Lista użytkowników obecnych na forum w ciągu ostatnich 24h

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Paweł » 26 sty 2004, 12:54

Zombi napisał(a):Co ci da zobaczenie czy osoba była na forum czy nie?? Jeżeli ci odpowie dostaniesz o tym powiadomienie na maila, nie potrzebne ci do tego 24h.


Mam wylaczone powiadamianie mailami. Szalu bym dostal. A tak wchodze i dodatkowo widze: "Ooo... byl Kwadrix, a nie bylo Zombiego".

Pozdrawiam.

EDIT: Poza tym caly czas widze, ze sa zwolennicy tej opcji, bo im sie do czegos przyda, a 3 osoby (z pieciu) glosuja na nie, bo estetyka im nie odpowiada. No Panie! Ale troche odpowiedzialnosci w podejmowaniu decyzji, prosze.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/889)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez aadamj » 26 sty 2004, 12:57

Tco nie przesadzaj z tymi skinami. Są tacy którzy wolą skiny black i silver.
A że Tobie osobiście się nie podobają to zostaw dla siebie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 gru 2003, 20:52
Posty: 141
Skąd: Trzebinia
Auto: chwilowo brak

Postprzez piXi » 26 sty 2004, 12:59

tco_tm napisał(a):
Zombi napisał(a):Co ci da zobaczenie czy osoba była na forum czy nie?? Jeżeli ci odpowie dostaniesz o tym powiadomienie na maila, nie potrzebne ci do tego 24h.


Mam wylaczone powiadamianie mailami. Szalu bym dostal. A tak wchodze i dodatkowo widze: "Ooo... byl Kwadrix, a nie bylo Zombiego".

Pozdrawiam.


1. z reguly "mniej wazni" pracuja i nie maja czasu, Zombi, biegac po userach forum i sprawdzac czy ten a ten byl tego dnia na forum
2. powiadamianie mailami w takiej sprawie jak users24h jest chore
3. poza tym pomysl sobie... wchodzisz Zombi na forum.. patrzysz ooo byl piXi ... k... znowu bede musial sie wymigac od odpowiedzi na 50 nowych pytan...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Zombi » 26 sty 2004, 13:07

Nie potrzeba biegać ustawiasz opcję ostatniego logowania w userach i masz jak na dłoni posortowanych według tej opcji.

Ja mam ustawione i jakoś nie narzekam

Jak wchodze nie patrze kto był tylko zajmuję sie odpisywaniem i czytaniem postów. To kto był mnie nie interesuje. Mógł być i nic nie napisać. Nic mi z tej opcji nie przyjdzie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez Paweł » 26 sty 2004, 13:09

aadamj napisał(a):Tco nie przesadzaj z tymi skinami. Są tacy którzy wolą skiny black i silver.
A że Tobie osobiście się nie podobają to zostaw dla siebie.


Ta? To zostaw dla siebie, ze chcesz miec schowana liste ostatnich 24h, a zombi niech zostawi dla siebie, ze mu to nieprofesjonalnie wyglada. No przeciez po to jest to forum, zeby dyskutowac. <co?>

A wracajac do tematu, to mam na mysli, ze nieprofesjonalnie to wyglada, gdyz jest to skin "z pudelka" i nie widac, zeby ktos przylozyl sie do wykonania takiego forum. Wchodzisz, patrzysz – ble. znow ktos poszedl po najmniejszej linii oporu i wychodzisz (scenariusz pesymistyczny).

Pozdrawiam.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/889)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez aadamj » 26 sty 2004, 13:17

Ok Tco! Nie będziemy sobie robić osobistych wycieczek w tym temacie. Ja jestem za zostawieniem Skinów bo mnie osobiście się podobają, ale dostosuje się do większości. Jeśli zdecydujecie o usunięciu skinów ,trudno.
A co do userów 24h też się podporządkuje! <lol> <lol> <lol>

POzdrawiam!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 gru 2003, 20:52
Posty: 141
Skąd: Trzebinia
Auto: chwilowo brak

Postprzez XsiX » 26 sty 2004, 14:02

tco_tm napisał(a):Wchodzisz, patrzysz – ble. znow ktos poszedl po najmniejszej linii oporu i wychodzisz (scenariusz pesymistyczny).


buhhahaha ktoś musiałby być ostatnim jeleniem <jelen> żeby wszedł na forum mazdy tylko w celu delektowania się jego widokiem hahaha To NIE JEST forum na temat skinów phpbb tylko forum stricte użytkowe służące jednemu celowi i dodam że celem tym napewno nie jest konkurs na najładniejszy skin ;) <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez piXi » 26 sty 2004, 14:11

XsiX napisał(a):
tco_tm napisał(a):Wchodzisz, patrzysz – ble. znow ktos poszedl po najmniejszej linii oporu i wychodzisz (scenariusz pesymistyczny).


buhhahaha ktoś musiałby być ostatnim jeleniem <jelen> żeby wszedł na forum mazdy tylko w celu delektowania się jego widokiem hahaha To NIE JEST forum na temat skinów phpbb tylko forum stricte użytkowe służące jednemu celowi i dodam że celem tym napewno nie jest konkurs na najładniejszy skin ;) <lol>


eheheh jak widac scieraja sie dwie opcje... konserwatysci i ci co chca cos zmienic... wg mnie jak wchodze na forum o sztukach walki powinien byc skin nawiazujacy do tematu, jak wchodze na forum o mazdzie milo byloby miec skin wiazany z mazda... poza tym jezeli skiny sa do wyboru, sa schowane i zawsze mozna samemu je zmieniac to po co je usuwac ?
albo jestemy szarakiem jak inni albo jestemy oryginalni, zwracamy na siebie uwage, przyciagamy ludzi (a za ludzmi z reguly ida sponsorzy), albo lejemy na wszytko forum stoi i "jakos to bedzie"
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Globy » 26 sty 2004, 14:18

Zgadzam sie z PiXim. W tej chwili jednak nie zyczymy sobie sponsorow, bo najemy sie tylko wstydu.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez XsiX » 26 sty 2004, 14:22

piXi napisał(a):albo jestemy szarakiem jak inni albo jestemy oryginalni


my jesteśmy oryginalni nawet bez skinów :D domyślnym skinem jest w tej chwili bodajże LIGHT który mi osobiście niezbyt przypadł z kilku powodów do gustu. Zdecydowanie bardziej wolę skin SILVER którego obecnie używam. Moim zdaniem można by w nim zmienić grafikę w nagłówku i zostawić go jako jedną z opcji do wyboru. :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez piXi » 26 sty 2004, 14:30

jak dla mnie najbardziej odjechanym skinem jest black ;–)) hehehe
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Globy » 26 sty 2004, 14:41

Domyslnym skinem jest teraz Silver. Tomek, zdawalo mi sie, ze Light podobal Ci sie.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez aadamj » 26 sty 2004, 14:52

piXi napisał(a):jak dla mnie najbardziej odjechanym skinem jest black ;–)) hehehe


Ja się dopisuje do listy sympatyków skinu Black! <jupi> <jupi> <jupi>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 gru 2003, 20:52
Posty: 141
Skąd: Trzebinia
Auto: chwilowo brak

Postprzez XsiX » 26 sty 2004, 14:58

Globy napisał(a):Domyslnym skinem jest teraz Silver. Tomek, zdawalo mi sie, ze Light podobal Ci sie.

Faktem jest że skin light ładnie wygląda i większości może się podobać, ja jednak po tygodniowym użytkowaniu zmieniłem go spowrotem na silver. Wszak o gustach się nie dyskutuje ale jak dla mnie za wady uznałem m.in.:
1. Białe tło – męczące przy długim wpatrywaniu się w dużej wielkości ekran.
2. Stała szerokość forum.
3. Czcionka użyta w tym skinie – font który jest w skinach silver i black jest o wiele bardziej czytelny.

i to by było na tyle :D . Dodam jeszcze że są to tylko MOJE subiektywne odczucia.

pozdrawiam
XsiX
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum