Znikające ogłoszenie

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez FirebirdTransAm » 16 paź 2009, 17:48

Witam. Z racji tego, ze od poniedziałku nie miałem dostępu do internetu, od tego czasu nie byłem na bieżąco w sprawach forum.
Po przeszukaniu działu sprzedam i kosza, nie znalazłem mojego ogłosznia , w którym oferowałem renowację felg stalowych – a z tego co wem, to nawet gdyby ktoś usunął to ogłosznie, to znikłoby ono z kosza dopiero po 14 dniach, a jeszcze niecały tydzień temu temat był w dziale 'sprzedam'

Mogłby mnie ktoś poinformować co stalo się z tematem?

Z góry dzięki i pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 sty 2009, 19:39
Posty: 112
Skąd: SL - Ruda Śląska
Auto: Chrysler V6

Postprzez Żanetka » 16 paź 2009, 21:35

FirebirdTransAm jeśli w temacie przez 14 dni nie było zadnego dopisku to na pewno go wyrzuciłam do kosza. W koszu powinny być koszowane tematy starsze niż 14 dni – czyli z automatu Twoje ogłoszenie jest już "stare". Widze, że kosz jest wysprzatany wiec pewnie temat poleciał w niebyt ;). Polecam założyć nowy w dziale Sprzedam.
Sprzedam napisał(a):– Ogłoszenia uznawane są za aktualne przez 14 dni od daty ich zamieszczenia. Po tym terminie moderator ma prawo je usunąć.


Kosz napisał(a):Wątki są usuwane po 14 dniach.


Pozdrawiam.
Była 626 GE KL | Była 323 BG B6 "małyszolot"; Będzie... :D | Kiedyś zdobywczyni 997 obecnie 69 ;) |
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 wrz 2006, 22:19
Posty: 738
Skąd: Złą sławą owiane /WWL
Auto: mazda 6

Postprzez FirebirdTransAm » 17 paź 2009, 18:59

Żanetka
jeszcze bodajże w sobote był nowy post w tym temacie – więc jak to jest?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 sty 2009, 19:39
Posty: 112
Skąd: SL - Ruda Śląska
Auto: Chrysler V6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum