Użytkownik darko13

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Yooziu » 13 mar 2005, 21:17

Obrazek
ZAPRASZAM DO SKLEPU ONLINE:

www.m-parts.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 lis 2003, 00:21
Posty: 227
Skąd: Luboń/k Poznania
Auto: Było BG B3, była BA Z5, jest NA B6 :)

Postprzez Puhcio » 13 mar 2005, 21:25

hehe może za duzo razy nacisnął ctrl + v hahaha hahaha

Ale tak serio, to było mało kulturlane z jego strony ...
Pozdrawiam,
Paweł
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 sty 2005, 17:08
Posty: 2553
Skąd: Katowice
Auto: Volvo S70 2.5 A/T LPG

Postprzez bajer0 » 13 mar 2005, 21:54

nie no to przechodzi ludzkie pojecie


na bananowy pal z nim :|
"W niebie Cię czeka nagroda, wielka nagroda tylko grzeszyć się nie waż, bądź nam posłuszny to pójdziesz do nieba
W niebie Cię czeka niewyobrażalne, totalne i spektakularne, męczeństwo Twoje nie poszło na marne
W niebie Cię czeka religii sens taki, że masz być jak te pokraki bez myśli, Bóg Ojciec o wszystkim i tak za Ciebie pomyśli
Do nieba pójdziesz za czyny prawe, a nie za zabawę, religia daje niewolę, ale daje i strawę"
Kult – Park23
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sie 2004, 13:11
Posty: 1134 (0/3)
Skąd: Lodz
Auto: 626 GF FS `98

Postprzez Achemenid » 13 mar 2005, 22:28

Czemu jeszcze do tej pory nie wykasowany ?
A tak to dobry jest ten KELNER .
Zwinny sprawny i szybki
<lol> <lol> <lol> <lol> <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 cze 2004, 15:39
Posty: 354
Skąd: Wieden/Zamosc
Auto: Mazda 626GW FS 2.0L 98.

Postprzez Waluś » 13 mar 2005, 22:52

No co fantazyjny jest hehehe
Test dla moderatora <lol>
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Postprzez Pajko » 13 mar 2005, 23:08

no to chlop natretny strasznie i chce komus chyba na sile wcisnac swa fure hehe ale to nie zmienia faktu ze powinien stosowac sie do jakis regul
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 sty 2005, 21:18
Posty: 2563
Skąd: Tarnów
Auto: GMC Safari Hi-top , Skoda Fabia III 1,2 Tsi

Postprzez Krasnal » 14 mar 2005, 11:38

NO [tiiit] CO ZA QTASSSSSSSS !!!!!!

DOMAGAM SIĘ SKASOWANIA TEGO USERA! Wszystko jest tip-top loguje się wczoraj po południu, sprzątam, zamiatam, a tu jakiś QTAS przez pare chwil robi taki [tiiit] że aż ręce opadają – a WY się do tego przykładacie!!!!
Moderator w mojej osobie nie siedzi 20 na 24h na Ogólnym i z częstotliwością kilkunastu sekund nie naciska F5 – logowałem się po południu wczoraj, loguje się przed południem dzisiaj i sprzątam tak jak zawsze – już nie przesadzajcie co! Dopisywanie wątków typu "gdzie jest moderator??" czy "czy moderator śpi" powoduje że stajecie się takim samym spamerem jak w/w debil!! Przecież dokładacie mi w ten sposób roboty – czy to ma jakikolwiek związek z tematem w którym piszecie ????

OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!!!!
Nie czuć, że przyspiesza – tylko jakoś inni stoją zamiast jechać
V6 – no more questions...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 maja 2004, 20:02
Posty: 611
Skąd: Pruszków
Auto: 323F (BA) – 2.0 V6 GT

Postprzez ravo » 14 mar 2005, 14:57

Krasnal napisał(a):NO [tiiit] CO ZA QTASSSSSSSS

DOMAGAM SIĘ SKASOWANIA TEGO USERA! Wszystko jest tip-top loguje się wczoraj po południu, sprzątam, zamiatam, a tu jakiś QTAS przez pare chwil robi taki [tiiit] że aż ręce opadają – a WY się do tego przykładacie!!
Moderator w mojej osobie nie siedzi 20 na 24h na Ogólnym i z częstotliwością kilkunastu sekund nie naciska F5 – logowałem się po południu wczoraj, loguje się przed południem dzisiaj i sprzątam tak jak zawsze – już nie przesadzajcie co! Dopisywanie wątków typu "gdzie jest moderator??" czy "czy moderator śpi" powoduje że stajecie się takim samym spamerem jak w/w debil!! Przecież dokładacie mi w ten sposób roboty – czy to ma jakikolwiek związek z tematem w którym piszecie

OPAMIĘTAJCIE SIĘ

heheh nei wkurzaj sie :P ja tak mam ciagle zreszta jak kazdy mod poprostu tacy sa ludzie i zawszecie opieprza bo nigdy nie dogodzisz wszystkim
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum