Admini i decydenci na forum

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez piXi » 26 sty 2004, 12:10

tco_tm napisał(a):PiXi wysmial ten "kanal" – Globy probuje go przekupic ;). Czyli wszystko gra <jupi>. Wiedzialem, ze wreszcie sie dogadamy <lol>.

Ja uwazam, ze taki kanal jest wazny i powinien sie opierac na jakichs mailach lub wlasnie forum. Zanim Zarzad przedstawi jakas propozycje, to czasem musi sobie glowy pourywac, lub przejsc przez "dziesiatki" mozliwosci z ktorych wiekszosc bedzie trzeba odrzucic. Nie wyobrazam sobie roztrzasania tych dupereli na forum publicznym.

Pozdrawiam.


kazdy obywatel ma prawo wgladu w steonoramy posiedzen sejmu i senatu, tak samo kazdy czlonek klubu powienien wiedziec co sie planuje w klubie, kto jakie ma zdanie i co reprezentuje soba ... taki kanal ukryje przed nami strasznie duzo informacji... Wy sobie ustlicie "cos tam", ja to na przyklad skrytykuje, a potem polowa z Was bedzie mi na prv albo GG pisala ze akurat to ta druga strona tak chaciala a "ja" bylem przeciw, ale mnie przeglosowali... a tak ... forum jest, kazdy widzi kto co mysli i jakie ma zdanie, poza tym czasy PRLu kiedy bylo planowanie centralne i wszystko bylo ukrywane przed nami dawno minely i nie sadze zeby byl sens powrotu do tego...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Zombi » 26 sty 2004, 12:13

Zgadzam sie z Tco


Ale nasz trójka się nie zgadza (ja, Morder i Xsix).
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez Paweł » 26 sty 2004, 12:16

OK. Przekonales mnie. Nie chce dyskutowac o pupie maryni poza wzrokiem nowoodwiedzajacych forum. Niech czytaja. Tym samym wnosze o zabronienie dyskusji zarzadu na GG i czacie, chyba, ze beda w nich uczestniczyli wszyscy klubowicze lub ich zapis zostanie przedstawiony publicznie.

Pozdrawiam.

P.S. Powaznie mnie przekonales, z mojej strony glosuje wiec na NIE.

EDIT: Sorry, ze edytuje kazdego posta, ale nie spalem cala noc i robie straszliwe bledy i literowki, ktore dostrzegam z opoznieniem.
Ostatnio edytowano 26 sty 2004, 12:18 przez Paweł, łącznie edytowano 2 razy
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/889)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Globy » 26 sty 2004, 12:16

Dobrze, tak wiec kanalu nie bedzie. Ustawiam Tco adminem.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez piXi » 26 sty 2004, 12:24

tco_tm napisał(a):OK. Przekonales mnie. Nie chce dyskutowac o pupie maryni poza wzrokiem nowoodwiedzajacych forum. Niech czytaja. Tym samym wnosze o zabronienie dyskusji zarzadu na GG i czacie, chyba, ze beda w nich uczestniczyli wszyscy klubowicze lub ich zapis zostanie przedstawiony publicznie.


to chyba normalne ze dyskusje z chata nie powinny miec mocy "prawnej"... tluaczenie ze ustalislimy to a tamto na chacie kiedy jest sie samemu na kanale dla mnie tez nie maja zadnego sensu ani znaczenia ;–)
chyba jutro w nocy wskocze na kanal i podejme jakas decyzje... a potem Wam zapis przedstawie publicznie ;–) hehehhe
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Zombi » 26 sty 2004, 12:31

Zaraz moment. Czemu mamy nie rozmawiać na chacie?? Porozmawiać zawsze można jak i próbować się przekonać. Ważne żeby decyzje i nasze za i przeciw były widziane przez całe forum. I żeby każdy mógł to skomentować. Wiadomo że dyskuje z chata nie mają mocy prawnej.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez piXi » 26 sty 2004, 12:40

Zombi napisał(a):Zaraz moment. Czemu mamy nie rozmawiać na chacie?? Porozmawiać zawsze można jak i próbować się przekonać. Ważne żeby decyzje i nasze za i przeciw były widziane przez całe forum. I żeby każdy mógł to skomentować. Wiadomo że dyskuje z chata nie mają mocy prawnej.



Zombi ... sorry ale zaczynasz sie gubic... za duzo watkow alboco
zobacz co wlasnie napisales
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?p=8832#8832

jezeli o takim forum (Morder, Xsix i Ty – kolejnosc alafbetyczna) piszesz... to gratuluje ... bo wlasnie takie forum podjelo decyzje o zdjeciu users24h
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Zombi » 26 sty 2004, 12:44

O ile widze to nie podjeliśmy jeszcz wiążącej decyzji.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez XsiX » 26 sty 2004, 12:48

kłania się ANKIETA
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez piXi » 26 sty 2004, 12:52

Zombi napisał(a):O ile widze to nie podjeliśmy jeszcz wiążącej decyzji.


nie rozsmieszaj mnie ... gdybym sie nie odezwal to bylaby wiazaca... najpierw usuneliscie ten feature a teraz ankiete chcecie robic... ?? kolejnosc wam sie pomieszala...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Zombi » 26 sty 2004, 13:10

Ja tam nic nie usuwałem. Ale users 24h powinni się pojawić po głosowaniu czy ma się pojawić a nie ot tak z powietrza. A tak się właśnie pojawiło.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez Paweł » 26 sty 2004, 13:12

W bolach sie nam rodzi ta demokracja. Dlatego zadaje _ostatnie_ pytanie i zaprzestaje atakow: Czy ktos wie, jaki jest termin waznosci tej ankiety? Czy cos przegapilem?

Poza tym straszny balagan sie porobil w tych watkach. Moze ktos z czasem przywroci tu porzadek?

Pozdrawiam.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/889)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez piXi » 26 sty 2004, 13:17

zombi a chcesz miec opcje lastloco33swift ? bardzo fajna, tylko nikt nie wie co to za opcja bo nigdy jej nie widzial...
zombi a gdybys szedl glosowac na prezydenta i mial 2 kandydatow (II tura) Jan Rokita i Zenon Wasik ... na ktorego bys glosowal ? na tego ktorego znasz, wiesz jak wyglada i czym sie zajmuje... bo trudno glosowac na cos czego sie nie zna...
ja akurat trafilem na te kilka godzin kiedy users24h bylo wlaczone i bardzo mi sie to spodobalo... inni mogli nie miec takiego szczescia, moim zdaniem jako "najwazniejszy z bardziej waznych" czlonkow powinienes napisac/przykleic post: drodzy users, wlasnie testowo na tydzien uruchamiamy opcje users24h, za tydzien wywiesimy ankiete, w ktorej bedziecie sie mogli wypoweidziec i zaglosowac nad jej dalszym losem, Zarzad klubu robi wszystko aby umilic Wam przebywanie na naszym forum i wspomoc jego wykorzystanie.

no ... to byloby PROFESJONALNE podejscie, adekwatne do okupowanej przez ciebie funkcji i stanowiska w klubie...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Zombi » 26 sty 2004, 13:22

łał pixi jestem pod wrażeniem.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez piXi » 26 sty 2004, 13:24

Zombi napisał(a):łał pixi jestem pod wrażeniem.


akurat ciebie wprowadzic w taki stan nie jest wielkim wyzwaniem... wsytarczy jak widac napisac kilka zdan logicznie
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Zombi » 26 sty 2004, 13:28

i kto nie rozumie żartów?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez piXi » 26 sty 2004, 13:34

Zombi napisał(a):i kto nie rozumie żartów?


mam nadzieje ze obaj rozumiemy ;–)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Globy » 26 sty 2004, 13:49

Ankieta trwa 2 dni.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez michal_krakoof » 28 sty 2004, 17:02

a ja powiem tak...
po co te dyskusje...mnie sie wydaje, ze zbyt skomplikowana struktura (nie tylko klubu, ale i forum) spowoduje, ze klubowicze beda zniecheceni. Czesc z nich nie bedzie pewnych rzeczy nawet rozumiec (np. Ja pewnych rzeczy na forum nie znam i nie potrzebuje tego). Jezeli nie utrudnia to najprostszej obslugi forum to moze byc wszystko co chcecie...zawsze mozna nie uzywac.
Co do struktur klubu, to mysle ze ma byc prezes(i) no i zarzad, najlepiej wybrany demokratycznie ;), a tak na serio to ma byc zarzad i to on podejmuje decyzje.
Wstepne rozmowy na chacie – OK, ale koncowe kroki poprzez forum (klub), aby pozostaly dowody na dluzej.
aaa i przestancie sie szarpac jak dzieci w piaskownicy, bo mnie to juz irytuje...nie takiego klubu chcialem...cos sie zmienilo, nie tylko klub, ale i ludzie i w sumie to jestem niemile zaskoczony.Zbyt duzo "demokracji" w waszym wydaniu i wsio bierze w leb.
NIe jestem w zarzadzie i nie czuje sie do krytykowania, ale mam nadzieje, ze wysluchacie zwyklego, choc wiernego czlonka.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2003, 13:58
Posty: 310
Skąd: Kraków
Auto: Obecnie – BMW e91 330XD
Obecnie – Mazda 3 BK 1.6 d 109 KM
– Subaru Legacy IV (moja)
– Mazda 323F (BJ) 2.0 Sportive (niqsmx3)
– Mazda 323F (BA) 2.0 GT
– Mazda MX-3 K8 (moja)

Postprzez Paweł » 28 sty 2004, 17:54

A co myslicie o tym, zeby jednak tylko Globy i Zombi trzymali wszystko w garsci – zadnych zarzadow i innych pierdul. Przy tym, czy decyzje maja byc podejmowane przez nich, bez dyskusji, w zaufaniu do ich odpowiedzialnosci ;), czy za kazdym (dyskusyjnym ich zdaniem) razem przeglosowywane przez ankiete?

Mi takie rozwiazanie (w sumie pierwotne) najbardziej sie podoba, no i te ankiety rowniez. Tylko sprawa kto mialby prawo glosowac – zarejestrowani, czy tylko klubowicze. Mysle, ze taki uklad jest bardzo jasny i oczywisty i nie kreca sie jakies "uprzywilejowane" osoby nazywajace sie podzarzadem, dolem gory itp. ;)

Pozdrawiam.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/889)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum