Zmiana serwera MazdaSpeed.pl

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez piXi » 22 sty 2004, 15:26

[quote="Morder
jeśli masz na czym siedzieć <lol>[/quote]

prosilbym Cie morda o robienie wycieczek pod moim adresem na prive a nie na forum
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Globy » 22 sty 2004, 15:26

Tomek, moje nastawienie sie juz nie zmieni.
Nigdy nie twierdzilem, ze Kwadrix sie nie zna, chociaz rowniez zdarzalo mi sie spotykac tego dowody; dopiero sie uczy i kazdy moze sie mylic. Nie mow mi tylko, ze potrzebuje czasu na nauke, bo odchodzimy od tematu – przeciez nie o to chodzi w tej sprawie! To nie jest przedszkole, zebym eksperymentowal i hamowal rozwoj forum, czekajac do smierci na inicjatywy Kwadrixa. Poza tym jego warunki sa bezsensowne i nie maja zadnej motywacji. Powiem wiecej, odnosze wrazenie, ze on oczekuje jakiejs wielkiej wdziecznosci za udostepniony nam serwer. A ambicje to trzeba miec wprostproporcjonalna do umiejetnosci.

Chyba wyrazam sie wystarczajaco jasno i dosc tej dyskusji.

PiXi, widze, ze rozumiemy sie doskonale. W scenariuszu przyszlej wspolpracy z Kwadrixem predzej czy pozniej znowu wystapiloby niczym nie uzasadnione NIE.

Koncert zyczen Klubu MazdaSpeed – dzisiaj dedykujemy Kwadrixowi piosenke Kasi Kichy pt. "Lepszy model". Prosimy o dokladne wsluchanie sie w tekst, wszystkiego najlepszego.

PS. Kwadrix otwiera konkurencyjny klub Mazdy. To nie zart <lol>
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Morder » 22 sty 2004, 15:28

piXi napisał(a):prosilbym Cie morda o robienie wycieczek pod moim adresem na prive a nie na forum


Bardzo przepraszam.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:07
Posty: 897
Skąd: Pułtusk
Auto: MX-3

Postprzez piXi » 22 sty 2004, 15:30

Globy napisał(a):PS. Kwadrix otwiera konkurencyjny klub Mazdy. To nie zart <lol>


widzisz Tomek... nawet jak kwadraciaka bronisz to on sam, swoim zachowaniem potwierdza WSZYSTKIE nasze oceny na jego temat !!!


Nie mam do ciebie cierpliwosci
To pewne ze juz nie bede miec
Minal termin twojej przydatnosci
Gwarancja nie obejmuje cie
Nie pozostawiasz mi wyboru
Na lepszy model zmienie cie
Nie potrzebuje w domu zlomu
Dluzej nie
Nie mam do ciebie zaufania
To pewne ze juz nie bede miec
Dosyc mam tego naprawiania
Gdy co chwile sie psuje inna czesc
Jestes zupelnie do niczego
A na dodatek powiem ze
Pozytku z ciebie tu zadnego
Nie ma nie

ref.
Znow sie zepsules
I wiem co zrobie
Zamienie ciebie
Na lepszy model

Nie mam do ciebie sentymentu
To pewne ze juz nie bede miec
Robisz za duzo tu zametu
A nie wynika z tego zadna dobra rzecz
Nie pozostawiasz mi wyboru
Na lepszy model zmienie cie
Nie potrzebuje w domu zlomu
Dluzej nie
Nie mam do ciebie nic juz nie mam
To pewne ze juz nie bede miec
Mozesz wysylac zazalenia
I tak naprawy ciebie nie podejme sie
Jestes zupelnie do niczego
A na dodatek powiem ze
Pozytku z ciebie tu zadnego
Nie ma nie


Zombi.. wiem wiem ... z piosenkami mam isc na priv...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez XsiX » 22 sty 2004, 15:34

piXi napisał(a):
Globy napisał(a):PS. Kwadrix otwiera konkurencyjny klub Mazdy. To nie zart <lol>


widzisz Tomek... nawet jak kwadraciaka bronisz to on sam, swoim zachowaniem potwierdza WSZYSTKIE nasze oceny na jego temat !!!


to chyba jednak był żart tyle że na czacie i z mojej strony hahaha <lol>

i pamiętaj Pixi to są WASZE oceny ja jak widzicie oceniam to inaczej i w tej sprawie odcinam się od większości Waszych odpowiedzi ;)
Ostatnio edytowano 22 sty 2004, 15:38 przez XsiX, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez piXi » 22 sty 2004, 15:36

no i jak tutaj negocjowac jak wszyscy sobie jaja robia ;– )heheheehe
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Morder » 22 sty 2004, 15:45

piXi napisał(a):no i jak tutaj negocjowac jak wszyscy sobie jaja robia ;– )heheheehe

Pixi takie zbędne komentarze to na PRIVy rozsyłaj
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:07
Posty: 897
Skąd: Pułtusk
Auto: MX-3

Postprzez XsiX » 22 sty 2004, 15:47

Globy napisał(a):Tomek, moje nastawienie sie juz nie zmieni.

to dało się zauważyć już po 1 Twoim poście <lol>

Globy napisał(a):Nigdy nie twierdzilem, ze Kwadrix sie nie zna, chociaz rowniez zdarzalo mi sie spotykac tego dowody; dopiero sie uczy i kazdy moze sie mylic. Nie mow mi tylko, ze potrzebuje czasu na nauke, bo odchodzimy od tematu – przeciez nie o to chodzi w tej sprawie!

myślę że jest to ściśle powiązane ze sprawą

Globy napisał(a):To nie jest przedszkole, zebym eksperymentowal i hamowal rozwoj forum, czekajac do smierci na inicjatywy Kwadrixa. Poza tym jego warunki sa bezsensowne i nie maja zadnej motywacji.


Rozwijał rozwój forum? – buhehehe. Myślę że esencją forum są ludzie na nim piszący oraz to o czym oni piszą – a nie jego wygląd. Mieliśmy się okazję o tym przekonać odwiedzając Twoje forum na nethicie :D Wygląd jest sprawą co najwyżej drugorzędną. Jak dla mnie w tej chwili jest zupełnie wystarczający. Pamiętajcie że nadmiar opcji / działów / fajerwerków napewno nie polepszy czytelności forum a wręcz przeciwnie skomplikuje tylko płynne poruszanie sią po nim.

Globy napisał(a):Powiem wiecej, odnosze wrazenie, ze on oczekuje jakiejs wielkiej wdziecznosci za udostepniony nam serwer.

na szczęście to tylko wrażenie hahaha

Globy napisał(a):Koncert zyczen Klubu MazdaSpeed – dzisiaj dedykujemy Kwadrixowi piosenke Kasi Kichy pt. "Lepszy model". Prosimy o dokladne wsluchanie sie w tekst, wszystkiego najlepszego.

to już jest zupełnie nie na miejscu i świadczy tylko o coraz niższym poziomie naszej rozmowy na powyższy temat :|
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez piXi » 22 sty 2004, 16:05

XsiX napisał(a):
Globy napisał(a):Powiem wiecej, odnosze wrazenie, ze on oczekuje jakiejs wielkiej wdziecznosci za udostepniony nam serwer.


na szczęście to tylko wrażenie hahaha


ja tez odnosze wrazenie ze kwadriX przegina z udowadnianiem nam jak duzo od niego zalezy... to ze wszystko zalezy od niego nie znaczy ze moze szantazowac klub w tak bezczelny sposob

XsiX napisał(a):
Globy napisał(a):Koncert zyczen Klubu MazdaSpeed – dzisiaj dedykujemy Kwadrixowi piosenke Kasi Kichy pt. "Lepszy model". Prosimy o dokladne wsluchanie sie w tekst, wszystkiego najlepszego.

to już jest zupełnie nie na miejscu i świadczy tylko o coraz niższym poziomie naszej rozmowy na powyższy temat :|


ten poziom jest taki ze juz nizej upasc nie moze wiec mysle ze nie ma problemu...
nie chce mowic 'a nie mowilem' ale w ktoryms moim poscie opisalem to co sie wlasnie stalo... mamy doskonaly przyklad tego jak jeden czlowiek przekonany o wlasnej nieomylnosci i doskonalosci potrafil z ciagu kilku dni zniszczyc cos co budowalismy przez kilka lat... mowilem ze klub stoi w miejscu z ktorego mozna isc w dwie strony – do nicosci albo w doskonalosc ... na razie lecimy w czarna dziure... i Tomek z kwadriXem sie nie mozna dogadac... zawsze bedzie 'COS' o czym on musi decydowac ... a nie powinien ...
i tylko nie rozumiem cos Ty tak sie uparl zeby go bronic ? oceniajac obiektywnie to on jest glowna przyczyna tego ze to wszystko sie rozpada...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Globy » 22 sty 2004, 16:12

Tomek:
Dobrze, to czy logiczne jest bronienie dostepu Tco i zostawianie sprawy, jak stoi, czy moze lepiej zostawic otwarta furtke i uczyc sie, przygladajac wprowadzaniu nowych rzeczy?
Nie porownuj naszego obecnego forum do Nethit'u. Zgadzam sie, ze podstawa sa i zawsze beda uzytkownicy oraz posty, ktore pisza, ale techniczna strona tez jest wazna. Jesli cos daje nam mozliwosc polepszenia, to dlaczego z tego nie skorzystac?! Gdybym sie kierowal tym, ze jest dobrze i mozna nic nie zmieniac, to na pewno strona nie uroslaby do takich rozmiarow, jakie ma obecnie. Rownie dobrze moznaby jezdzic 126p zamiast Mazdy, w koncu tez ma 4 kolka i kierownice.
Co do piosenki – ten watek mial poinformowac o zmianie serwera, a nie wszczynac kolejne glupie dyskusje o Kwadrixie, ktorych mam po dziurki w nosie. Ale ja mam czas, swoje zdanie obronic potrafie.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Globy » 22 sty 2004, 16:17

piXi napisał(a):mowilem ze klub stoi w miejscu z ktorego mozna isc w dwie strony – do nicosci albo w doskonalosc ... na razie lecimy w czarna dziure...


PiXi, ja tam zadnej czarnej dziury nie widze. Wyobrazam sobie to raczej jako wozek jadacy w dobra strone. A ze trzeba po drodze dokonac paru malych napraw... Wszystko bedzie OK.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez XsiX » 22 sty 2004, 17:03

Globy napisał(a):Tomek:
Dobrze, to czy logiczne jest bronienie dostepu Tco i zostawianie sprawy, jak stoi, czy moze lepiej zostawic otwarta furtke i uczyc sie, przygladajac wprowadzaniu nowych rzeczy?

Wiesz pewnie sam że to tco złamał jedno z ustaleń uzgodnionych przy nas wszystkich na czacie, a mianowicie że nie będzie się "mieszał" do forum bez wiedzy kwadrixa. Obietnica jest obietnicą i wypadałoby się z niej wywiązać. Możecie mieć pretensje wyłącznie do siebie że na taki kompromis wtedy przystaliście. Z mojego obecnego stanu wiedzy wynika że kwadrix ma największe pretensje o zmiany w forum bez jego wiedzy i poniekąd wcale mu się nie dziwię. Dla mnie obietnica to rzecz święta i należy się z niej wywiązać.

Globy napisał(a):Nie porownuj naszego obecnego forum do Nethit'u. Zgadzam sie, ze podstawa sa i zawsze beda uzytkownicy oraz posty, ktore pisza, ale techniczna strona tez jest wazna. Jesli cos daje nam mozliwosc polepszenia, to dlaczego z tego nie skorzystac?! Gdybym sie kierowal tym, ze jest dobrze i mozna nic nie zmieniac, to na pewno strona nie uroslaby do takich rozmiarow, jakie ma obecnie.

Widzę że chyba nie pojmujesz różnicy między forum dyskusyjnym a stroną www. Forum z założenia służy do wymiany poglądów oraz dzielenia się nimi z innymi. Strona www to serwis, coś na kształt elektronicznej gazety którą aby się nie przedawniła należy co jakiś czas aktualizować zgodnie z posiadaną wiedzą i informacjami.

Globy napisał(a):Co do piosenki – ten watek mial poinformowac o zmianie serwera, a nie wszczynac kolejne glupie dyskusje o Kwadrixie, ktorych mam po dziurki w nosie.

nie wiem jak dla innych ale dla mnie zabrzmiało to zupełnie inaczej :|


Globy napisał(a):Ale ja mam czas, swoje zdanie obronic potrafie.

Cieszę się że piszesz w swoim imieniu a nie w imieniu innych
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez Globy » 22 sty 2004, 17:20

XsiX napisał(a):Możecie mieć pretensje wyłącznie do siebie że na taki kompromis wtedy przystaliście.


Kwadrix tego żądał. Jeżyl sie na samo slowo "Tco".

XsiX napisał(a):Widzę że chyba nie pojmujesz różnicy między forum dyskusyjnym a stroną www.


To byl tylko przyklad; nie chodzi mi o roznice, a ewolucje. Jesli mozna cos zmienic na lepsze, to po co zostawac przy starym.

XsiX napisał(a):Cieszę się że piszesz w swoim imieniu a nie w imieniu innych


Tez mysle, ze piszesz tylko w swoim imieniu.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez XsiX » 22 sty 2004, 17:28

Globy napisał(a):Kwadrix tego żądał. Jeżyl sie na samo slowo "Tco".

Trzeba było negocjować nikt tego nie zabraniał, po to się zebraliśmy na czacie żeby dojść do porozumienia i jak się wtedy wydawało takowe osiągnęliśmy.

Globy napisał(a):To byl tylko przyklad; nie chodzi mi o roznice, a ewolucje. Jesli mozna cos zmienic na lepsze, to po co zostawac przy starym.

zmiany które wprowadził tco mogły być spokojnie przeprowadzone za zgodą kwadrixa (jak to wcześniej zostało ustalone) i dziś niebyłoby tematu a tak .......

Globy napisał(a):Tez mysle, ze piszesz tylko w swoim imieniu.

Zgadza się choć z tego widzę jestem w druzgocącej mniejszości :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez Globy » 22 sty 2004, 17:31

Hehe. Moze mozna bylo tak zrobic, moze mozna bylo inaczej... Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem i ogladac sie za siebie. Finito.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez piXi » 22 sty 2004, 17:37

Globy napisał(a):Hehe. Moze mozna bylo tak zrobic, moze mozna bylo inaczej... Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem i ogladac sie za siebie. Finito.


to by znaczylo ze caly ten watek mozna przeniesc do Recycle Bin ;–) heheehhhe
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Globy » 22 sty 2004, 17:42

:D To bylo jasne od poczatku :P
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez XsiX » 22 sty 2004, 17:47

ale to by zakrawało o cenzurę, a cenzura no cóż, wybaczcie Panowie – nie te czasy <lol> hahaha
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez kwadrix » 22 sty 2004, 17:49

xsix dzieki ze mnie bronsiz ale nie musisz kce byc normalnym klubowiczem i kce kozystac i miec takie prawa jak inni mysle ze tak jak mnie obrazaja i ponizaja osoby takie jak tco, globy czy pixi moze powinni zaczac patrzyc na siebie a pozniej na innych. Ja tylko czekam jaki server wybierze nasz zarzad :) i jak bedzie chodzil i jakie tego beda nasze koszta czyli klubowiczow :) Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lis 2003, 20:51
Posty: 116
Skąd: Wałbrzych
Auto: VW Passat B5 1,9 TDI

Postprzez kwadrix » 22 sty 2004, 18:00

a jeszcze jedno to pytanie do tco i globego bo oni najwiecej zamieszania robia mzoe powiadomcie innych klubowiczow jakie teraz koszty poniosa zmiany servera (mail, dns, www...) bo jestem ciekawy jaka skladke bede musial zaplacic :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lis 2003, 20:51
Posty: 116
Skąd: Wałbrzych
Auto: VW Passat B5 1,9 TDI

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum