Lista użytkowników obecnych na forum w ciągu ostatnich 24h

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez piXi » 26 sty 2004, 11:35

z tego co zrozumialem to :
1. jezeli jeden z "bardziej waznych" sobie cos wymysli to i skonsultuje z innymi "bardziej waznymi" czlonkami klubu to jest robione od reki przyklad: wykasowanie 24h users na rozkaz Zombiego "(i nie tylko)"

2. wszyscy "bardziej wazni" konsultuja z innymi "bardziej waznymi" wszelkie decyzje dotyczace klubu

3. jak na razie nie widzialem zadnych pytan, konsultacji ani ankiet na temat tego co sie podoba "mniej waznym" czlonkom klubu, po prostu jedna osoba mowi: ma byc tak, zmien to (znacie to: nie bo nie)
i Globy zmienia

pytania:

1. co z tym czego sobie zycza "mniej wazni" czlonkowie klubu ? mamy zbierac podpisy ?

2. nadal nie wiem jakie sa procedury stania sie z "mniej waznego" czlonka klubu do "bardziej waznego" czlonka klubu ? co o tym decyduje ? kto o tym decyduje ?

3. dla kogo jest to forum i strona ? bo na razie "bardziej wazni" maja ogromna wladze i wszytkich "mniej waznych" w... mniej waznym miejscu ciala

...na pewno jeszcze wpadna mi jakies pytania do wieczora
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Globy » 26 sty 2004, 11:43

1) Jest to uwzglednianie – prosimy o pytania i uwagi.
2) Praca na rzecz Klubu/staz.
3) Forum i strona jest dla wszystkich i tym sie kierujemy w swoich pracach.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Zombi » 26 sty 2004, 11:45

Pixi opisz po krótce jakbyś ty to widział? zmiany na forum i stronie, zarządzanie klubem. Proszę.

Ad.3. To jak wiadomo strona i forum są dla klubowiczów i osób powiązanych z mazdą. I uważam że działają, wyglądają bardzo dobrze. Pozatym są stale ulepszane.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez Paweł » 26 sty 2004, 11:45

Sorry PiXi, ale jak zwykle wyplakalem sie ze smiechu po twoim poscie, choc wiem, ze tak byc nie powinno.

hahaha

Licze, ze i na te wypowiedz znajdzie sie ciekawa odpowiedz. Ja skomentuje to tak:

1) Gora = Zombi & Globy (kolejnosc odwrotnie alfabetyczna – morda :]).
2) Dol Gory = Morda, Xsix, ja? ktos jeszcze ma ochote?
3) Klubowicze
4) Kto taki?

Gora z Dolem Gory prowadzi na privie te ich dyskusje (w jakiej kolejnosci pisac Globy & Zombi i etc.) i jak cos madrego splodzi, to przedstawia to Klubowiczom do przeglosowania (przeankietowania). Tyle.

Jak Klubowicz ma jakis pomysl, to zglasza go w "Uwagi na temat..." i juz. Gora albo to rozpatrzy, albo nie.

Do komunikacji pomiedzy Klubowiczami i Zarzadem sluzy tylko Gora. Dol gory jest w sumie wylacznie sila fizyczna podczas dyskusji na Gorze...

O czym zapomnialem? Bo pamietam, ze o czyms mialem zapomniec.

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 26 sty 2004, 11:47 przez Paweł, łącznie edytowano 2 razy
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/889)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez XsiX » 26 sty 2004, 11:45

hmm ja osobiście ze swojej strony za ważne osoby uważałbym:
– Carrlos
– Globy
– Morder
– Nika i Michał
– Pixi
– Tco
– XsiX (co za skromość ;) )
– Zombi

można by także dopisać do tej listy (oczywiście za zgodą zainteresowanych) ludzi z największym stażem na forum / w klubie. Jeżeli kogoś zapomniałem wymienić to proszę się dopisać <lol> .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez piXi » 26 sty 2004, 11:53

Globy napisał(a):1) Jest to uwzglednianie – prosimy o pytania i uwagi.
2) Praca na rzecz Klubu/staz.
3) Forum i strona jest dla wszystkich i tym sie kierujemy w swoich pracach.


1. no wiec moim skromnym zdaniem Users 24h bylo bardzo fajnym pomyslem i jezeli "bardziej wazni" moga ponownie rozwazyc ten pomysl to bylbym wdzieczny...
2. no comments
3. patrz pkt. 1
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Globy » 26 sty 2004, 11:55

Ja takze opowiadam sie za tym pomyslem.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez piXi » 26 sty 2004, 11:55

XsiX napisał(a):– Pixi


ja sie nie uwazam za waznego... ja tylko mam troche pytan czasami
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Zombi » 26 sty 2004, 12:24

Ja, Xsix i Morder jesteśmy na NIE.
O odpowiedziach dowiadujemy się mailem.
W userach jest możliwość pogrupowania po dacie ostatniego zalogowania.
Jest też wyswietl nowe posty na forum.
Taka litania na dole forum wygląda głupio i naszym zdaniem nie jest potrzebna.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez piXi » 26 sty 2004, 12:34

Zombi napisał(a):Ja, Xsix i Morder jesteśmy na NIE.
O odpowiedziach dowiadujemy się mailem.
W userach jest możliwość pogrupowania po dacie ostatniego zalogowania.
Jest też wyswietl nowe posty na forum.
Taka litania na dole forum wygląda głupio i naszym zdaniem nie jest potrzebna.


czy mam rozumiec ze waga głosów "bardziej waznych" czlonkow klubu (Zombi, XsiX i Morder) jest kilkakrotnie wieksza niz waga pozostalych czlonkow klubu ?? Jezeli wystarcza 3 osoby zeby przeglosowac jakis pomysl... to ja juz nie mam i nie bede mial zadnych pomyslow... bo to bez sensu...

dobra... poddaje sie ... sorry inni "mniej wazni" czlonkowie klubu... sorry "bardziej wazni" czlonkowie ktorzy wspomagaja mnie prv... przylaczam sie do biernych obserwatorow przewrotnych i jedynych slusznych pomyslow "bardziej waznych" czlonkow i lacze sie z wami w cierpieniu, ale jak widac moja sila przebicia i argumanety (sluszne czy nie) nijak nie trafiaja do swietej trojcy w prawdzie jedynej i nieomylnej...

zamilkne ... ku uciesze mniejszosci...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Zombi » 26 sty 2004, 12:37

Ty nie milknij tylko powiedz nam po co na dole forum te 24h?? Skoro widzisz to gdzie indziej?? To wyglądało głupio i mało profesjonalnie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez XsiX » 26 sty 2004, 12:38

uważam że lepiej zająć się na forum sprawami bardziej istotnymi:
– dorobienie "szybkiej odpowiedzi"
– poprawa skinów black i silver
sprawy typu użytkownicy z 24 godzin i inne mniej ważne przeróbki (np. zmiana emotków) możemy zostawić na później. Jak to zauważył Zombi faktycznie ci użytkownicy z 24h psuli troszkę wygląd forum, a przydatność tego rozwiązania – hmm niech każdy oceni sam. W razie kontrowersji można zawsze wystawić ankietę :P .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez Paweł » 26 sty 2004, 12:42

Zombi napisał(a):Ty nie milknij tylko powiedz nam po co na dole forum te 24h?? Skoro widzisz to gdzie indziej?? To wyglądało głupio i mało profesjonalnie.


Chyba i ja i piXi juz opisalismy po co. Jak ci zalezy, zeby nie bylo "nieprofesjonalnie" to juz przeglosuj wywalenie skinow silver i black (w ogole). One dopiero psuja wyglad forum. <co?>
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/889)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Globy » 26 sty 2004, 12:43

hahaha
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez XsiX » 26 sty 2004, 12:44

tco_tm napisał(a):Chyba i ja i piXi juz opisalismy po co. Jak ci zalezy, zeby nie bylo "nieprofesjonalnie" to juz przeglosuj wywalenie skinow silver i black (w ogole). One dopiero psuja wyglad forum. <co?>


zapomniałeś gdzieś dopisać "to jest MOJE zdanie" <lol> hahaha
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez Paweł » 26 sty 2004, 12:46

hahaha


No ok. To byl taki zart. Ale te skiny sa naprawde tak oklepane, ze wstyd ich uzywac. Wyglada to prowizorycznie: sciagneli, wgrali, zostawili.

Pozdrawiam.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/889)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez piXi » 26 sty 2004, 12:46

Zombi napisał(a):Ty nie milknij tylko powiedz nam po co na dole forum te 24h?? Skoro widzisz to gdzie indziej?? To wyglądało głupio i mało profesjonalnie.


a mozesz mi napisac co masz na mysli piszac : "profesjonalnie"
co ci nie odpowiada ?
kolor ? czcionka ? wielkosc liter ? odstepy miedzy wyrazami ? odstepy miedzy literami ? umiejscowienie w przestrzeni strony ?
a moze widziales na innym forum, gdzie tego nie ma i uwazasz ze tamto forum bylo "prof" ?
co decyduje o tym ze to wyglada malo profesjonalnie ? uwazasz ze forum ktore ma taka opcje jest malo profesjonalne i wszyscy beda mysleli ze poniewaz mamy taka opcje to jestesmy amatorami ?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Paweł » 26 sty 2004, 12:47

XsiX napisał(a):
tco_tm napisał(a):Chyba i ja i piXi juz opisalismy po co. Jak ci zalezy, zeby nie bylo "nieprofesjonalnie" to juz przeglosuj wywalenie skinow silver i black (w ogole). One dopiero psuja wyglad forum. <co?>


zapomniałeś gdzieś dopisać "to jest MOJE zdanie" <lol> hahaha


Hm. Moje (i nie tylko).
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/889)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Zombi » 26 sty 2004, 12:49

biorac pod uwage regulamin – widac kto wchodzi na forum, a kto nie. Poza tym szybko mozna sie zorientowac, czy osoba z ktora byla ew. dyskusja, albo na ktorej odpowiedz sie czeka, byla zeby cos napisac.


Biorąc pod uwagę regulamin nie ma tam mowy o 24h, pozatym jest to widoczne w użytkownikach

Co ci da zobaczenie czy osoba była na forum czy nie?? Jeżeli ci odpowie dostaniesz o tym powiadomienie na maila, nie potrzebne ci do tego 24h.

a mi to sie podoba... fajnie wiedziec kto odwiedzal forum caly dzien ;–)

a mi się to nie podoba jak chce wiedzieć kto odwiedził forum w ciągu 24h (co prawda ta informacja nie jest mi do nieczego potrzebna) to wejdę w userów i sobie zobaczę. Zwykli userzy mają widoczną tą opcję??
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez XsiX » 26 sty 2004, 12:51

tco_tm napisał(a):Hm. Moje (i nie tylko).


a ja (i nie tylko) mam ciut odmienne (znowu <cisza> ?) zdanie <lol>

BTW nie miałby nic przeciwko gdyby spis userów z 24h był ukryty pod jakimś przyciskiem / linkiem (w dziale "Użytkownicy" ?)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum