Zmiana serwera MazdaSpeed.pl

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Globy » 21 sty 2004, 23:36

Witam wszystkich,

jak zapewne dowiedzieliscie sie z maili przeslanych userom forum przez Kwadrixa, przenosimy sie na nowy serwer. Zapewni on dalsze dzialanie maili klubowych tym, ktorzy juz te maile zalozyli. Nie wplynie w zaden negatywny sposob na prace forum i strony, byc moze czeka nas jedynie krotka przerwa w dzialaniu. Zmiana jest ukierunkowana dobrem Klubu. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodnosci z tym zwiazane i prosimy o wyrozumialosc.
Ostatnio edytowano 7 lut 2004, 20:15 przez Globy, łącznie edytowano 1 raz
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 21:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Koleś » 21 sty 2004, 23:42

kiedy przeprowadzka????? i jak ona długo potrwa???
Minister infrastruktury ostrzega:
Kierowco! paląc gumy na szosie popierasz Samoobrone:–)
Fiat :–)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 lis 2003, 00:14
Posty: 314
Skąd: Piaseczno
Auto: Fiat Brava1,6
Chrysler Sebring 2,7Lxi

Postprzez Nightdream » 21 sty 2004, 23:45

Pewnie wielu z nas czekalo na te slowa. Wspolpraca jak byla taka byla. Zawsze wniosla cos nowego i wiele sie wszyscy nauczylismy. Jednak to, co nie udalo sie zmienic i poprawic we wzajemnej wspolpracy zaowocowalo tym, co wlasnie sie stalo. Mam nadzieje, ze nowe warunki pozwola nam wszystkim na dalasza tak dobra wspolprace w tworzeniu forum i obejdziemy sie bez zbednych słów. Życze wszystkim powodzenia:)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 gru 2003, 23:22
Posty: 356 (0/1)
Skąd: woj. dolnoślaskie
Auto: M5, 1,8 Pb, 2005 r.

Postprzez Paweł » 22 sty 2004, 04:52

Sama przeprowadzka powinna zając do 4 godzin i postaramy się przeprowadzić ją w godzinach nocnych. Duzo jednak bedzie zalezalo od tego, jak szybko zostaną uaktualnione wpisy w serwerach DNS i kiedy wpisując do przeglądarki magiczna kombinacje liter: "www.mazdaspeed.pl" zostaniemy skierowani na nowy serwer.

Jesli chodzi o konta mailowe, to dalej będą one spelniac parametry proponowane przez Kwadrixa. Na wszelki wypadek prosze wszystkie osoby, ktore takie konta wykupiły, aby w tym miejscu publicznie poprosily Kwadrixa o przelanie niewykorzystanych częsci oplat (z okresu ~11 miesiecy) bezposrednio na moje konto. Znacznie skroci to czas przekazywania pieniedzy nowemu providerowi (oraz odciazy moje prywatne zasoby).

Pozdrawiam.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 14:13
Posty: 11057 (564/887)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez owad » 22 sty 2004, 09:02

Juz rozmawialem z kwadrixem na gg, poprosilem o przeslanie kaski na Twoje konto Tco.
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 16:27
Posty: 70

Postprzez piXi » 22 sty 2004, 10:01

Nightdream napisał(a):Pewnie wielu z nas czekalo na te slowa. Wspolpraca jak byla taka byla. Zawsze wniosla cos nowego i wiele sie wszyscy nauczylismy. Jednak to, co nie udalo sie zmienic i poprawic we wzajemnej wspolpracy zaowocowalo tym, co wlasnie sie stalo. Mam nadzieje, ze nowe warunki pozwola nam wszystkim na dalasza tak dobra wspolprace w tworzeniu forum i obejdziemy sie bez zbednych słów. Życze wszystkim powodzenia:)


kimkolwiek jestes i czymkolwiek sie zajmujesz [tiiit] piszesz o niczym i calkowicie bez sensu ;–) hehehehe uklony !
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 12:22
Posty: 66

Postprzez Zombi » 22 sty 2004, 10:47

Pixi prosiłbym cię o robienie sobie prywatnych wycieczek na privie a nie na ogólnym forum.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 08:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez Gość » 22 sty 2004, 10:51

hehe a ja nadal uważam że można się było spokojnie dogadać z Kwadrixem a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na inny szczytny cel <lol> To że potrafiliście dojść do porozumienia w tak błachej sprawie pokazuje jak słabymi jesteście negocjatorami ;) hahaha
Gość
 

Postprzez Gość » 22 sty 2004, 11:03

Anonymous napisał(a):hehe a ja nadal uważam że można się było spokojnie dogadać z Kwadrixem a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na inny szczytny cel <lol> To że potrafiliście dojść do porozumienia w tak błachej sprawie pokazuje jak słabymi jesteście negocjatorami ;) hahaha


to pisałem ja niezalogowany XsiX <jupi>
Gość
 

Postprzez piXi » 22 sty 2004, 11:04

Zombi napisał(a):Pixi prosiłbym cię o robienie sobie prywatnych wycieczek na privie a nie na ogólnym forum.


tak jest panie PREZESIE !!!!!!!!!
a gdybys troche sie wyluzowal i nie traktowal zycia tak powaznie to byloby szczegolnie milo ;–)
i jezeli Zombie moge Cie prosic o przekazywanie krytycznych uwag do mnie na priv a nie na publicznym forum byloby jeszcze milej
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 12:22
Posty: 66

Postprzez Morder » 22 sty 2004, 11:10

Popieram Tomka, to że 2 osoby się nie mogły dogadać nie powinno wpływać niekorzystnie dla całej społeczności klubowej, a tak właśnie się stało.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 08:07
Posty: 897
Skąd: Pułtusk
Auto: MX-3

Postprzez piXi » 22 sty 2004, 12:10

Morder napisał(a):Popieram Tomka, to że 2 osoby się nie mogły dogadać nie powinno wpływać niekorzystnie dla całej społeczności klubowej, a tak właśnie się stało.


bez przesady... albo towrzymy dobry klub w ktorym wszystko gra, albo sie piep... i kazdy sobie robi co mu sie podoba... ja wybieram klub w ktorym kazdy zna swoje miejsce w rzedzie...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 12:22
Posty: 66

Postprzez XsiX » 22 sty 2004, 12:24

Jak pewnie większość z Was zauważyła w ciągu kilku ostatnich miesięcy w Klubie nastąpiły poważne zmiany. Osobiście wcale mnie nie dziwi że przy takim rozroście klubu jaki ma miejsce w tej chwili drobne "zgrzyty" mogą mieć miejsce. Nadal jestem za tym aby sprawy takie jak ta załatwiać w pokojowy sposób.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 08:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez Globy » 22 sty 2004, 12:56

Przepraszam Cie Tomku, ale wcale nie czuje sie slabym negocjatorem. O porozumienie sie staralismy, ale nie moge schodzic ponizej pewnych wymagan i zasad. "Zgrzyty" usuwa sie od zaraz. A sposob jest pokojowy, bo nikt nikomu siekiery w plecy nie wsadzil.
Dogadac nie mogly sie 2 strony, a nie osoby i zmiana serwera, mam nadzieje, neagtywnie odbije sie pracy Klubu w sposob jedynie symboliczny.
Zreszta o podsumowanie calej sprawy pokusze sie dopiero po jej finalnym zakonczeniu.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 21:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez XsiX » 22 sty 2004, 13:10

Globy napisał(a):Przepraszam Cie Tomku, ale wcale nie czuje sie slabym negocjatorem. O porozumienie sie staralismy, ale nie moge schodzic ponizej pewnych wymagan i zasad. "Zgrzyty" usuwa sie od zaraz. A sposob jest pokojowy, bo nikt nikomu siekiery w plecy nie wsadzil..

nikt nikomu nic nie wsadził :) bo przez internet się nie da, gdyby była taka możliwość to pewnie dawno by się co niektórzy poturbowali <lol> Swoją drogą ciekawe czemu ja i morder rozmawiamy normalnie z kwadrixem i jakoś nam się to udaje :|
Globy napisał(a): Dogadac nie mogly sie 2 strony, a nie osoby i zmiana serwera,

nie mogły bo działały pod wpływem emocji a później jakoś już nie miały ochoty na dogadanie :|
Globy napisał(a):mam nadzieje, neagtywnie odbije sie pracy Klubu w sposob jedynie symboliczny. Zreszta o podsumowanie calej sprawy pokusze sie dopiero po jej finalnym zakonczeniu.

czyli suma sumarum wyjdzie na to że Kwadrix jest be i się na niczym niezna <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 08:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez piXi » 22 sty 2004, 13:30

XsiX napisał(a): czyli suma sumarum wyjdzie na to że Kwadrix jest be i się na niczym niezna <lol>


panowie, prosilbym Was o robienie prywatnych wycieczek pod adresem KwadriXa na pryva ...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 12:22
Posty: 66

Postprzez Globy » 22 sty 2004, 13:30

XsiX napisał(a):nikt nikomu nic nie wsadził :) bo przez internet się nie da, gdyby była taka możliwość to pewnie dawno by się co niektórzy poturbowali <lol>


Moze.

XsiX napisał(a):Swoją drogą ciekawe czemu ja i morder rozmawiamy normalnie z kwadrixem i jakoś nam się to udaje


Mam prawo sie wypowiedziec, bo takze z nim rozmawialem; wcale nie mowie, ze sie nie udalo. Obaj mowimy po polsku. Nie jestem po prostu zadowolony z owocow tej rozmowy. Nie moge pozwolic na ograniczenia, skoro mamy szanse je ominac i pozbyc sie raz na zawsze. Mam sie martwic, ze za jakis czas znowu sytuacja bedzie na ostrzu noza?

XsiX napisał(a):nie mogły bo działały pod wpływem emocji a później jakoś już nie miały ochoty na dogadanie


Ja nie dzialam pod wplywem emocji, bo mysle logicznie, bywam jednak impulsywny. Nie oskarzaj mnie o brak ochoty na dogadanie; zawsze ja mam, ale dla mnie "dogadac sie", to osiagnac kompromis. W tym wypadku jest to niemozliwe.

XsiX napisał(a):czyli suma sumarum wyjdzie na to że Kwadrix jest be i się na niczym niezna <lol>


Bede obiektywny; kazdy sam oceni.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 21:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez XsiX » 22 sty 2004, 14:00

Globy napisał(a): Mam prawo sie wypowiedziec, bo takze z nim rozmawialem; wcale nie mowie, ze sie nie udalo. Obaj mowimy po polsku. Nie jestem po prostu zadowolony z owocow tej rozmowy. Nie moge pozwolic na ograniczenia, skoro mamy szanse je ominac i pozbyc sie raz na zawsze. Mam sie martwic, ze za jakis czas znowu sytuacja bedzie na ostrzu noza?

myślę że podchodzisz do rozmów z nastawieniem "anty" podobnie kwadrix. Dopóki nie podejdziecie do tej rozmowy nastawieni rzeczywiście na dojście do porozumienia dopóty nic z tego nie wyniknie.

Globy napisał(a):Nie oskarzaj mnie o brak ochoty na dogadanie; zawsze ja mam, ale dla mnie "dogadac sie", to osiagnac kompromis. W tym wypadku jest to niemozliwe.

Kompromis – czyli coś za coś. Kwadrix powiedział czego oczekuje w zamian za serwer już na samym początku. Nigdy też nie twierdził że jest wybitnym znawcą w dziedzinie administrowania czy tworzenia forum. Wręcz przeciwnie o ile dobrze pamiętam było to pierwsze forum które postawił. Jak widać zarówno tco jak i kwadrix mają swoje ambicje które starają się zrealizować z tym że każdy w inny sposób. W życiu jest tak że trzeba się wszystkiego po kolei nauczyć, tco w temacie zarządzania/administrowania potrafi bardzo dużo, kwadrix jest na etapie nauki i być może trzeba dać mu trochę czasu aby sam do pewnych rzeczy doszedł. Wy mu tej szansy niestety nie dajecie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 08:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez piXi » 22 sty 2004, 14:07

XsiX napisał(a):kwadrix jest na etapie nauki i być może trzeba dać mu trochę czasu aby sam do pewnych rzeczy doszedł. Wy mu tej szansy niestety nie dajecie.


Zalozmy ze kwadriXa uczlbys sztuki graficznej... i nagle pewnego dnia przychodzisz jak zawsze do pracowni gdzie go uczysz i zastajesz drzwi zamkniete na klodke... a on ci mowi ze nie podoba mu sie Twoja nowa myszka bo nie uzgodniles jej koloru z nim ... co bys zrobil ?
a. dalbys mu jeszcze jedna szanse
b. odwrocil sie i odszedl bo z wariatami nie ma co pracowac

odpowiedz a. – za tydzien znwu masz akcje z zamknietymi drzwiami... tym razem nie skonsultowales z nim koloru podkladki itp. itd.

b. masz luz... kolor myszki, podkladki a nawet model krzesla na kotyrm siedzisz zalezy od ciebie !
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 12:22
Posty: 66

Postprzez Morder » 22 sty 2004, 14:18

piXi napisał(a):
b. masz luz... kolor myszki, podkladki a nawet model krzesla na kotyrm siedzisz zalezy od ciebie !


jeśli masz na czym siedzieć <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 08:07
Posty: 897
Skąd: Pułtusk
Auto: MX-3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum