Kto moderuje Ekspolatację?

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez b2 » 10 mar 2005, 17:05

Pytam? Skoczyło mi dziś cisnienie, jak zobaczyłem kolejny debilny post z kwestią poruszaną wiele razy. Post, który od razu bym zamknął i zganił autora za lenistwo (czy cokolwiek innego), a potem wywalił.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 17:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Postprzez Waluś » 10 mar 2005, 17:52

Tempomat ??
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Postprzez b2 » 10 mar 2005, 18:09

a jakże <lol>

niedługo w który warsztat nie wejdę, to wszędzie przewijać się będą 4 podstawowe tematy:

1. uszczelka pod głowicą? ("forumowa" fobia)
2. auto się grzeje / auto nie grzeje
3. jaki olej + wycieki spod dekli na zaworach w V6
4. tempomat/antena elektryczna/jakieś inne g.

i tak w kółko, chociaż zostało przewałkowane nie raz, od a do z.
z czasem jedynymi sensownymi i niezaśmieconymi działami zostaną T&O i HP.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 17:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Postprzez Waluś » 10 mar 2005, 18:15

Zapomniałeś jeszcze o :
-jakie amortyzatory do......
-jakie kable WN
-jakie felgi do.....
i mój ulubiony:
-ile pali i czemu tak dużo
hahaha hahaha
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Postprzez robaszki » 10 mar 2005, 20:51

b2 napisał(a):Pytam? Skoczyło mi dziś cisnienie, jak zobaczyłem kolejny debilny post z kwestią poruszaną wiele razy. Post, który od razu bym zamknął i zganił autora za lenistwo (czy cokolwiek innego), a potem wywalił.

Z pełną dozą szacunku dla Twojej spostrzegawczosci <uklon> sądzę że zdeczka Cię poniosło...w/g Ciebie od razu jak ktos napisze coś co już się przewalało to trzeba go zjechać zbesztac wywalic i najlepiej pozbawic wszelkich praw....nie twierdzę ze fakt że dołączył do forum stosunkowo niedawno usprawiedliwia go w jakikolwiek sposób ale tak drastyczne środki spowodują że z achwilkę tematy zaczną się kończyć....bo wara napisać o czymś o czym już bylo ...fakt że tempomat to dość często powtarzający się temat ale zauważ że wielu użytkowników forum z chęcią mu pomogło...więcej tolerancji...
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 lis 2004, 21:58
Posty: 106
Skąd: Kwidzynkowo
Auto: mazda 626 2.0

Postprzez b2 » 10 mar 2005, 20:59

imho lepiej, żeby tematy się kończyły a najlepiej wcale nie zaczynały, jeśli mają stanowić powielenie powielenia powtórzenia a forum ma być obciążane i zaśmiecane wciąż tym samym. może od razu zmienmy forum z mazdaspeed na forum śmietnik o tempomatach, termostatach, olejach i amortyzatorach do mazdy.
na jakimkolwiek forum z jakiego korzystam od razu dostaje się zjeby za "wygrzebywanie trupów" lub pytanie o sprawy wałkowane wcześniej. główną zasadą netykiety forumowej jest chyba najpierw klik na "szukaj" czy było, a dopiero potem pytaj. wiadomo, że to wymaga trochę wysiłku. i może w tym problem?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 17:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Postprzez robaszki » 10 mar 2005, 21:11

chyba nie do końca mnie zrozumiałeś.....jego post nie uzyskał mojej aprobaty , zgadzam się że opcja "szukaj" jest po to aby z niej korzystać...ale forum nie jest też po to aby od razu za takie rzeczy "karać" w taki sposób jak przedstawiłeś...to forum oprócz strony edukacyjnej dla nas wszystkich ma nam dawać również odrobinkę przyjemnosci ...a jeżeli będziesz miał ochotę o czymś napisać i najpierw będziesz miał najpierw zrobić skan wszystkich tematów czy aby tego już nie było....bo jak było to narazisz się na niezłe zjeby ...to sorrki ale do przyjemności to nie należy...ale to tylko moje skromne zdanie
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 lis 2004, 21:58
Posty: 106
Skąd: Kwidzynkowo
Auto: mazda 626 2.0

Postprzez Globy » 12 mar 2005, 17:51

Eksploatacje moderuje tco_tm. Jesli chodzi o postepowanie przy powtarzaniu tematow, niestety jest to zjawisko nie do wyplenienia, poniewaz nie wszyscy umieja korzystac z przycisku Szukaj i materialow na stronie klubowej. Ze wspomnianych tematow trzeba wydobyc esencje i wrzucic do dzialu Obsluga, co planuje predzej lub pozniej zrobic. Poza tym mamy na forum deficyt moderatorow.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum