Blokada edycji postów

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez DROPKICK » 28 cze 2009, 12:30

Piszę w sprawie zablokowania możliwości edycji postów w przypadku gdy po nim jest kolejny post.
Jak wiadomo aktualnie każdy może zedytować swój post.
Nie chodzi mi o całkowite zablkowanie edycji postów, tylko o przypadek gdy już jest pod danym postem inny post napisany przez innego użytkownika.
Chodzi o to że jak już ktoś coś napisze i ktoś inny się wypowie na dany temat, to żeby później użytkownik czegoś nie pozmieniał i żeby nie wychodziły różne nieporozumienia.
Oczywiście taka blokoada nie dotyczyła by wszystkich użytkowników, bo jak wiadomo, przedstawiciele regionów moderatorzy i prezesi, edytują często swoje posty na pierwszych stronach w celu dodawania nowych informacji.
Oraz taka blokoda również nie powinna występować dla autora danego tematu, chodzi mi tutaj o dział nasze mazdy w celu dodawania w pierwszym poście aktualnych zdjęć i dodatkowych informacji.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 gru 2006, 15:37
Posty: 1009
Skąd: Rzeszów
Auto: Xedos6, 2.0 V6, 1999 :)

Postprzez Globy » 28 cze 2009, 12:54

W tej chwili można zmieniać swój post bez śladu, jeśli jest ostatni w danym wątku. Jeśli ktoś już nań odpowiedział i nie jest ostatni, wtedy po zmianie zostanie dopisek "Zmieniony... wtedy a wtedy" i to zazwyczaj wyjaśnia sytuacje, o których myślę, że Ty myślisz ;)
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez DROPKICK » 28 cze 2009, 13:01

Globy napisał(a):W tej chwili można zmieniać swój post bez śladu, jeśli jest ostatni w danym wątku. Jeśli ktoś już nań odpowiedział i nie jest ostatni, wtedy po zmianie zostanie dopisek "Zmieniony... wtedy a wtedy"

Tak dokładnie chodzi mi o taką sytuację.
Tyle tylko żeby nie było możliwości wogóle zmiany takiego postu jak ktoś odpowiedział, a nie że pokazuje się informacja że został zmieniony, ponieważ nie ma historii zmiany postu.
Po prostu jak już ktoś niżej napisał posta to koniec i kropka i już niec nie można zrobić z wcześniejszym postem.



Tak samo jestem również za ustawieniem automatycznego łączenia postów, jeżeli ktoś napisze jeden po drugim (nie wiem czy na tym forum jest możliwe ustawienie tego, ja na swoim mam taką możliwość łączenia postów, tak samo jak i z ustawieniem blokady edycji).
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 gru 2006, 15:37
Posty: 1009
Skąd: Rzeszów
Auto: Xedos6, 2.0 V6, 1999 :)

Postprzez Myjk » 30 cze 2009, 21:58

DROPKICK napisał(a):Tak samo jestem również za ustawieniem automatycznego łączenia postów,

W standardowym phpBB nie ma takiej możliwości.
Pozdor Myjk
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2007, 08:01
Posty: 5843 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: Mitsubishi Outlander
PHEV '20

Postprzez DROPKICK » 4 lip 2009, 18:35

Myjk napisał(a):W standardowym phpBB nie ma takiej możliwości.

Nie wiem jak jest w standardowej bo ja korzystam z modyfikowanej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 gru 2006, 15:37
Posty: 1009
Skąd: Rzeszów
Auto: Xedos6, 2.0 V6, 1999 :)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum