu na okrojony budżet), pomimo bardzo dużego zaangażowania obu Panów, za co publicznie dziękujemy i rzecz jasna POLECAMY!
Już myśleliśmy, że musimy trochę poczekać odłożyć kasę, albo zweryfikować kryteria, do czasu kiedy na naszej "drodze" nie pojawił się Pan Przemysław Pustelnik ze Zduńskiej Woli k.Łodzi- 790 409 262. Człowiek, który zna się na samochodach, nie ściemnia, nie wciska. Wszystko jest sprawdzone, samochody sa zadbane, jeżeli miały jakieś "przygody" otwarcie o tym mówi, a nie mydli oczy, że nic nie było robione, a podchodzimy z czujnikiem lakieru i wychodzi ponad 1mm szpachli ;/ masakra (mieliśmy takie sytuacje ze 3). Człowiek uczciwy, który od ponad 10 lat para się sprowadzaniem aut i co najlepsze tylko mazd. Zna te samochody od podszewki, podpowiada na co zwracać uwagę podczas użytkowania. Godny polecenia w 100 % nie można się na nim zawieźć. My w końcu właśnie u Pana Przemka kupiliśmy swoje wymarzone autko, wszystko tak jak chcieliśmy benzyna 2.0, sedan, kolor czarny- choć kolor akurat nie grał żadnej roli :D
Dodam tylko, że Pan Przemek jest dla nas osobą całkowicie obcą i nawet nie wie, że o nim tak ładnie piszę (nie jest uczestnikiem forum) ;)
Wszystkim którzy szukają dobrego, sprawdzonego auta polecamy z czystym sumieniem opisanych trzech Panów-gwarantujemy, że się nie zawiedziecie!!! :)

Pzdr.
bizu42
 

PostTen post został usunięty przez sq2jul 31 sie 2012, 14:54.
Powód: Niewlasciwy dzial

PostTen post został usunięty przez sq2jul 31 sie 2012, 14:55.
Powód: ot

Postprzez pawelfre » 3 wrz 2012, 14:09

Koledzy a czy obecnie znajduję się na Aaalegro lub pochodnych stronach internetowych jakaś Mazda Premacy, którą waszym zdaniem warto zobaczyć/polecić? Poszukuję modelu poliftingowego z lat 02/03 z silnikiem 2.0 (obojętny rodzaj paliwa). Będę wdzięczny za ewentualną odpowiedz.
pawelfre
 

Postprzez Kali2k » 7 wrz 2012, 10:33

Witam,

zacznę od tego że jestem szczęśliwym posiadaczem Mazdy 6 z 2006 roku 2.0 benzyna w kombi. Poszukiwania auta powoli rozpoczynałem zeszłą zimą gdyż posiadałem jako jedyny samochód Nissana Almerę 1.4L 3d a własnie miała mi się powiększyć rodzina. Szukałem na własną rękę łudząc się że coś ciekawego znajdę. Brałem pod uwagę Mazdę 6 bo brat taką ma, BMW 3 bo uwielbiam tą markę, Audi A4/A6, Alfa Romeo 159. Alfa odpadła w przedbiegach z powodu bagażnika i kwoty ubezpieczenia, Audi też miało zbyt mały bagażnik a i rozsądną ofertę ciężko było wyszukać. BMW pomimo całego uwielbienia odpadał oz powodu mniejszych gabarytów, tylnego napędu i ceny zakupu. Tak więc zdecydowaliśmy się z żoną na Mazdę 6. Nie chcieliśmy starego samochodu więc wchodziła tylko po FL Mazda GY. W czerwcu uzbieraliśmy odpowiednie środki i odezwaliśmy się do Andrzeja z Carpasji ponieważ jestem leniwy i nie chciało mi się samemu jeździć i załatwiać wszystko. Po rozmowie z Andrzejem doszliśmy do wniosku że będzie to silnik benzynowy a nie diesel jak wcześniej zakładaliśmy. Zaczęły się poszukiwanie niemalże jakby była białym krukiem taka Mazda. Przeszukaliśmy parę ofert jedna uciekła nawet nam z przed nosa dosłownie o jeden dzień za długo się zastanawialiśmy. W następnym tygodniu znaleźliśmy egzemplarz którym teraz jeździmy. Rocznik 2006, przebieg 130 tys. sprzedający: salon Mazdy, wszystkie papiery po przeglądzie itp. Zdecydowaliśmy się z żoną że bierzemy choć była ciut droższa niż zakładaliśmy. Po tygodniu od decyzji Mazda stała u mnie w garażu. Zadbana, sprawna czysta w środku, usterki lakiernicze takie jak Andrzej przekazał jeszcze z Niemiec. okazało się dodatkowo że mamy instalację do haku o czym nie mieliśmy pojęcia. Dziś mija prawie 3 miesiące jak jeździmy tym autkiem i nadal aż się nie chce z niego wysiadać. Jedynie co zrobiłem od momentu zakupu to zarejestrowałem ubezpieczyłem, kupiłem czujniki parkowania, akumulator oraz filtr kabinowy. Reszty ruszać nie trzeba jak to powiedział mi mechanik :)
Wielkie podziękowania Panie Andrzeju bo Madzia daje nam wiele radości choć nie przy kasie na stacji :)

Pozdrawiam
Maciek
MAZDA 6 GY 2.0 l (Pb 95) '06 bo życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem
Obrazek
Moja Madzia:http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=331&t=138037&p=2335253#p2335253
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lut 2012, 10:49
Posty: 185
Skąd: Warszawa-Ursus
Auto: Mazda 6 GH 2.0 (155 KM) 2010r.

Postprzez pionier » 8 wrz 2012, 15:37

hej,

będę kolejną osobą z kilkoma postami na forum która poleci Andrzeja z Carpasji :)
zaznaczę też że Andrzej mnie o to nie prosił – polecam bo sprowadził auto dla trzech moich kumpli z pracy (mazde, bmw i audi) oraz dla mnie – saaba 9-3. Żadnemu z nas nie przywiózł złomu, każdy z nas jest bardzo zadowolony a właściciel mazdy zdaje się udziela się tutaj na forum. Dodatkowo każdemu z nas udzielił pomocy już po sprowadzeniu auta, nawet po miesiącu od zakupu zdarza mi się zatelefonować z jakimś pytaniem i nie zostałem jeszcze olany.

jeśli kiedyś będę sprowadzał kolejne auto to tylko u Andrzeja lub Bartka, wiedzą jak to się robi <spoko>

jeszcze raz polecam <faja>
a jakby ktoś miał pytania (tak jak i ja miałem i pytałem niektórych z Was przed tel. do Andrzeja) to proszę pisać śmiało.


pozdro,
Piotr
pionier
 

Postprzez petro » 13 wrz 2012, 22:36

Wielkie dzięki dla Krystiana alias blacky24 za ogromną pomoc w sprowadzeniu przedwczoraj z DE upragnionej Mazdy 3 Sport 2.0 l MZR Kintaro <faja> . Bardzo miły, cierpliwy, kompetentny i sympatyczny człowiek. Tutaj się o nim dowiedziałem czytając forum i tu polecam go innym poszukującym auta w dobrym stanie.
Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i życzę Ci powodzenia w tym co robisz Krystian
Obrazek
Obrazek
metal forever ...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 cze 2012, 19:04
Posty: 1626 (57/76)
Skąd: Siemianowice Śl. /Kędzierzyn-Koźle
Auto: Mazda 3 Sport Kintaro
2.0 LF, 2007
ガソリン

Postprzez Zigi86 » 14 wrz 2012, 05:57

peter1 napisał(a):Wielkie dzięki dla Krystiana alias blacky24 za ogromną pomoc w sprowadzeniu przedwczoraj z DE upragnionej Mazdy 3 Sport 2.0 l MZR Kintaro <faja> . Bardzo miły, cierpliwy, kompetentny i sympatyczny człowiek. Tutaj się o nim dowiedziałem czytając forum i tu polecam go innym poszukującym auta w dobrym stanie.
Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i życzę Ci powodzenia w tym co robisz Krystian


Czekamy na fotki <spoko>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 lip 2012, 13:58
Posty: 274
Skąd: Łdz
Auto: Była: Mazda 6 Sedan 2006 2.0 Pb 147 KM

Postprzez petro » 14 wrz 2012, 10:19

Zigi86 napisał(a):
peter1 napisał(a):Wielkie dzięki dla Krystiana alias blacky24 za ogromną pomoc w sprowadzeniu przedwczoraj z DE upragnionej Mazdy 3 Sport 2.0 l MZR Kintaro <faja> . Bardzo miły, cierpliwy, kompetentny i sympatyczny człowiek. Tutaj się o nim dowiedziałem czytając forum i tu polecam go innym poszukującym auta w dobrym stanie.
Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i życzę Ci powodzenia w tym co robisz Krystian


Czekamy na fotki <spoko>


Zrobi się naturalnie, tylko troszkę się ogarnę po tym wszystkim, zwłaszcza po wycieczkach w urzędach, <szok> żeby wszystko załatwić.
Obrazek
Obrazek
metal forever ...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 cze 2012, 19:04
Posty: 1626 (57/76)
Skąd: Siemianowice Śl. /Kędzierzyn-Koźle
Auto: Mazda 3 Sport Kintaro
2.0 LF, 2007
ガソリン

Postprzez voo » 17 wrz 2012, 20:07

Polecam sprzedawcę Enduro
Kupiłem od niego pilot do mazdy 6 .
Stan faktyczny pilota był zgodny z opisem jaki dał Enduro .
Wyśmienity kontakt .
Facet robi to z pasją bo nie dość że sprzedał to jeszcze sam od siebie podpowiedział jak go używać :) i dał kilka rad odnośnie Mazdy 6 .
Bardzo jestem zadowolony .
Pozdrawiam Enduro i jeszcze raz dziękuję .
Ps Troszkę musiałem poczekać na przesyłkę bo szła z Niemiec ale było warto ..
Sztuczna inteligencja nie ma szans z naturalną głupotą.
Początkujący
 
Od: 13 sie 2012, 09:56
Posty: 13
Skąd: Trzcianka
Auto: Mazda M6 Kombi 2003 2.0 Benzynka

Postprzez qwert » 19 wrz 2012, 21:44

Gorąco polecam Łukasza Mańkę TRADELUX z Libiąża to dzięki niemu kupiłem bardzo zadbaną i w dobrej cenie Mazdę 3 1.6PB z 2005 roku z przebiegiem 63000km. Na duży plus zasługuje fakt że zaproponował mi auto już ściągnięte które miał na miejscu. Przyznam że byłem sceptyczny co do tej mazdy ale pojechałem 300km do niego i zastałem auto w super stanie. Dziś przejechałem nim ponad 300km i jestem bardzo zadowolony. W przyszłości na pewno kupię u niego następne auto oczywiście mazde :)
http://www.romb.org.pl
Sprzedam Mazde 5 1.8 benzyna z 2011r.
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 14 cze 2012, 20:03
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 5 CW 1.8 116KM 2011r.
Mazda 3 BK 1.6B 2005 r.
Stag4,Barracuda,Alaska

Postprzez kochin » 21 wrz 2012, 13:08

Też polecam Łukasza vel Tradelux'a. Piekna Mazda 6 2.0 Pb 2003r. z przebiegiem 65 tys km od początku sierpnia stoi w moim garażu. Zrobiłem nią prawie 3 tyś km i nie ma sie do czego przyczepić. Wygląda i śmiga dokładnie tak jak chciałem. Tylko lać i jechać :) Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Jak będzie ładniejsza pogoda to porobię jakieś fotki i wrzuce na forum.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 paź 2011, 08:32
Posty: 41
Skąd: Kraków
Auto: Mazda 6 2.0 PB GG hatchback 2003r.

Postprzez pablog » 27 wrz 2012, 13:38

Witam.
Po długich namysłach zdecydowałem się skorzystać z usług kolegi Krystiana vel Blacky24 . Na początku obawiałem się, jak to wszystko będzie wyglądać, ale z drugiej strony wolałem "zaryzykować" sprowadzając samochód z Krystianem, niż kupić "igiełkę" z otoszrotu. Trochę nam zeszło zanim zdecydowałem się na konkretny egzemplarz, ale Krystian cierpliwie podpowiadał, podsyłał nowe propozycje i sprawdzał to co było godne uwagi. W końcu zdecydowałem się na beżową "3" z Rostock'u. Całonocna podróż, rano urząd a potem wizyta u sprzedawcy. Tam kompletny "rentgen" samochodu, jazda próbna, papiery i ... wszystko OK.
Od tego momentu jestem właścicielem Mazdy 3.
Nieoceniona okazała się pomoc i doradztwo Krystiana, który zna wszelkie meandry zakupu samochodu w Niemczech.
Jeszcze raz dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 5 paź 2012, 10:39 przez pablog, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 31 lip 2012, 08:32
Posty: 3 (0/2)
Skąd: Kraków
Auto: Mazda 3, BK, 1.6 MZR, 2006 r.

Postprzez rgruz » 28 wrz 2012, 00:57

http://www.carpasja.pl/ to już znany link forumowiczom :)
Dzięki Panu Bartkowi jeżdżę dziś wspaniałą M6 GH 2.0 diesel sedan z 2008r.
Auto sprowadzone z Niemiec przez zupełny przypadek... szukałem M6 kombi z 06r. a trafiła się tzw. bardzo ładna okazja :) z 08r.
Po przesłaniu zdjęć na maila oraz informacji na temat stanu technicznego pojazdu zdecydowałem się na zakup :) Cena była wyższa niż za ten sam rocznik w komisach w Polsce, ale mam tą pewność, że auto było na 100% bez kolizyjne (nie wspomnę, że bezwypadkowe...) Jestem bardzo zadowolony z obsługi ! Polecam tego sprzedawcę !
Ostatnio edytowano 18 lis 2012, 21:37 przez rgruz, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 21 maja 2008, 14:50
Posty: 15
Skąd: Żyrardów
Auto: była: M6 Sport Kombi MZR-CD '05
obecna: M6 GH 2.0 MZR-CD Sport '08 sedan

Postprzez Bigmac72 » 16 paź 2012, 14:02

Witam,

ten post to mój debiut na forum mazdy...
wszystko dlatego, że nadszedł czas na zmianę samochodu i mazda jest jedną z marek, którą biorę pod uwagę...
czy ktoś z forumowiczów mógłby się wypowiedzieć nt. poniższej oferty?
czy nie jest zbyt "optymistyczna"?
http://shelby.otomoto.pl/mazda-premacy- ... 39876.html
co prawda na mobile.eu znalazłem premacy z tego rocznika za podobne pieniądze (nawet z podobnym przebiegiem), ale przecież sprowadzenie auta do Polski wiąże się z dodatkowymi kosztami...
więc być może oferta jest naciągana?
a może ktoś z forumowiczów miał już doświadczenie ze sprzedawcą Shelby spod Kościerzyny?
Bigmac72
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Moderator

Moderatorzy Moto