Nasze Mazdy

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Lukas007 » 30 mar 2009, 16:41

Don Corleone, co do zakładania nowych tematów masz oczywiście rację i tu się z Tobą zgadzam. Mnogość nowych wątków, zazwyczaj z 2 zdjęciami na krzyż, niepoprawnie nazwanym tematem i wyraźnym brakiem szans na rozwój (czyt. modyfikacje). Wiele jest jednak tematów nie-klubowiczów, które wnoszą (IMO) wiele pożytecznych i potrzebnych treści dla osób szukających pomocy odnośnie:

– modyfikacji stylistycznych
– modyfikacji mechanicznych
– usprawnień typowo "DIY" (fotorelacje itp.)
...


Poza tym stawianie na równi forumowiczów których tematy ...

Don Corleone napisał(a):kończyły się po 2-3 stronach


... z tymi, które liczą kilkaset postów jest co najmniej nie na miejscu. Nie chcę, aby to zabrzmiało tak, jakbym mówił o sobie. Wśród zamkniętych tematów można znaleźć sporo aut, których modyfikacje są godne uwagi i pochwały. Zamykanie takich tematów to nie krzywdzenie właścicieli aut (którzy, mam nadzieję, robią auto dla siebie i dodatkowo dzielą się tym z innymi, aby im pomóc).


Tym samym mamy odpowiedź po co się rozdziela forumowiczów od klubowiczów...


Po pierwsze to nie jest odpowiedz tylko jednostkowy przypadek (który zresztą sam neguję). Po drugie to nie jest rozdział tylko wywalenie na szary koniec jednych, kosztem drugich (sprawiedliwie i w ramach dobra ogółu oczywiście). Rozwiązaniem było by utworzenie:


: NASZE MAZDY --> MAZDY KLUBOWICZÓW
_______.___.__.__MAZDY FORUMOWICZÓW

... tym samym klubowicze czuli by się wyróżnieni przebywaniem w sekcji "elitarnej", a forumowicze nie czyli by się ... dyskrminowani :]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 wrz 2007, 20:35
Posty: 1487 (0/1)
Skąd: Biłgoraj / Kraków
Auto: Ford Probe GT F2T
Volvo V40 2.0 T4
Audi A6 C4 AFC quattro

Postprzez muFa » 30 mar 2009, 16:43

Ja mogę forum założyć na szybkim łączu raz dwa :)
Kto się przenosi?
Tutaj będzie forum dla pseudo VIPów – niech się cieszą, a my sobie będziemy bez spiny rozmawiać <faja> :P
---------------------
Michał
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 10 kwi 2008, 21:52
Posty: 28
Skąd: Kraków
Auto: Mazda MX-3 1.6 DOHC

Postprzez soul » 30 mar 2009, 16:46

Lukas007

własnie o to chodzi, w 100% podzielam Twoje zdanie... jezeli przeszkadzaja wam tematy ktore po 2-3 stronach sie koncza to poprostu je sobie zamykajcie ... ale nie wrzucajcie wszystkich forumiczów do tego samego worka.. bo naprawde zabiera to szanse forumowiczom ktorzy naprawde moga wniesc cos ciekawego na forum... ale z powdu tego ze zamknieto ich topic nie zrobią tego....

muFa napisał(a):Ja mogę forum założyć na szybkim łączu raz dwa usmiech
Kto się przenosi?
Tutaj będzie forum dla pseudo VIPów – niech się cieszą, a my sobie będziemy bez spiny rozmawiać faja język


:) :) :) też juz sie nad takim rozwiazaniem zastanawialem... dosyc ciekawa opcja.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 wrz 2007, 10:07
Posty: 593
Skąd: Lublin
Auto: było 323F Z5, 323F KF, Honda Accord Coupe, Audi A4 B6 1.8T Sedan, Audi A4 B6 1.8T Avant, Audi A4 B6 2.4 V6

Postprzez muFa » 30 mar 2009, 17:05

Solo napisał(a):Chcecie się pożalić? Szorujcie do Drzyzgi do TVNu <lol>


Twoja Stara szoruje u Drzyzgi <głaszcze>
---------------------
Michał
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 10 kwi 2008, 21:52
Posty: 28
Skąd: Kraków
Auto: Mazda MX-3 1.6 DOHC

Postprzez Solo » 30 mar 2009, 17:07

zebys zaraz nie poszorowal zebami o ziemie :)
Pozdrawiam,
Maciek

www.tabor24.pl l maszyny i pojazdy użytkowe
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 maja 2004, 16:37
Posty: 824
Skąd: Kolno

Postprzez radekkm » 30 mar 2009, 17:12

Myjk napisał(a):Słomy z butów która wylazła "Radziowi" nawet komentować nie będę

jestem prostym czlowiekiem po liceum,tak chcialem i nie wstydze sie tego bo jestem pracowity,szanuje pracowitych,mam swoje talenty jak kazdy i je rozwijam
O to ze przekazuje to co chce powiedziec w sposob prostacki dla Ciebie nie dbam,mowie to co mysle,nie bede udawal kogos innego tylko po to by sie komus przypodobac

Lukas007 napisał(a):: NASZE MAZDY --> MAZDY KLUBOWICZÓW
_______.___.__.__MAZDY FORUMOWICZÓW


to jest to o co od samego poczatku mi chodzilo
Forumowicz
 
Od: 22 maja 2006, 23:35
Posty: 827
Skąd: UK
Auto: Jest

Postprzez damian » 30 mar 2009, 17:13

soul napisał(a):moim zdaniem to jest wielki krok w tył :/
bardzo duzo ciekawych aut forumowiczow zaginie po tej akcji i nie sadze zeby tym osobom chciało sie dążyć do pozyskania statusu klubowicza.

zawsze myślałem ze trzeba sie rozwijac, ale tutaj widze odwrotrny tręd.

lepszym pomysłem było by odzielenie aut klubowiczow od forumowiczów...


zgadzam się z tym w 100% teraz to już nawet nie ma po co tutaj wchodzić, forum mazdaspeed schodzi na psy, już od niejednej osoby z większym stażem ode mnie to słyszałem, wtedy nie rozumiałem o co im chodziło, teraz już rozumiem.

ravo napisał(a):
tak na powaznie to smieszy mnie troche wasza argumentacja
dyskryminacja ? placisz dostajesz proste, jak na calym swiecie


a mnie śmieszy to, że prezesi klubu mazdy nawet mazdy nie mają <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 wrz 2006, 17:02
Posty: 1223
Skąd: Lublin k. Wilczopola
Auto: 323F BG

Postprzez radekkm » 30 mar 2009, 17:17

ciekaw jestem czy prezesi przemysla propozycje,czy bedzie nie placisz to z Toba nie gadamy
Forumowicz
 
Od: 22 maja 2006, 23:35
Posty: 827
Skąd: UK
Auto: Jest

Postprzez GregorF » 30 mar 2009, 17:18

Solo napisał(a):Chcecie się pożalić? Szorujcie do Drzyzgi do TVNu

Czy klubowiczem można zostać bardziej za wkład jaki sie wniosło na rzecz klubu i forum czy raczej za opłacane składki ? Myślę że łatwiej opłacić składkę .... Przyznaje mój wkład w to forum jest żaden, ale znalazłem tu dużo informacji, przydatnych uwag i rad oraz poznałem fajnych ludzi ale czemu zaczynacie ograniczać zwykłych forumowiczów oraz tych bardziej wyjątkowych ?!Aby być wyjątkowym forumowiczem trzeba naprawde sie mocno namęczyć. Obawiam sie że kierunek działania tego klubu jest jeden..... Moim skromnym zdaniem decyzja zarządu to nieporozumienie, efektów niewiele a ile już wprowadziła fermentu.....no cóż....może zmieńcie też temat na "Wasze Mazdy" ?
Pozdrawiam
G
W życiu najważniejsze są momenty ....... obrotowe :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sie 2008, 15:13
Posty: 97
Skąd: Upadłych Aniołów / z pąknietą ziamią / jeżowe
Auto: Mazda 6 mzr-cd 2006

Postprzez Solo » 30 mar 2009, 17:19

No skoro tylko istniejecie w Naszych Mazdach to Wasz problem, a forum to nie tylko Nasze Mazdy. Jestem wyrozumiały i moje głębokie wyrazy współczucia, że ktoś Wam odciął dopływ tlenu poprzez zamknięcie tematu z Waszym samochodem. Zawsze zostaje nasza-klasa.pl :(
Pozdrawiam,
Maciek

www.tabor24.pl l maszyny i pojazdy użytkowe
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 maja 2004, 16:37
Posty: 824
Skąd: Kolno

Postprzez damian » 30 mar 2009, 17:22

Solo masz rację, zostaje jeszcze zabawa w ostatnią literkę <głaszcze>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 wrz 2006, 17:02
Posty: 1223
Skąd: Lublin k. Wilczopola
Auto: 323F BG

Postprzez Myjk » 30 mar 2009, 17:22

Przecież tak samo było z czaterią, całe forum miało zniknąć po jej zamknięciu... i co?...
Spokojnie, to standardowo tylko burza w szklance wody...
Pozdor Myjk
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2007, 08:01
Posty: 5843 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: Mitsubishi Outlander
PHEV '20

Postprzez ravo » 30 mar 2009, 17:22

poziom dyskusji jest tak niski, ze temat zamykam
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Globy » 30 mar 2009, 17:41

Sądzę także, że temat został wyczerpany. Przykro nam, ponieważ jesteśmy pasjonatami marki i niektóre tematy byliśmy zmuszeni zamykać z ciężkim sercem, jednak ewolucja wizerunku Klubu wymagała tego kroku. Podkreślam, że pojmowane w prosty sposób względy ekonomiczne kompletnie nie ważyły na tej decyzji.

Chciałbym także przypomnieć, że forum posiada 22 inne, dostępne działy i zapraszamy tam do dyskusji na temat marki, eksploatacji auta oraz rzeczy kompletnie niezwiązanych z samochodami. Oczywiście zachęcamy do wstąpienia w szeregi MazdaSpeed, apelując o nieusuwanie kont – wszyscy jesteśmy częścią społeczności forum i każdy z nas może jeszcze wiele wnieść, wielu osobom pomóc. Dziękujemy za uwagę.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum