Brak dostępu do serwera MazdaSpeed.pl

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Globy » 18 sty 2004, 02:58

tco_tm napisał(a):P.S. Skad ta niechec do tco_tm? Bo nie rozumiem.


Moze Kwadrixowi nie podoba sie Twoja xywa.

[tiiit] mnie doszczetnie ta cala sytuacja. Mimo ze zgadzam sie ze slowami, ktore padly w tym watku ze strony Zarzadu, chce zgody. Kwadrix, przemysl to – czy przez glupie "zelazne zasady" albo nowy skin na forum warto przekreslac wspolprace w przeszlosci i ta, ktora nas czeka i zapowiada sie tak wspaniale? Serwer, ktory nam zaoferowales, jest iscie doskonaly. Nikomu z nas nie usmiecha sie wynoszenie stad przez bezsensowne zatargi. Faktem jest, ze byc moze w pewnych sprawach mozna bylo postapic inaczej, ale doprawdy nie ma czego zalowac, poniewaz nic sie nie stalo. Tco jest odpowiedzialnym czlowiekiem i zna sie na rzeczy, a jego dzielo sztuki – osmiele sie tak nazwac nowy skin – z przyjemnoscia mozemy caly czas podziwiac. Rozumiem – nie lubisz go. Zaufaj jednak nam, prosze, mnie i Zombiemu – czy my dorobek wieloletniej pracy powierzalibysmy ludziom niedoswiadczonym? Nie wymuszam tutaj na Tobie przekazywania mu adminowania. Chcialbym jednak, abysmy wspolpracowali zgodnie i jesli nasze wymagania co do forum maja przechodzic przez Twoja osoba, niech to sie odbywa plynnie.
Nie mozemy sie na siebie wszyscy obrazac, poniewaz ta polityka cofamy sie wstecz. Dwukrotna strata czasu. Jak pisze XsiX, laczy nas pasja i z pewnoscia wystarczajaco duzo klopotow powoduja wkolo nas rzeczy martwe, bysmy jeszcze sami sobie te problemy stwarzali.
Udowodnij prosze mi i wszystkim z Klubu MazdaSpeed, ze rozumiesz nas i mozemy wspolnie dojsc do porozumienia korzystnego dla wszystkich i wcale nie uwlaszczajacego Twojej osobie. Zrobiles bardzo duzo dla Klubu, oferujac serwer, ale nie mozemy tego tak przeliczac. Dla mnie osobiscie najlepszym plonem mojego wkladu w ten caly interes jest pomoc ludziom, korzystajacym z forum i zawieranie wspanialych znajomosci. Nie obchodzi mnie stracony czas, bo to jest czas zyskany. Mysle, ze zdecydowanie wiecej satysfakcji osobistej, jak i wdziecznosci Kolegow zyskasz, jesli bedziesz skromny w tym, co oferujesz i robisz. Ponadto – ostatnia prosba – wiem, ze chcesz nam pomoc, bedac jedynym adminem, ale zestaw sobie bilans "za" i "przeciw"; nie zawsze masz czas, a my z Zombim juz zadbamy o to, zeby bylo OK. Uwierz nam. Rozejrzyj sie i zobacz, czy na wlasne zyczenie cos pieprzymy w Klubie. Tutaj wszystko trzeba robic z sensem, a nie myslec schematami (o co Cie wcale nie oskarzam).
Ochlon i przeanalizuj wszystko raz jeszcze. Spojrz w przyszlosc i sprobuj zazegnac dawne spory. Ja juz to zrobilem.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez piXi » 18 sty 2004, 12:22

kwadrix napisał(a):Zombi nie namiejscu ? jakby cenil to co dalem i to co robie dla klubu by tak nie bylo ale jestr inaczej :( zreszta nie mam czasu na pierdoly jezeli wam sie to nie podoba moge sobie isc ze swoimi zabawkami :(


dziecko drogie... dales serwer, dales dostep, super, wszyscy sa ci wdzieczni, ale gdyby ktokolwiek wiedzial ze ci odbije i bedziesz chcial cos w zamian to nikt by sie nie zgodzil na takie zabawy.. zachowujesz sie jak niewyrosniety gowniarz, ktory udostepnia swoja piaskownice wszystkim dzieciom ale pod warunkiem, ze to on bedzie im wydzielal kto i jaka zabawka sie bawi... jezeli naprawde cos chcesz dla klubu zrobic to daj to co mozesz i zapomnij ze bedziesz mial nad tym wladze... bo po prostu sie na tym nie znasz.... co by bylo gdyby wlasciciel studia nagran nikomu nie pozwalal z nim nagrywac, tylko tym osobom ktore zgodza sie na nagranie z plyty z nim jako solista... poszedlby z torbami... bardzo szybciutko, Zombi, XsiX i inni wyciszaja sytucje, gdyz zdaja sobie sprawe ze w tej chwili jestes dla klubu niezbedny, ale gdyby tylko bylo inne wyjscie na pewno nikt nie mialby ochoty na wspolprace z Toba

ps
poza tym, od razu widac ze pracujesz w firmie rodzinnej, tco(tm) ma racje, nie znasz sie na niczym, a zgrywasz sie na guru i boga, niestety, trafiles na ludzi ktorzy nie pozwola sobie na szczeniackie gierki z Twojej strony i jestem pewien ze gdyby to nie byla rodzinna firma to po tygodniu bys juz wylecial z roboty
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Nightdream » 19 sty 2004, 23:49

Ech...Przez przypadek natknąlem sie na tego posta. Jestem tu nowy, bo od miesiaca z hakiem dopiero. Musze przyznac, ze forum to bardzo trafiony temat. Serwer istotna sprawa i skoro ktos go nam udostepnil, to chwala mu za to. Na chwale jednak proponuje poprzestac, bo jesli ktos sie na czyms nie zna, niech sie ie zabiera sie za temat bedacy dla niego tabu. To, co robia ludzie zarzadu, to fachowosc w kazdym calu. Szkoda byloby ograniczac im dostep do pokazania swojej wiedzy i koniecznych zmian. Dlatego w tym momencie nie pozostaje mi nic innego, Kwadrix, jak tylko prosic Cie o powstrzymanie ambicji i nie przynoszenie wstydu Dolnemu Ślaskowi!
A Wy, chlopaki – trzymajcie sie mocno, bo nie jestescie sami.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 gru 2003, 00:22
Posty: 356 (0/1)
Skąd: woj. dolnoślaskie
Auto: 626 GE KL, 626 GF GW, 5 1.8Pb, w planie Xedos 9

Postprzez kwadrix » 20 sty 2004, 23:57

hym czlowieku niewiem jezeli czytasz to co tco pisze ze sie na czyms nie znam to sluchaj sie dalej ale niewiem z czego on wywnioskowal ze sie nie znam :) nikt mu nie powiedzial ze nie moze modernizowac bo po to jest klub zeby to robic i ulepszac ;) ale nie za kogos plecami :) co mialo byc konsultowane z innymi zreszta ja juz wybywam z tej rozmowy bo to nie ma sensu :) zycze wam milej pracy i pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lis 2003, 20:51
Posty: 116
Skąd: Wałbrzych
Auto: VW Passat B5 1,9 TDI

Postprzez Paweł » 21 sty 2004, 00:37

Fajnie, ze sie w koncu odezwales. Co do watku i wypowiedzi nas wszystkich, to juz zostawmy sprawe w spokoju, bo wyszlo jak wyszlo i nie ma co sie rozwodzic nad przeszloscia. Mam nadzieje, ze najpozniej do konca miesiaca wszystko zostanie wyjasnione. Na razie dostep do serwera mam, tak wiec moge na biezaco wprowadzac drobne poprawki w forum/skinie, a Globy i Zombi na stronie.

Pozdrawiam.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/889)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez XsiX » 21 sty 2004, 08:23

tco_tm napisał(a):Na razie dostep do serwera mam,

mam nadzieję że Kwadrix o tym wie :|

tco_tm napisał(a):moge na biezaco wprowadzac drobne poprawki w forum/skinie, a Globy i Zombi na stronie.


to może byś tak w końcu dodał mx3 i cronosa do skinu LIGHT ? <glupek2>

w najbliższym czasie będę nękał Kwadrixa i jak mi się uda to razem z nim dopracujemy skin Black oraz podmienimy część emotikonów – co ty na to Kwadrix? :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez Paweł » 21 sty 2004, 08:27

mam nadzieję że Kwadrix o tym wie


?

to może byś tak w końcu dodał mx3 i cronosa


e tam. odeslalem je do poprawki. <killer> maja wygladac tak jak xedos <lol>

w najbliższym czasie będę nękał Kwadrixa i jak mi się uda to razem z nim dopracujemy skin Black oraz podmienimy część emotikonów – co ty na to Kwadrix?


hahaha
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/889)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez XsiX » 21 sty 2004, 08:30

tco_tm napisał(a):?


? ? ?
tco_tm napisał(a):e tam. odeslalem je do poprawki. <killer> maja wygladac tak jak xedos <lol>

hmm a komu je odesłałeś? pewnie trafiły do czarnej dziury ziejącej nienawiścią ..... <lol>

tco_tm napisał(a):hahaha

jeszcze sie zdziwisz co potrafimy hahaha
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez Paweł » 21 sty 2004, 11:29

tco_tm napisał(a):hahaha

jeszcze sie zdziwisz co potrafimy hahaha


Nie, tylko nie to. Ja juz wiem co potrafi jeden z Was. Strach myslec, co bedzie jak sie wezmiecie pod boki. <pomocy>
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/889)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Globy » 21 sty 2004, 13:12

Hehe :) Kwadrix jak zwykle nic madrego nie powiedzial. Dziekujemy za wypowiedz, tyle czasu trzymales nas w niepewnosci, ze juz mi pecherz popuszczal. I za laske dostepu do serwera.
Tco ma oczy i widzi, co umiesz i ma mozg, z ktorego korzysta. Nie czaruj dziecko, bo nie skonsultowal tego z Toba i o to rozgrywa sie ta cala szopka. Z innymi bylo to skonsultowane. Moze chcial Ci zrobic niespodzianke? Jak Twoja dziewczyna przygotuje Ci kolacje, to tez sie burzysz, bo to nie bylo konsultowane z Toba, tylko z Jej matka w sprawie przepisu na kaczke?
Moze faktycznie lepiej nie odpowiadaj. I tak zlamales obietnice ;) Proponuje zakonczyc temat.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez XsiX » 22 sty 2004, 13:03

Globy napisał(a):Moze faktycznie lepiej nie odpowiadaj. I tak zlamales obietnice


nie on pierwszy ... i pewnie nie ostatni :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum