Usunięty temat

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez sq2jul » 9 paź 2010, 14:08

ale macie cierpliwosc do dyskutowania z dziecmi neo... :P
Smoki i gołe baby
Forumowicz
 
Od: 29 wrz 2007, 20:15
Posty: 6700 (241/160)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: gnojarz & bezdasznik

Postprzez Myjk » 9 paź 2010, 15:10

Muszą być grzeczni, bo jak nie, to im dzieci neo zarzucą kolesiostwo.
Pozdor Myjk
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2007, 07:01
Posty: 5843 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: Mitsubishi Outlander
PHEV '20


Postprzez YaRQ » 9 paź 2010, 16:30

Ale zawsze można jeszcze coś dopisać, przecież i tak jedynie 'obcy' zostaje ukarany...

Widzewianka_TM napisał(a):zacznę od tego, że każdy z nas robi to dobrowolnie i po godzinach pracy, w trakcie przerw, poświęcając swój wolny czas, którego czasem jest za mało.

luz, wszak nikt nie robi dymu o pomylenie maglownicy z kolumną kierowniczą... ;
wiem 'coś' o moderowaniu...niestety nie na forum motoryzacyjnym (są gorsze fora)
/ Jaro, pozdr.
Kupię osłone silnika (skrzyni) od lewej strony (l. koła)! i prawy przedni chlapacz do Xed6!
323 BestGeneration[*]

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 mar 2008, 13:40
Posty: 366
Skąd: PL -> SBI
Auto: JMZ 323 BGT
JMZ X6 V6

Postprzez timi » 24 lut 2013, 18:02

Heh ja stukam teraz 30 postów o byle czym tylko dlatego, że chce wystawić ogłoszenia sprzedaży części z trzech Mazd
Początkujący
 
Od: 8 sty 2013, 19:04
Posty: 14
Skąd: Katowice
Auto: Mazda MX-3, 1.6, 16V, 1996r., benzyna

Postprzez Marianek » 24 lut 2013, 18:14

I za to grozi ban za spam. Forum to nie allegro i nie służy do handlu częściami. Masz Tablice i inne portale ogłoszeniowe. Wartość merytoryczna postów również w tym wypadku ma znaczenie.
"Życie jest jak badziewie na kole – raz na górze, a raz na dole."
Sprzedam, Ford Fokus tytanium 2013, PB.klik w link
Zoom -Zoom from Belgium
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Beneluxu i Niemiec
 
Od: 26 mar 2010, 13:31
Posty: 6993 (208/245)
Skąd: Benelux/Szczecin
Auto: Było CP,
Była M6 GH
Jest MX-5NBfl
Jest M3 BM Sport 2.2 Diesel Sedan.

Postprzez ravo » 24 lut 2013, 18:31

No i ban na 7 dni.
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 12:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez ajuztam » 3 cze 2013, 10:34

Kilka dni temu napisalem posta i zostal on usuniety bez zadnej informacji o tym. Post byl 100% regulaminowy i byl prosba o pomoc w dziale car audio. Wyrazilem w nim opinie na temat radia eonon i dlatego tez pewnie zostal usuniety. Widocznie akis sponsoring sie tu odbywa a ta marka musi miec nieskazitelne opinie na tym forum. Do pana ktory usunal.... Nie nadajesz sie do obslugi forum. Pozdr
Początkujący
 
Od: 9 sty 2013, 20:57
Posty: 20

Postprzez Leszek » 3 cze 2013, 14:17

ajuztam napisał(a):Kilka dni temu napisalem posta i zostal on usuniety bez zadnej informacji o tym.

Jaki dział i który moderator usunął?
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 18:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez ajuztam » 3 cze 2013, 14:55

nie jestem w stanie powiedziec. poprostu post zniknal bez wiadomosci a byl bo sprawdzalem czekajac na odpowiedz. dzial warsztat car audio mazda BK
Początkujący
 
Od: 9 sty 2013, 20:57
Posty: 20

Postprzez Wojtek » 3 cze 2013, 15:19

ajuztam napisał(a):Wyrazilem w nim opinie na temat radia eonon

witam,
dzial Car Audio jest dzialem Tuningowym sprzetu CA naszego forum, nie jest on dzialem eksploatacyjnym...
Dlatego wszyslkie zapytania czy "zwykla wymiana" radia itp. nalezy prowadzic w dziale danego modelu (w tym przypadku M3 BK)
Jezeli natomiast, kolega wyrazil swoja opinie:

ajuztam napisał(a):Wyrazilem w nim opinie na temat radia eonon


to powinien kolega to zrobic w zbiorczym watku:
viewtopic.php?f=28&t=46226&view=unread#unread

Zapewniam, ze jezeli kolega bedzie prowadzil swoj projekt CA w swojej Mazdzie, to nikt tego watku nie bedzie usuwac...

ajuztam napisał(a):Widocznie akis sponsoring sie tu odbywa a ta marka musi miec nieskazitelne opinie na tym forum.

ma kolega dowody takiej dzialalnosci? Poprosze je... Jezeli nie, to radze sie 3 razy zastanowic niz pisac oszczerstwa...
wiec? :>

ajuztam napisał(a):Do pana ktory usunal.... Nie nadajesz sie do obslugi forum.

kolejne osady?
Skoda Rapid Obrazek , Mii FR-line 1.0 Obrazek
byly: Mazda 323 BG, Tribute, M6 GG, M5 CR i M2 DE, SEAT Mii SE 1.0, Seat Toledo NH S 1.2
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
 
Od: 21 gru 2013, 12:44
Posty: 17490 (109/470)
Skąd: UK
Auto: Rapid 1.2 SE-L 110KM
Mii FR-line 1.0 75KM

Postprzez ajuztam » 3 cze 2013, 17:01

opinia na temat eonon byla wyrazona w ramach postu ktory nie dotyczyl tegoz producenta

ma kolega dowody takiej dzialalnosci? Poprosze je... Jezeli nie, to radze sie 3 razy zastanowic niz pisac oszczerstwa...
wiec? :>


wiec co? dasz mi klapsa? <lol>
Początkujący
 
Od: 9 sty 2013, 20:57
Posty: 20

Postprzez Leszek » 3 cze 2013, 17:54

ajuztam napisał(a):wiec co? dasz mi klapsa?


Zupełnie niepotrzebna odzywka.

Proponuje założyć temat we właściwym dla niego dziale i myślę, że rozwiązuje to problem.

ajuztam napisał(a):opinia na temat eonon byla wyrazona w ramach postu ktory nie dotyczyl tegoz producenta


j.w. Opinie, jakiekolwiek by nie były, maja swoje miejsce na forum i staramy się nie powielać tego tematu. O żadnym promowaniu ww. firmy nie słyszałem, także tutaj błędne założenie, co do powodu usunięcia. Wojtek zresztą wyjaśnił.

Więcej cierpliwości, mniej paranoi i będzie dobrze. ;)
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 18:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez ajuztam » 3 cze 2013, 18:32

Czyli jak pytam o np montaz radia pod oryginalnym w BK i napisze ze nie chce zadnego eonona w miejsce oryginalnego radia bo slabo gra to musze nowy temat zalozyc dla samej opinii o radiu? Mniej paranoi i usuwania tematow nadgorliwi moderatorzy. Slabe to forum musze pryznac a zalogowany jestem na przynajmniej 20 forach polskich i wielu zagranicznych. Sam bylem moderatorem wiele lat.
Początkujący
 
Od: 9 sty 2013, 20:57
Posty: 20

Postprzez Leszek » 3 cze 2013, 18:50

ajuztam napisał(a):Czyli jak pytam o np montaz radia pod oryginalnym w BK i napisze ze nie chce zadnego eonona w miejsce oryginalnego radia bo slabo gra to musze nowy temat zalozyc dla samej opinii o radiu?


Musisz założyć temat w odpowiednim do tego dziale Modelowym.

"słabo gra" to raczej wzmianka, bo do opinii to daleko. :P

ajuztam napisał(a):Sam bylem moderatorem wiele lat.


Być może, lecz nie na tym forum.
Jakiś tam podpis Leszka :P
Dark Defender
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 maja 2008, 18:20
Posty: 3760 (21/55)
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Auto: Brak

Postprzez Wojtek » 3 cze 2013, 18:55

Z calym szacunkiem dla wieloletniego moderatora ponad 20-stu miedzynarodowych roznych forow...
Jezeli proponujesz nam radio zamiast zapalniczki lub popielniczki i to w dodatku jako drugie radio na pokladzie auta, to nie ma sie co zastanawiac dalej... dlaczrgo temat wylecial z dzialu projektow audio...

Uwazam daklsza dyskusje za zbedna i w 100% popieram moderatora...

a kolege zapraszam do dzialu Moto i opisanie takiego tematu jako ciekawostke – gadget techniczny...

dziekuje...
Skoda Rapid Obrazek , Mii FR-line 1.0 Obrazek
byly: Mazda 323 BG, Tribute, M6 GG, M5 CR i M2 DE, SEAT Mii SE 1.0, Seat Toledo NH S 1.2
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
 
Od: 21 gru 2013, 12:44
Posty: 17490 (109/470)
Skąd: UK
Auto: Rapid 1.2 SE-L 110KM
Mii FR-line 1.0 75KM

Postprzez ajuztam » 3 cze 2013, 19:30

Widze ze moderatorzy/koordynatorzy maja problem ze zrozumieniem przeczytanego tekstu. Gdzie napisalem ze bylem moderatorem na 20 forach? Jesli tak czytacie to co ludzie pisza to ja juz wszystko wiem. Jesli nie wiesz dlaczego potrzebne jest drugie radio na pokladzie to zapoznaj sie z tematem albo daj mi pomysl gdzie i jak wlozyc mojego p88rs tak zeby zachowac oryginalne radio i wyglad deski majac dostep do niego. Pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 9 sty 2013, 20:57
Posty: 20

Postprzez jekr » 26 sty 2015, 15:40

Witam wszystkich forumowiczów i nie tylko.
Piszę w związku wyrzucenia mojego tematu dotyczącego braku wspomagania i hamulców do kosza. Moderator usunął go z lakonicznym komentarzem " Chyba wiesz dla czego". Zanim napisałem ten wątek nie znalazłem podobnego odnoszącego się do modelu 5. Owszem , był wątek , ale dotyczący mazdy Premacy. Nie wiem , być może oba te modele mają jednakowe silniki ale moja wiedza niestety tak daleko nie sięga a wydawało mi się , że na łamach forum właśnie Ci którzy ją posiadają powinni się nią dzielić. Gdyby ktoś jednak zechciał mi pomóc to proszę o pisanie na priw. Moderatorowi natomiast dziękuję za wyrozumiałość i wyczerpującą odpowiedź.
Forumowicz
 
Od: 2 wrz 2009, 18:52
Posty: 56 (0/1)
Skąd: Brzeg
Auto: mazda 5 2.0 CD DPF EXKLUSIVE 143 KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum